Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
Like Tree23Likes

Wątek: As Buław

 1. #1
  truskawka
  Guest

  Domyślnie As Buław
  Znaczenie karty As Buław:

  Dobry początek, pojawiła się szansa, którą należy wykorzystać, potencjał, siła, motywacja do działania, impuls, zdolności, pociąg seksualny, płodność, zapłodnienie, pozytywne nastawienie, silna wola, energia, punkt zwrotny, rozpoczęcie działań.

  Źródło: strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe

  Znaczenie ogólne – okazje do zbierania interesujących i wartościowych doświadczeń, szanse na rozwój samego siebie, przedsiębiorczość, podjęcie ryzyka
  Praca – szansa na znalezienie nowego, korzystnego zajęcia, ambicja, zainteresowanie, przedsiębiorczość
  Relacje/ uczucia – szanse na ożywienie związku lub możliwość nowego, interesującego spotkania
  Świadomość – dar przekonywania, autorytet
  Cel – wzrost i rozwój zdolności
  Cień – nadgorliwość, pośpiech, zbędna krzątanina
  Odwrócona – duchowa pustka, stagnacja, zuchwałość

  Źródło: H. Banzhaf „Klucze do Tarota”

  AS BUŁAW – OGIEŃ
  Działania: inicjowanie; zaczynanie; początek; wprowadzenie zmian; dobry początek; duża aktywność; zapał i przezwyciężenie trudności; nowe pomysły i realizacje powziętych zamierzeń; aktywność; zmusza do działania;(przymus działania); stanowczość; zapalczywość; witalność; moc; odwaga; zapał; przypływ energii i chęć do działania.

  Praca: początek nowego przedsięwzięcia; rozpoczęcie nowej działalności zawodowej; sukces osiągnięty dzięki pracy i wysiłkowi; pełnia sił twórczych; przezwyciężenie trudności; znalezienie rozwiązania problemów w pracy i nauce; pokonanie nieśmiałości; duża aktywność; zapał.

  Uczucia: nowe kontakty towarzyskie; inicjacja seksualna; spłodzenie dziecka lub narodziny; duża potencja i wysoka aktywność; uczucia nadające sens życiu; duży temperament; miłość cielesna, przygoda miłosna.

  Różne: dobre zdrowie; nie zdawanie się na los a podejmowanie wyzwania; możliwość przezwyciężenie trudnej sytuacji; dar losu.

  AS BUŁAW ODWRÓCONY
  Działanie: zły początek ;błąd, omyłka; mrzonki; cel nie do osiągnięcia; niepotrzebne ryzyko; ryzykanctwo; gwałtowność; impulsywność; porywczość; kłótnie niechęć do zmian; marazm; podłość; utrata energii ;aktywność przynosząca złe skutki.

  Praca: brak wiary w sukces; imponowanie i narzucanie własnych poglądów; cel nie do osiągnięcia; zmęczenie lub przeciążenie pracą; problemy zawodowe na skutek złych posunięć.

  Uczucia: kłótnie; kontakty z płcią przeciwną szkodzące reputacji; impotencja; poronienia.

  Różne: brak energii by coś zmienić; tyrania intelektualna; problemy zdrowotne; wypadki.

  Źródło - książka: Dorota Maria Słowikowska "Sekrety Małych Arkanów Tarota"

  As Pałek - moc ciała fizycznego, promieniująca z czakry Podstawy. Mięśnie, krew, męski narząd płciowy. Zdrowie, młodość, bioenergia. Początek dnia, roku, świt, wiosna. Ożywienie, naenergetyzowanie. Seks, spełnione pożądanie, płodność. Podniecająca i ważna decyzja, inicjatywa, wzięcie spraw w swoje ręce, rozpoczęcie czegoś ważnego. Radość, zdobywczość, zapał do pracy. Szczerość, otwartość, prostolinijność. Wiara w siebie, przewodzenie innym. Inicjacja reiki.

