Skocz do zawartości

Rozkład-karty z ubiegłego roku, których nie rozumiem do tej pory


x-latek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie było - czy przyznają mi zasiłek? Rozkład ten zrobiłem wiosną ubiegłego roku. To było jakoś parę tygodni, może więcej po utracie pracy przeze mnie.

 

I tak.

odwrócone 7 Buław/As Buław/3 Puchary

 

No i co to było do cholery!? Nie przyznano mi zasiłku. Fakt, że trwało to dosyć długo, później jeszcze odwoływałem się i czekałem znowu na decyzję i co? I g*wno! :_nerwus::_nerwus::_nerwus:

Nie przyznano mi ponownie. Więc pytam się - co to miało znaczyć???:zly_na: Co miały znaczyć te karty w takim razie pod takim pytaniem?

Odwrócone 7 Buław to jest to, że będę przechodził przez wielkie trudności żeby dopiąć swego, ale ten As Buław i te 3 Puchary na końcu? Jak dla mnie to jest pozytywna informacja z tych kart. Więc?...

Jak dla mnie to nie ma sensu!

Odnośnik do komentarza
Po tych kartach powiedziałabym, że przyznają, ale może 7 buław to póki co zmagania z tym problemem?

 

A może do 3 razy sztuka? Moze o tym ta 3 pucharów mówi...

Inezka, to już jest definitywnie koniec z tym. It's over! Po dwóch odmowach jeszcze miałem szansę odwołać się do sądu wyższej instancji, tylko... byłem już taki wk*****ny tą ciągnącą się sprawą w czasie, a dwa - skąd miałem wziąć więcej pieniędzy wtedy na adwokata? Ja już byłem wtedy około pół roku bezrobotnym/bez dochodu. Także z tym to jest definitywnie koniec.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Inezka, to już jest definitywnie koniec z tym. It's over! Po dwóch odmowach jeszcze miałem szansę odwołać się do sądu wyższej instancji, tylko... byłem już taki wk*****ny tą ciągnącą się sprawą w czasie, a dwa - skąd miałem wziąć więcej pieniędzy wtedy na adwokata? Ja już byłem wtedy około pół roku bezrobotnym/bez dochodu. Także z tym to jest definitywnie koniec.

 

Rozumiem..a nie szukasz czegoś innego?

Odnośnik do komentarza

7 Bulaw odwrocone to dla mnie walka na daremno.

As Bulaw z 3 Kielichami to szukanie nowych opcji, w innym kierunku + wsparcie finansowe innych osob.

Ja tu pozytywnej odpowiedzi nie widze. Zadna z kart nie jest ziemista. Zadna nie obiecuje pieniedzy.

As Bulaw to nowy impuls. 3 Kielichow to moga byc ludzie.

Po 7 Bulaw odwroconej, to byloby szukanie innych mozliwosci finansowych. Np. dorobienie jakos itd.

Tak to widze.

Gdyby po 7 Bulaw byly karty w stylu As Monet czy 3 Monet... to powiedzialabym... o! idzie w tym kierunku.

Tu nie ma tego.

Odnośnik do komentarza
Rozumiem..a nie szukasz czegoś innego?

A może to szansa na moją rencinkę przez to? No taaaaak pewnie. Zaraz tu inni zaczną pisać, że właśnie o to chodzi.

Pytanie było konkretne. Czy przyznają mi zasiłek?

Nie przyznali.

 

7 Bulaw odwrocone to dla mnie walka na daremno.

As Bulaw z 3 Kielichami to szukanie nowych opcji, w innym kierunku + wsparcie finansowe innych osob.

Ja tu pozytywnej odpowiedzi nie widze. Zadna z kart nie jest ziemista. Zadna nie obiecuje pieniedzy.

As Bulaw to nowy impuls. 3 Kielichow to moga byc ludzie.

Po 7 Bulaw odwroconej, to byloby szukanie innych mozliwosci finansowych. Np. dorobienie jakos itd.

Tak to widze.

Gdyby po 7 Bulaw byly karty w stylu As Monet czy 3 Monet... to powiedzialabym... o! idzie w tym kierunku.

Tu nie ma tego.

O to to to to! Wreszcie! Tak by to wyglądało. A ja już wyobrażałem przez te 3 Kielichy świętowanie/opijanie sprawy/sukces w tym hehe.

A że odwrócone 7 Buław może mówić o walce nadaremno to o tym nie słyszałem. Hm... dobrze to wiedzieć.

Prawda, tu nie widać takich bardziej konkretnych kart co do tego pytania.

Dzięki.

 

 

Jak na ironię - im dalej w przyszłość to tym bardziej to analizuję.

 

Teraz sobie myślę. Szansa możliwe że i była na ten zasiłek, ale w pewien dzień (to już było po położeniu tych kart), zrobiłem pewien istotny błąd/zlekceważyłem coś i to zaważyło na decyzji urzędu. Zresztą, tam w rozkładzie nie było przecież żadnego AW.

 

Wiem, że nie znając lepiej sytuacji trudno Wam tu coś powiedzieć, ale mimo wszystko czuję się zobowiązany o tym nadmienić.

 

 

EDIT: Dziękuję Inez za złączenie postów:icon_smile:

Edytowane przez x-latek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...