Skocz do zawartości

Interpretacja rozkladu dotyczacego pytania o powstanie związku.


piu79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie dotyczy tego czy powstanie związek .

Mam dwa rozkłady:

(1) XV Diabeł (3) XI Moc (2) VI Kochankowie

dopełnienie X Koło Fortuny

rezultat XXI Świat

Widzę tu przyciaganie, silny wplyw i wiezy. Podjecie wyboru, decyzja. Nowy poczatek. Jest nadzieja i coś powstanie, ma dobry reultat.

Ale... i tu zaczynaja sie schody. znam siebie i moje podejście do pytania i rozwiazania zarazem. Chcialabym ale sie tego zwiazku boję, więc czy to nie bedzie decyzja o tym,że uciekam? Bedę dalej niezależna przecież, tak mi dobrze "?"

 

drugi rozkład na 7 kart:

1) XX SĄD

2)10 Mieczy

3) 4 Puchary

4)Rycerz mieczy

5)9 Pucharów

6)8 Pucharów

7) Król Kijów

 

Sąd daje nowy etap, wskazuje też na powrót dwojga ludzi, to juz powoli zaczęło sie dziać. Był juz kiedyś początek.

10 Mieczy-jestem na dnie, z ktorego trzeba sie podnieść, spojrzę smutnej prawdzie w oczy. Iść dalej.

4 Puchary- Rezygnacja, rozczarowanie,ktos tu ma dość. ( pytanie ja czy on, oboje mamy już dość istniejących układów, moja samotność i jego zwiazek z kobietą, przy której jest, bo moim zdaniem,lepsze to niz być samemu)

Rycerz mieczy- rozmowa, moze wiadomość, napewno wymiana zdań... zwykle tak między nami jest, zawsze to samo, zaczynamy o niczym, kończymy na tym samym i wyrzuty jeden w drugiego a potem brak odwgi żeby powiedziec ..no tak trzeba w końcu zburzyć te sciane)

9 pucharów- mam juz wszystko, dom, dzieciaki, kota, prace, ciepło....niema jego

8 pucharów (karta dylemat) czy on w końcu pouklada swoje zycie i odważy się być sam,żeby stworzyć nowe..NAS

Król Kijów- ktos kto daje kierunek, radę, mężczyzna, być moze on sam ( zawsze stara sie mowić otaczajac opieką ale i też mowi o tym czego oczekuje)

 

W mojej głowie interpretacja jest dwojaka bo są tu dwie drogi. Bramy otwieraja nowy swiat, ale czy jest to zwiazek ktoremu warto sie poddać , czy wolność w podjetym wyborze pt LEPIEJ CI SAMEJ. Którędy iść?

Edytowane przez piu79
Odnośnik do komentarza

Tak jak rycerz mieczy może zapowiadać, człowiek boi się tego co się już wydarzylo, lęki biorą górę i odkrywamy nowy świat, z dnia na dzień powoli przychodzi spokój i rozwiązanie. Tak jak myślalam, moje decyzje są do wyczucia, decyzja jakby oczywista. Ktoś kiedyś powiedzial: nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki..... i miał rację. Tak też sie stało. Ogromne przyciaganie i wybór : NIE CHCĘ. Świety spokój nie ma ceny. Jest mi z tym dobrze :)

Odnośnik do komentarza

1 i 2 obecna sytuacja - XX i 10 mieczy

3 i 4 najblizsza przyszłość - 4 puchary i rycerz pucharów

5 i 6 dalsza przyszlość - 9 pucharów i 8 pucharów

7 podsumowanie Król Kijów

rozklad w ksztalcie trzójkata o zwięzłym i ogólnym obrazie na pytanie

 

5--4

6--7--3

1--------2

Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczy tego czy powstanie związek ?

 

(1) XV Diabeł (3) XI Moc (2) VI Kochankowie -> suma Koło Fortuny/Mag

dopełnienie X Koło Fortuny

rezultat XXI Świat

 

Szkoda, że nie dociągnęłaś do Kochanków bo ta karta jest formą niepewności ale i wyboru, zazwycza po tej karcie widać jaka decyzja zapadła. Z kart wynika, że relacja może opierać się na silnym przyciąganiu fizycznym, z którego być może jedna ze stron będzie chciała, aby rozwinęło sie coś wiecej stąd Kochankowie na koncu, ale nie widać z tych kart by mialo rozwinać się w najbliższym czasie coś wiecej aniżeli romans czy luźne relacje.

 

 

1 i 2 obecna sytuacja - XX Sąd, 10 mieczy

jest chęć odnowienia relacji, chęć przeprowadzenia szczerej rozmowy jeśli takowej jeszce nie było, która miałaby na celu wyjaśnienie przeszłości po to by ją móc zamknąć na dobre (10 mieczy) i do niej nie wracać rozpoczynając tym samym nowe świeże relacje.

 

3 i 4 najblizsza przyszłość - 4 puchary i rycerz pucharów

emocjonalnie będziecie wszystko odbierać, pojawią się zmienne emocje, od chwilowego zniechęcenia z jakichś powodów po stan zauroczenia, ale zważając na rozkład wyżej Diabeł silnie wpływa, mężczyzna jest tu dominującą osobą, ale myślę, że potrafisz go utemperować jeśli na prawdę chcesz albo przynajmniej od siebie go nieco odsunać na jakis czas.

 

5 i 6 dalsza przyszlość - 9 pucharów i 8 pucharów

będą chwile przyjemnie spędzanego czasu, a później ponownie zacznie wkradać się miedzy Was niepewność i stresujące emocje...jest to związek dość zmienny, w którym trudno mówić o stałości jeśli chociażby jedno z Was o związku poważniejszym nie myśli.

