Skocz do zawartości

wyciągnęłam karty na spotkanie - same buławy!(ZWERYFIKOWANY)


Gość Euterpe

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Weryfikację podam w weekend :)

 

1. Wrażenie jakie zrobię na drugiej osobie? -> Rycerz buław

2. Jak wypadnie spotkanie? -> As buław

3. Jaki będzie wynik -> 2 buławy

 

Aż się ciepło zrobiło :) Ze względu na to, że wypadły same kije myślę, że nudno nie będzie :)

 

Zrobię wrażenie osoby aktywnej. Mogę narzucać tempo spotkania, będę przy nim bardzo śmiała.

Jest entuzjazm, chcemy iść dalej, a że to asy no to początek, zaczniemy "budowlę" od nowa, ale może to być słomiany zapał.

Zastanawianie się nad tym wszystkim, rozterki, praca/aktywność we dwoje.

 

Jednym słowem: przyjemność przy jednoczesny braku poczucia stabilizacji.

 

A jak Wy to widzicie? :)

 

 

spotkanie z tym samym mężczyzną, co ostatnio - wątek:

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/73877-jak-przebiegnie-spotkania-weryfikacja.html

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ale mi tak trochę ciężko zinterpretować rozkład, jeżeli nie ma nic na temat z kim jest to spotkanie, w jakiej sprawie...

Trochę informacji, typu "dawna niewidziana przyjaciółka, albo były partner itp." ułatwiłoby sprawę...

 

Rycerz buław jest pełny energii, ale często też zapalczywy i jego płomień szybko gaśnie...

co do reszty to jest szansa na jakieś porozumienie, ale czegoś jeszcze będzie brakować, aby ono było stabilne....

Jeżeli czekasz na jakąś decyzję (bo nie wiem, o co chodzi...) to nie będzie ona podjęta na tym spt. czegoś brak....

Odnośnik do komentarza

Spotkanie z tym samym mężczyzną, z którym widziałam się ostatnio. To ten wątek, gdzie mi wyskoczyły karty: VI Kochankowie, X Koło fortuny + 8 denarów, 0 Głupiec.

A sprawa wygląda tak:

byliśmy ze sobą, rozeszliśmy się i znów zeszliśmy. Po za tym zmienił się, więc postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę :)

Odnośnik do komentarza
Spotkanie z tym samym mężczyzną, z którym widziałam się ostatnio. To ten wątek, gdzie mi wyskoczyły karty: VI Kochankowie, X Koło fortuny + 8 denarów, 0 Głupiec.

A sprawa wygląda tak:

byliśmy ze sobą, rozeszliśmy się i znów zeszliśmy. Po za tym zmienił się, więc postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę :)

 

nieee, to ja takim jasnowidzem to ja nie jestem... żeby wiedzieć, że ten rozkład to jest do tego wątku... a tamten to do innego..... a to inny mężczyzna, albo to ten sam....

 

proszę piszcie takie rzeczy na początku, albo dawajcie linki do innych wątków.....

Odnośnik do komentarza

dla mnie to do dwóch kart lepiej by bylo jakbys dolozyla,ale sadzac po tych pojedycznych to pan będzie się starał, jest soobą charyzmatyczna i b komunikatywną. na pyt 2 nie potrafię odpowiedzieć,bo sam as buław nic nie mówi jedynie o tym,że są szanse na złapanie dobrego kontaktu. Jest szansa na jakąś znajomość. Nie wiem jaką po po 2 buław nic nie ma:)

Odnośnik do komentarza

Spytałam się kart:

powinnam pojawić się na spotkaniu z X w ten 'dzień' **,10,2013 roku? -> 3 buławy

może i ciepła karta(te kolory), ale postać stoi sama a na dodatek jest ode mnie odwrócona plecami, więc nie powinnam przychodzić.

Postanowiłam wyciągnąć kartę, bo miałam wątpliwości co do tego dnia.

 

'dzień' - to poniedziałek/wtorek/środa/czwartek/piątek/sobota/niedziela, w którym mam się z nim zobaczyć.

**,10,2013 roku - to data, np. 05,10,2013 roku czy 31,10,2013 roku.

 

 

A tak na marginesie... Dziwne, ze same buławy wypadły, nawet w tej poradzie dla mnie, którą dzisiaj zrobiłam...

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza
Rycerz buław jest pełny energii, ale często też zapalczywy i jego płomień szybko gaśnie...

co do reszty to jest szansa na jakieś porozumienie, ale czegoś jeszcze będzie brakować, aby ono było stabilne....

Jeżeli czekasz na jakąś decyzję (bo nie wiem, o co chodzi...) to nie będzie ona podjęta na tym spt. czegoś brak....

 

 

dla mnie to do dwóch kart lepiej by bylo jakbys dolozyla,ale sadzac po tych pojedycznych to pan będzie się starał, jest soobą charyzmatyczna i b komunikatywną. na pyt 2 nie potrafię odpowiedzieć,bo sam as buław nic nie mówi jedynie o tym,że są szanse na złapanie dobrego kontaktu. Jest szansa na jakąś znajomość. Nie wiem jaką po po 2 buław nic nie ma:)

 

 

No to zachowałam się z odpowiednim temperamentem jak na rycerze kijów... Na początku fajnie, miło, nawet gorąco, a później drobna sprzeczka, ale szybko doszliśmy do porozumienia :)

Fakt, jakiś początek nastąpił... :) Doszliśmy do porozumienia w pewnej ważnej dla mnie kwestii :)

Nadal nie wiem, jak zinterpretować te dwa kije... Ale rzeczywistość była taka, że przyczynił się do mojego bezpiecznego powrotu do domu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...