Skocz do zawartości

karty na nastepny miesiac:)


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Rozklad na miesiac:::

 

co w sercu-krol kier,10kier,as trefl,krol karo----poznam jakiegos pana, lub bede sie z kims spotykac, chociaz tu chyba dwoch panow jest, no no, ciekawie jak zwykle :P

 

dla mnie-krol trefl,9karo,10 trefl,as pik----czeka mnie zalatwianie trudnych spraw urzedowych i moze gdzies bede musiala w zwiazku z tym wyjechac?

 

dla domu-dama trefl,w trefl,9 trefl,dama pik-----propozycja pracy, jednak wystapia powazne problemy

 

o czym nie wiem-k pik,w pik,10 karo,dama karo-----osoba o jasnych wlosach bedzie starala mi sie zaszkodzic? hm, nie wiem jak to zinterpretowac

 

czego sie nie spodziewam-as karo,10 pik,walet karo,d karo------dostane jakas wiadomosc i bede oczekiwac pozytywnego rozwiazania jakiejs sprawy hm albo otrzymam zaproszenie od kogos?? tylko po co hihi

 

co byc musi-9 pik, 9 kier,as kier, w kier--------pokloce sie z jakimś facetem, bedziemy do siebie pisac smsy i rzadko sie spotykac czy co?

 

Zerkniecie dziewczyny w wolnej chwili? :)))

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

co w sercu- krol kier,10kier,as trefl,krol karo- no no znów te dwa króle u Ciebie ;D poznasz lub już znasz pana w którym jesteś zauroczona, sprawia że masz motylki w brzuchu :) ale na horyzoncie znów pojawia się ten przyjaciel, pomocna Ci osoba... sądze że jest ktoś przy Tobie kto sie w Tobie podko****e a ty sie mu zwierzasz ze swoich miłostek... on udaje że jest dobrze ale tak na prawde cierpi, rozważ to

dla mnie-krol trefl,9karo,10 trefl,as pik- moim zdaniem znów u Ciebie jest bardzo ważna praca, raz będzie dobrze szef będzie z Ciebie zadowolony a raz będą duże nieprzyjemności związane głównie w pracy i to będzie Ci zaprzątać głowe przez miesiąc

 

dla domu-dama trefl,w trefl,9 trefl,dama pik moim zdaniem u Ciebie w domu w rodzinie, para (pewnie rodzice) lub rodzic plus twoje rodzeństwo się poklócą, będzie nerwówka i to nie będzie przyjemne

o czym nie wiem-k pik,w pik,10 karo,dama karo- nie wiesz o tym że możesz trafić na oszusta/złodzieja, myśle że w pracy ewentualnie w jakimś innym urzędzie, i to może być przyczyną twoich zawirowań w pracy, no i tu ta kobieta... przyjrzyj sie dokładnie koleżankom z pracy i nie mów im wszystkiego, bądź ostrożna

 

czego sie nie spodziewam-as karo,10 pik,walet karo,d karo - no ewidentnie dowiesz sie o tym że będziesz musiała sie gdzies przemieścic,coś zrobić/załatwić,gdzieś pojechać lub z kimś spotkać. Spotkanie będzie dotyczyć kwestii finansowych

 

co byc musi-9 pik, 9 kier,as kier, w kier- nie lubie tego pytania bo moim zdaniem nic tak na prawde nie musi być tylko każdy może to w jakiś sposób zmieniać. Moim zdaniem czeka Cie nieuniknione spotkanie z mężczyzną w którym jesteś zauroczona :)) Tym samym który się pokazał w uczuciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w sercu- krol kier,10kier,as trefl,krol karo- no no znów te dwa króle u Ciebie ;D poznasz lub już znasz pana w którym jesteś zauroczona, sprawia że masz motylki w brzuchu :) ale na horyzoncie znów pojawia się ten przyjaciel, pomocna Ci osoba... sądze że jest ktoś przy Tobie kto sie w Tobie podko****e a ty sie mu zwierzasz ze swoich miłostek... on udaje że jest dobrze ale tak na prawde cierpi, rozważ to

dla mnie-krol trefl,9karo,10 trefl,as pik- moim zdaniem znów u Ciebie jest bardzo ważna praca, raz będzie dobrze szef będzie z Ciebie zadowolony a raz będą duże nieprzyjemności związane głównie w pracy i to będzie Ci zaprzątać głowe przez miesiąc