  Odwrócona: nieudany, pechowy początek. Falstart, niewypał. Impotencja. Poronienie, bezpłodność. Poddanie się, osłabienie, niepewność siebie, nieszczerość, uniki, zaniepokojenie o swoje zdrowie. Zdenerwowanie, strach. Gniew, kłótnia.

  Inspiracja, w wyniku której znajdujemy sposób rozwiązania problemów w pracy, w nauce. Nowe pomysły umożliwiające realizację powziętych zamierzeń. Przezwyciężenie trudności. Sukces osiągnięty dzięki pracy i włożonemu w nią wysiłkowi. Stała aktywność. Pełnia sił twórczych. Dobre zdrowie. Uczucie, które nadaje sens życiu. Kreacja. Narodziny. Spłodzenie dziecka. Przygoda miłosna. Dar losu. Witalność. Zapalczy-wość. Dobry początek.

  Odwrócony: Utrata wewnętrznej energii. Nagła choroba. Zniecierpliwienie, irytacja, zdenerwowanie. Zły początek. Błąd, omyłka. Niemożność spłacenia starych długów. Cel nie do osiągnięcia, rzecz nie do zrealizowania. Podłość. Kłótnia. Poronienie.

  Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 10-12-2015 o 17:19

 2. #2
  Wiem, że nic nie wiem... Awatar werona
  Dołączył
  11-12-2008
  Przegląda
  sam środek ;))
  Posty
  6,119
  Podziękował/a
  1,622
  Podziękowano 2,113 razy
  Siła reputacji
  107374191

  Domyślnie

  As Buław- inicjacja, pierwszy impuls, siła twórcza, dobry początek, przyplyw energii, działanie, zapał, przezwyciężenie trudności, rozpoczęcie dzialalności.

  As Buław (odwrócona) - ryzyko, zły początek, cel nie do osiągnięcia, skłonność do wybryków, kłótnie, niechęć do zmian, apatia.

  Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

  Rada z jednej karty:

  Dostajesz prezent od losu. Początek nowej aktywności w życiu. Bierz się za pracę! Sprawy załatwione pomyślnie dla Ciebie. Zapłodnienie, ciąża. Jeśli nie masz w planach potomstwa, uważaj więc. Niezrealizowane potrzeby seksualne mogą dać o sobie znak. Warto znaleźć stałego partnera lub partnerkę. Jeśli go masz, zatroszczy się o odświeżenie związku.

  Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 10-12-2015 o 17:21

 3. #3
  Tarocistka Awatar AnnaMaria
  Dołączył
  25-03-2009
  Przegląda
  Miedzy ziemią a niebem :)
  Posty
  1,354
  Podziękował/a
  156
  Podziękowano 505 razy
  Siła reputacji
  448790

  Domyślnie

  As Kijów
  Wola czyli pierwotna moc żywiołu Ognia
  Cztery Asy - w kolorach Kijów, Pucharów, Mieczy i Monet - to oddzielna kraina tarota, osobny gatunek tarotowych bytów. Asy bowiem przedstawiają po prostu swój kolor jako taki, czyli energię tego koloru nie zróżnicowaną jeszcze na zgodę Dwójek, dzielność Trójek, stałość Czwórek, ryzykanctwo Piątek i tak dalej. Dlatego najprostszym znaczeniem asa w rozkładzie kart jest znaczenie jego koloru. Możemy więc powiedzieć, że As Kijów reprezentuje moc wszystkich Kijów, czyli zarazem moc żywiołu Ognia. Tarotowy Ogień to inaczej Wola, ta dziwna iskra, która przejawia się w tworzeniu, w wyrażaniu czegoś na zewnątrz, w ruchu. Jest to Wola Życia, ten pierwotny entuzjazm, który każe żywym istotom wciąż tańczyć swój taniec.