 

7 podsumowanie Król Kijów

Pan będzie aktywnie próbował Cię oczarować swą osobą byś mu uległa i jego wdziękom, widać że silnie potrafił na Ciebie działać, jest nastawiony na miły czas, seks i przyjemnosć, od ciebie zależy czy Ci to odpowiada. Jeśli tak warto wejść, jeśli nie...odstrzelić Pana bo nadaje się na romans a pzrynajmniej takiego zgrywa.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wyczerpujacą odpowiedź, masz w 100% rację. To bardzo czarując Pan Rzep. Jest tak blisko,że zastanawiałam się czy coś się z tego nie urodzi, ale tak naprawdę bałam się tej relacji, bo bez niego jest mi dużo lepiej. Samotność prowokuje, stwarza okazję. Ludzie uważają ją czesto jako coś z góry złego, a to poprostu zbawienny czas oczekiwania i poznania.

Odnośnik do komentarza

Samotność nie jest niczym złym, jeśli jest komuś z nią dobrze na pewnym etapie życia. Sam fakt, że czujesz strach na myśl o relacji z tą osobą pokazuje, że szczęście ciężko z owym Panem może być znaleźć. Oczywiście jeśli to nie jest ogólny strach przed relacją z kimkolwiek, kogo serducho wybierze.

Odnośnik do komentarza

Nie zamykam sie na przyszlość i wierze,że czas pokaże,że szczęście się zjawi. Staram się być otwarta na ludzi i lubię im pomagać. Mój dom jest otwarty. Nie byłam zdecydowana co do tego związku i moje przeczucia mowiły mi odpuść to nie dla ciebie. Odważyłam się zapytać o czlowieka cieplego, ktory odkad pamietam ilekroć sie spotkamy, powoduje,że się uśmiecham, tak sopkojnie, jest mi poprostu milo. Karty odpowiedziały:

 

1) Co on wnosi w tę relację? KRÓL KIJÓW

2)Czego ja oczekuję? 10 Kijów

3) Czy jest zainteresowany? AS Kijów

4)Jego obecna sytuacja : 5 Mieczy

5)Czy poczynić ruch w jego kierunku? AS Pucharów

6) Co wyniknie z tej relacji, czy powstanie związek? Rycerz Kijów

7 Jesli tak to czy bedzie to trwaly zwiazek? Walet Pucharow

Odnośnik do komentarza

Wydawało mi się to wręcz niemożliwe i chyba dlatego odwarzyłam sie zaptać karty o tego czlowieka. Nie chciałam tego co jest blisko ( pisałam wyżej, Pan Rzep), złych wplywów osoby, która wchodzi mi w droge, próbuje uwodzić, niema poukładanego zycia, ale czaruje byleby być cm blizej. Ogromny wykrzyknik podskakiwal mi w glowie kiedy na siebie wpadaliśmy czy była okazja do rozmowy. Z drugiej strony.. jestem sama i mam marzenia. To, o ktore zapytałam poprostu wydawało mi sie nierealne. Owszem znamy się i za kazdym razem kiedy los krzyżuje nam drogi dochodzi do rozmowy i jest naprawdę milo, ale .. to jest tak,że w tych słowach które on wypowiada jest tyle ciepla itakiej swobody, róznica wieku...takie bardziej oficjane i bardzo kulturalne. Lubie kiedy nawet zmęczony pracą czy podenerwowany przeciwnościami usmiecha sie kiedy ze sobą rozmawiamy. Ale gdzie tam ja do niego...bla bla bla. Wychodzi tu albo moja niska samoocena albo tak bardzo pielęgnuję marzenia że ów Pan stoi na piedestale na który sama go wyniosłam po to by się nierozczarować rzeczywistością.

I karty, hm, tak dlugo są przy mnie i zawsze czuje kiedy je zapytać. I powiedziały mi o dzieciach, o rozstaniu, o pracy, o klopotach z córką, o tym że będę musiała iść prosić o pozyczkę ( a tego nigdy wcześniej nie robilam i wydawało mi się że błednie je odczytałam.. stało się ), o kryzysach i o czasie w którym będzie naprawde dobrze, o sławie artystycznej i wypaleniu, terazz serduszko jest tak bardzo zatroskane, wieć znowu pytałam.

Król Kijów i As Kijów wniósł mi nieoczekiwane spojrzenie na tego czowieka, wyglada na to ,że mnie nie tylko zauważyl ale i ma wpływ na mnie w tej kwestii. Ja traktuje go jak człowieka, ktory mógłby stanowić fundament rodziny. Ale też mam juz swoje za soobą i mogę byc zmęczona tym co było. zaniepokoiła mnie jego obecna sytuacja. Nie wiem dokładnie czy jest z kimś w jakikolwiek sposób związany, ale po rozmowie, myślę,że być może jest sam albo bardzo samotny. te 5 mieczy pasuje do jego spojrzenia, przytloczonego problemami wynikajacymi z sytuacji bądź doswiadczenia. Czy zrobić ruch? As Pucharów mnie zacheca. Czy wyniknie z tego związek? Raczej tak, ale Rycerz kijow i walet pucharów bardziej wróżą mi romans, bądź związek który bardzo długo będzie dojrzewać. Król Kielichów jest monogamistą, a wrażliwość i młodość ducha waleta pucharów razem opisują wręcz dokladnie obraz naszego pana. Władczy bym powiedziala, dobry, opanowany, uroczy i oniesmielony. Jest mi strasznie milo na serduszku kiedy o nim wspominam, często go przywołuję myślami :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...