 

dla domu-dama trefl,w trefl,9 trefl,dama pik moim zdaniem u Ciebie w domu w rodzinie, para (pewnie rodzice) lub rodzic plus twoje rodzeństwo się poklócą, będzie nerwówka i to nie będzie przyjemne--Paulinka, zgadza sie, juz sie rodzice poklocili, i ja z nimi tez, i u mnie gdzie wynajmuje mieszkanie tez sie wlasciciele poklocili, normalnie dom na glowie :D

o czym nie wiem-k pik,w pik,10 karo,dama karo- nie wiesz o tym że możesz trafić na oszusta/złodzieja, myśle że w pracy ewentualnie w jakimś innym urzędzie, i to może być przyczyną twoich zawirowań w pracy, no i tu ta kobieta... przyjrzyj sie dokładnie koleżankom z pracy i nie mów im wszystkiego, bądź ostrożna----hahaha kobieta,,,, widzisz, mialas racje dziewczyno, ale jestem wsciekla.

 

czego sie nie spodziewam-as karo,10 pik,walet karo,d karo - no ewidentnie dowiesz sie o tym że będziesz musiała sie gdzies przemieścic,coś zrobić/załatwić,gdzieś pojechać lub z kimś spotkać. Spotkanie będzie dotyczyć kwestii finansowych

 

co byc musi-9 pik, 9 kier,as kier, w kier- nie lubie tego pytania bo moim zdaniem nic tak na prawde nie musi być tylko każdy może to w jakiś sposób zmieniać. Moim zdaniem czeka Cie nieuniknione spotkanie z mężczyzną w którym jesteś zauroczona :)) Tym samym który się pokazał w uczuciach

no to troche weryfikacji moge juz wrzucic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rozklad na miesiac:::

 

co w sercu-krol kier,10kier,as trefl,krol karo----poznam jakiegos pana, lub bede sie z kims spotykac, chociaz tu chyba dwoch panow jest, no no, ciekawie jak zwykle :P

w niespodziewanych dla siebie okolicznościach i wszystko możliwe, że za sprawą dobrze znanego ci mężczyzny, poznasz swój ideał, który "zwali cię z nóg" :) i raczej zostanie już w twoim życiu.

 

dla mnie-krol trefl,9karo,10 trefl,as pik----czeka mnie zalatwianie trudnych spraw urzedowych i moze gdzies bede musiala w zwiazku z tym wyjechac?

Będziesz faktycznie załatwiła jakieś nieprzyjemne sprawy urzędowe. I one będą też się wiązały z pracą, a jak nie pracujesz to z praktykami?

 

dla domu-dama trefl,w trefl,9 trefl,dama pik-----propozycja pracy, jednak wystapia powazne problemy

tak, będzie możliwość zatrudnienia, jednak wystąpią pewne przeszkody, przez co będzie dużo nerwów, i namiesza tu kobieta.

 

o czym nie wiem-k pik,w pik,10 karo,dama karo-----osoba o jasnych wlosach bedzie starala mi sie zaszkodzic? hm, nie wiem jak to zinterpretowac

Twoja siostra, albo bliska ci koleżanka, przyjaciółka, ogólnie kobieta zostanie oszukana na sporą sumę pieniężną, o ile już nie jest oszukiwana...

 

czego sie nie spodziewam-as karo,10 pik,walet karo,d karo------dostane jakas wiadomosc i bede oczekiwac pozytywnego rozwiazania jakiejs sprawy hm albo otrzymam zaproszenie od kogos?? tylko po co hihi

dostaniesz wiadomośc o przyjeździe młodej pary? albo dostaniesz od nich zaproszenie.

 

co byc musi-9 pik, 9 kier,as kier, w kier--------pokloce sie z jakimś facetem, bedziemy do siebie pisac smsy i rzadko sie spotykac czy co?

raczej zaczniesz się spotykać z fajnym, miłym, chłopakiem, który będzie wiązał z Tobą jakieś plany na przyszłość ;)

 

Zerkniecie dziewczyny w wolnej chwili? :)))

 

mam nadzieję, że z czymś trafiłam :) pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...