  Na Asy możemy też patrzeć jako na te karty, które w całym systemie tarota leżą najbliżej Dziesiątek. Dziesiątka to koniec drogi w pewnym kolorze (żywiole) - natomiast As to początek tej drogi. Asy nie symbolizują osiągnięć, ale zasoby, czyli to, co mamy, zanim z tym zaczęliśmy cokolwiek robić. Asy to nasze zdolności, umiejętności, talenty i możliwości zawarte wprost w naszym charakterze.

  Jeszcze jedna zasada ważna jest dla zrozumienia roli Asa w rozkładzie: As jest kartą, która może zastępować i wzmacniać każdą inną kartę ze swojego koloru. Jeżeli na przykład pierwsza wyciągniętą kartą była Dwójka Kijów (entuzjastyczne zauroczenie), a jako piąta karta (ta która mówi o partnerach) wyszedł właśnie As Kijów, to jest to wyraźne wskazanie, że pierwszy impuls do tego zakochania wyjdzie nie od Pytającego, ale od kogoś, kogo spotka on na swej drodze.

  As Kijów oznacza więc naszą energię życia, nasze wrodzone zapasy sił do ruchu, walki, poruszania się po świecie, do wypróbowywania wciąż nowych doświadczeń. Karta As Kijów zawiera tę energię, która żywe istoty pcha wciąż naprzód, jest ich życiowym pędem.

  Na karcie As Kijów rysuje się buławę sporządzoną z żywej gałęzi. Gdybym projektował własne karty, zadbałbym, aby była to gałąź drzewa szczególnie poświęconemu bóstwo Ognia - czyli dębu. Rysuje się też na tej karcie ramię trzymające tę buławę; jak również bywa, że ta gałąź płonie, stając się pochodnią. To jest pełny wyraz sił zawartych w tej karcie.  --------------------------------------------------------------------------------

  As Kijów czyli wola życia
  Na karcie As Kijów zwykle rysuje się rękę trzymająca maczugę z żywej ulistnionej gałęzi. Niekiedy ta żywa gałąź płonie. Jest to symbol pierwotnej woli życia, pierwotnego entuzjazmu - gdyż tak właśnie w żywych istotach przejawia się Żywioł Ognia, któremu poświęcone są karty z serii Kijów. Jak wszystkie Asy, As Kijów nie mówi o naszych dokonaniach: mówi za to o czymś, co musimy mieć zanim czegokolwiek dokonamy: a tym jest entuzjazm i wola tworzenia.

  Uwaga: As Kijów może zastępować inne Kije, a także karty atutowe naładowane żywiołem ognia, jak 1.Mag, 7.Rydwan, 19.Słońce.

  As Kijów jako pierwsza i główna karta w rozkładzie:

  Do sprawy, o która pytasz, podchodzisz z entuzjazmem; możliwe też, że sama ta sprawa ruszy jak burza, gdyż naładowana jest energią Ognia. Następne karty w rozkładzie wyjaśnia, czy jest to tylko goły entuzjazm, czy też zadbano o inne przygotowania.

  As Kijów jako karta druga, ostrzegająca:

  Ze sprawą, o którą pytasz, związany jest widoczny entuzjazm i chęć pójścia do przodu - ale to wszystko... Nie zdziw się, jeśli to się okaże słomianym ogniem, na pięć minut.

  Jako karta trzecia - wskazówka do działania:

  Odrzuć wszelkie opory i zahamowania. Idź śmiało naprzód. Rób to na co masz ochotę i co ci serce dyktuje. Jak mawiał Aleister Crowley: Czyn swoją wolę, niech będzie całym twoim prawem.

  Jako karta czwarta - bagaż pamięci, historii, nawyków (czyli KARMA):

  Jest w tobie mnóstwo nie wykorzystanej energii; entuzjazmu, który aż się buzuje. W starym piecu diabeł pali.

  Karta piąta - partnerzy:

  Towarzysza ci ludzie, którzy są pełni entuzjazmu i tylko czekają na twój znak.

