Skocz do zawartości

Why??


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

On miał wyjechać, ale doszły mnie słuchy, że nie wyjechał z przyczyn losowych - oczywiście nie jestem tego pewna...

Jakieś dziwne te karty... :/

 

1. Dlaczego milczy? 9denarów, 2pucharów, 3buław

No i tu małe schody, bo karty dość pozytywne, do tego 3buław to karta wyjazdu... Może faktycznie wyjechał?

 

2. Czy się odezwie do końca października? król denarów, cesarzowa, 7denarów

Czyżby i on i ja czekakamy na ruch od drugiej osoby?

 

3. Jego zamiary wobec mnie do końca 2013 rycerz mieczy, giermek denarów, 5denarów

Raz kiedyś spotkania, bardzo powolny postęp, później może wszystko runąć.

Odnośnik do komentarza

1. Dlaczego milczy? 9denarów, 2pucharów, 3buław

tutaj nie ma karty, która mówiłaby o jakichkolwiek poważnych powodach... 3 buław to też karta flirtu i niczego więcej...

 

2. Czy się odezwie do końca października? król denarów, cesarzowa, 7denarów

moim zdaniem nie...

 

3. Jego zamiary wobec mnie do końca 2013 rycerz mieczy, giermek denarów, 5denarów

mieczowy zakańcza, 5 denarów to też bida uczuciowa...

 

pamiętam twój poprzedni rozkład, domyślam się, że to ta sama osoba..

żadnego z tych rozkładów niestety nie odczuwam jakoś pozytywnie...

koleś nie myśli o niczym poważnym....

Przykro mi, ale tak ja widzę te karty...

 

może niech inni jeszcze zerkną?

Odnośnik do komentarza

1. Jest zajety soba. Mozliwe, ze jednak probuje, aby doszlo do tego wyjazdu. Z podsumu jest Umiarkowanie. To tez pokonywanie roznych trudnosci. Mozliwe, ze tych losowych takze.

 

2. Nie sadze, zeby odezwal sie do konca pazdziernika. Jest zajety, ale pamieta o Tobie. Z podsumu masz Kolo Fortuny i Maga. Przy okazji, jak bedzie miala mozliwosc, odezwie sie, ale to mysle, ze juz nie w pazdzierniku, ewentualnie pod koniec.

 

3. Co do zamiarow to tu nie ma zadnych. Moze bedzie szukal nieco kontaktu z Toba, ale to bedzie takie na lapu capu, chaotyczne i nie da Ci zadowolenia.

Odnośnik do komentarza

1. Według mnie to on czeka jeszcze na ten wyjazd .Tak jakby miał być na dniach.Załatwia inne rzeczy.

2.Myślę,że nie..na pewno do konca pażdziernika..widać brak jego działania..i twoje czekanie..

3.Tutaj raczej zaplanowanych zamiarów nie widzę. Raczej jakies działania czy wymiane wiadomości,rozmów pod wpływem nagłych wydarzen.

Odnośnik do komentarza

Zapracowany i pochłonięty planami.

Ma w planach się odezwać, zrobić niespodziankę,ale gdzieś kiedyś, nic konkretnego. Bardzo chciałby wg. mnie kontaktu, ale wie że musi zrobić pierwszy krok, chociaż bardzo by chciał Twojego zainteresowania, działania w jego stronę. Takie w sumie bardziej rozmawianie o problemach,pocieszanie niż rozmowy o uczuciach etc.

Odnośnik do komentarza

1. Dlaczego milczy? 9denarów, 2pucharów, 3buław

on przygotowywuje się do wyjazdu, widać,że ten wyjazd jest dla niego ważny

 

2. Czy się odezwie do końca października? król denarów, cesarzowa, 7denarów

nie, widać ,że będziesz czekała i czekała...

 

3. Jego zamiary wobec mnie do końca 2013 rycerz mieczy, giermek denarów, 5denarów

będzie zajęty czymś innym,przygotowaniem do czegoś i to sprawi,że może nie mieć czasu na spotkania z Tobą:(

Odnośnik do komentarza
1. Dlaczego milczy? 9denarów, 2pucharów, 3buław

Jest zajęty swoimi sprawami

 

2. Czy się odezwie do końca października? król denarów, cesarzowa, 7denarów

nie, na każdej karcie osoba jest sama, a powód masz w pierwszym pytaniu

 

3. Jego zamiary wobec mnie do końca 2013 rycerz mieczy, giermek denarów, 5denarów

pewnie jeszcze się ze sobą skontaktujecie :)

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałam i napisalam wczoraj do niego... na wyjeździe był, a kilka godzin przed odlotem połamał rękę. Był trosze zly, że przez tyle dni nic do niego nie napisalam.

Dodam jeszcze, ze wrócił w środę ;)

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...