Skocz do zawartości

Moje czakierki


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Czakra podstawy - Paz Monet (byl 0 Glupiec)

Ziemia, wiec chyba dobrze. Chociaz moge miec momenty niepewnosci takie troche.

 

Czakra sakralna - 3 Monet (byl As Kielichow)

Hmm... trudno mi tu to zinterpretowac, ale jakby sie budzila, otwierala.

 

Czakra splotu slonecznego - III Cesarzowa (byl Krol Kielichow)

Dobrze jest.

 

Czakra serca - Krolowa Bulaw (byla Krolowa Kielichow)

Tu nie do konca tak. Serce nie za bardzo. Duzo energii seksualnej (ponizej 3 Monet, czyli sie otwiera)... stawianie na swoje potrzeby i realizowanie siebie.

 

Czakra gardla - Krolowa Monet (bylo 8 Bulaw)

Stabilnie. Mowie nie duzo, ale jak juz to do rzeczy. Wole dzialac praktycznie niz gadac.

 

Czakra trzeciego oka - Krol Monet (bylo 2 Bulaw)

Aktywna, praktycznie praktycznie wykorzystuje.

 

Czakra korony - 5 Bulaw (bylo 4 Kielichow)

Duzo sie dzieje, ale jeszcze przyblokowana.

Kwestia czasu, az sie otworzy.

Edytowane przez SacralNirvana
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Ja tak ogólnie spojrzę, bo mimo wszystko czasem mam problem z odczytem kart w przypadku czakr. Odnoszę wrażenie, ze duzo sie u Ciebie dzieje, na pewno zaznacza się spore zaangażowanie w pracę, nauka, zdobywanie doświadczeń, rzeczowość w wypowiedziach,,poza tym wzrost pewności siebie, podniesienie swojej własnej wartości w swoich oczach i docenienie samej siebie. Widać, ze energia Ciebie roznosi i fajnie:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Czakra podstawy - Paz Monet

Tutaj na tym polu ciagle ta czakra jest modernizowana,kształcona.

 

Czakra sakralna - 3 Monet

Tu mozolnie idzie praca nad ta czakrą,ale powoli coś rusza. Najwazniejsza jest systematyczność.

 

Czakra splotu slonecznego - III Cesarzowa

Super,w rozkwicie:)

 

Czakra serca - Krolowa Bulaw

Tak,energia seksualna,ale buławowa doskonale wie czego chce i na jakiej pozycji stoi:) myslę,że czakra serca sie obudziła.

 

Czakra gardla - Krolowa Monet

Tutaj stawiasz na pewne,jasne i przyziemne rzeczy które są faktem,ale potrafisz tez ładnie ubrać słowa:) kojarzy mi sie to z polonistka:) albo bankowcem,pracą biurową:)

 

Czakra trzeciego oka - Krol Monet

stabilna w pełnej równowadze.Spokojna.

 

Czakra korony - 5 Bulaw

myślę,że tutaj ciagłe starania aby się otworzyła. Wszysttkie inne czakry ładne wiec to fajnie sie komponuje z 5 buław..u mnie np 5 osob jest połączone w korzeniu i walczą wspólnie o jedną sprawę. Reasumując według mnie inne czakry pracują również nad otwarciem tej:)

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czakra podstawy - Paz Monet

Ja bym tutaj jeszcze bardziej popracowała nad podstawą.

 

Czakra sakralna - 3 Monet

Jak najbardziej się otwiera i wszystko idzie w dobrym kierunku

 

Czakra splotu słonecznego - III Cesarzowa

Tylko pozazdrościć Cesarzowej w tej czakrze :D

 

Czakra serca - Królowa Buław

Jest dobrze, ale czegoś jeszcze brakuje, chociaż na pewność siebie i otwartość nie ma co narzekać. U mnie Królowa Buław, to nie tylko ambicja, ale i aktorstwo-małe oszustwo, więc zwróciłabym może uwagę na zbytni idealizm?

 

Czakra gardła - Królowa Monet

Miła stabilność i konkrety.

 

Czakra trzeciego oka - Król Monet

Konkretnie, zdecydowanie, Król wykorzystuje otwartość 3 oka ;)

 

Czakra korony - 5 Bulaw

Ale szaleństwo, czy do końca sie otworzy nie wiem, zależy ile pracy w to włożyć, bo ruch nie zawsze zapowiada otwarcie, zawsze się jeszcze może zamknąć :)

 

 

Bardzooo ładne masz te karty :D

Odnośnik do komentarza

Czakra podstawy - Paz Monet

Nie jest źle, ale nie do końca czujesz się bezpiecznie pod względem zabezpieczenia finansowego.

 

Czakra sakralna - 3 Monet

widać, że nad tą intensywnie pracujesz.

 

Czakra splotu slonecznego - III Cesarzowa

myślę, że bardzo ładna karta:okok:

 

Czakra serca - Krolowa Bulaw

przeenergetyzowana jak dla mnie…

 

Czakra gardla - Krolowa Monet

chyba się za bardzo kontrolujesz….

 

Czakra trzeciego oka - Krol Monet

stabilna, bardzo ładna karta. Łapiesz kontakt, kiedy Ty sama potrzebujesz. Bardziej kontrolujesz połączenie.

 

Czakra korony - 5 Bulaw

Dobijasz się do góry…

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Maddie i Iwus... :bukiet:

 

 

Fakt, ze uziemienie mam teraz zdecydowanie lepsze niz ostatnio, mysle. Wpisze zaraz wyzej co bylo...

 

 

Takze patrzac na te karty powyzej. Widac, ze uziemienie lepsze niz bylo.

Sakralna z Asa Kielichow przeszla w 3 Monet, takze otwiera sie na pewno.

Splotu Slonecznego byla zorientowana na pomoc i wyrozumialosc innych, ewentualnie moje tu poswiecanie sie dla innych, teraz w Cesarzowej jestem nakierowana na rownomierna wymiane.

W Sercu mialam cierpiaca Kielichowa, teraz wiem, czego chce.

W gardle mialam 8 Bulaw, czyli gadanie duzo za duzo i duzo za szczerze. Teraz jest Monetowa, ktora wie, co mowi i nie rzuca slow na wiatr.

W 3 oku byl ostatnio rozgardiasz, bo 2 Bulaw, nie wiadomo, co, teraz Monetowy.. ktory praktycznie wykorzystuje.

I czuje to pracujac... z kartami np.

Zamykam oczy i dopiero wtedy czesto zapala sie jakby swiatlo i widze... Ciekawie jest.

Czakra korony byla zastala, bo 4 Kielichow, teraz tez jeszcze nie ma przeplywu, ale jest naenergetyzowana, moze nawet za bardzo. Takze teraz tylko puscic to w ruch.

 

Tak po porownaniu tych poprzednich kart z tymi... wnioski moje.

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza
Dziekuje Maddie i Iwus... :bukiet:

 

 

Fakt, ze uziemienie mam teraz zdecydowanie lepsze niz ostatnio, mysle. Wpisze zaraz wyzej co bylo...

 

 

Takze patrzac na te karty powyzej. Widac, ze uziemienie lepsze niz bylo.

Sakralna z Asa Kielichow przeszla w 3 Monet, takze otwiera sie na pewno.

Splotu Slonecznego byla zorientowana na pomoc i wyrozumialosc innych, ewentualnie moje tu poswiecanie sie dla innych, teraz w Cesarzowej jestem nakierowana na rownomierna wymiane.

W Sercu mialam cierpiaca Kielichowa, teraz wiem, czego chce.

W gardle mialam 8 Bulaw, czyli gadanie duzo za duzo i duzo za szczerze. Teraz jest Monetowa, ktora wie, co mowi i nie rzuca slow na wiatr.

W 3 oku byl ostatnio rozgardiasz, bo 2 Bulaw, nie wiadomo, co, teraz Monetowy.. ktory praktycznie wykorzystuje.

I czuje to pracujac... z kartami np.

Zamykam oczy i dopiero wtedy czesto zapala sie jakby swiatlo i widze... Ciekawie jest.

Czakra korony byla zastala, bo 4 Kielichow, teraz tez jeszcze nie ma przeplywu, ale jest naenergetyzowana, moze nawet za bardzo. Takze teraz tylko puscic to w ruch.

 

Tak po porownaniu tych poprzednich kart z tymi... wnioski moje.

 

A widzisz, dobrze to porównanie robić, bo wtedy jest do czegoś odniesienie....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...