  Karta szósta - zbliżająca się przyszłość (ta przyszłość, która już jest przygotowana):

  W entuzjastyczny sposób doprowadzisz swoje dzieło do końca i w ten sposób dasz wyraz swojej woli. (Jednocześnie miej przed oczami pożar jako model tego, co się wydarzy: gdy coś się pali, jako uboczny skutek pozostają węgle, sadza i straszny bałagan...)

  Karta siódma - niespodzianki:

  Masz w sobie zbyt wiele energii a sprawy o które pytasz są naładowane zbyt wieloma oczekiwaniami, aby wszystko szło gładko i mieściło się w ramach. Twoja kapryśna wola wybuchnie w sposób, który będzie dla ciebie zaskoczeniem!

  Karta ósma - co się nie zmieni:

  Nic i nikt nie zdoła pozbawić cię twojego ognistego entuzjazmu...

  Karta dziewiąta - mistrzostwo i doskonałość:

  Pomyślna karta przy wszelkich działaniach, gdzie potrzebna jest energia i entuzjazm.

  Karta dziesiąta - pożytek dla innych

  Masz zdolność udzielania innym własnego zapału i inspirowania ich swoja wolą.

  Karta jedenasta - to, co się rozmyje, rozproszy i nie uda:

  Masz nawyk rozpraszania swojej energii i kierowania woli ku niespełnialnym celom.

  Karta dwunasta - dodatkowe wskazówki:

  Przyjrzyj się kartom pod kątem tego, czy wskazują wystarczający entuzjazm, energie i wole sukcesu. Jest tak, jeśli cały rozkład zawiera wiele Kijów oraz karty takie jak Mag, Rydwan, Wieża, Słonce.

  Karta trzynasta - co dalej, w dalszej przyszłości?

  Przyjdą czasy entuzjazmu, kiedy będziesz w pełni czynić zadość swojej woli. Ale to nie teraz i nie szybko...  --------------------------------------------------------------------------------
  Taraka: Astrologia, szamanizm, warsztaty, Słowianie. Nowości  Inspiracja, w wyniku której znajdujemy sposób rozwiązania problemów w pracy, w nauce. Nowe pomysły umożliwiające realizację powziętych zamierzeń. Przezwyciężenie trudności. Sukces osiągnięty dzięki pracy i włożonemu w nią wysiłkowi. Stała aktywność. Pełnia sił twórczych. Dobre zdrowie. Uczucie, które nadaje sens życiu. Kreacja. Narodziny. Spłodzenie dziecka. Przygoda miłosna.

  Wspaniały początek, który w perspektywie daje działanie. Jest to moment spłodzenia, zainicjowanie działania, narodziny idei. Jest to także inspiracja, nowe pomysły na podbicie świata, przeciwstawianie się przeciwnością w sposób stanowczy ale czasem trochę naiwny. Daje możliwości dominacji, przywództwa, inicjacji seksualnej, dobre zdrowie, witalność ale też czasem nadmierne dbanie o samego siebie co może prowadzić do samotności.

  WRÓŻBY - TAROT

  Moment poczęcia człowieka. Chwila, gdy uświadamiamy sobie, czym chcemy być. Przebłysk inspiracji w pracy twórczej. Chwila odkrycia czegoś ważnego w sobie samym. Przełomowy czyn; krok, który zadecyduje o naszej przyszłości, rozpoczynając łańcuch zdarzeń, prowadzących do celu, który sobie obraliśmy. Wola pobudzona do działania celuje prosto w środek tarczy. W blaskach przynosi zdolności twórcze, płodność, oryginalność, poczęcie, męskość; ce****e go męska, pozytywna siła sprawcza. To pierwotna energia i wigor żywiołu ognia. Intuicja. Naturalna płodność przyrody. Arkan mówi o początku czegoś nowego, rozpoczęciu nowych przedsięwzięć, podstawie przyszłego sukcesu i obfitości. Także: inspiracja artystyczna, pomysłowość, innowacje. W cieniach wskazuje na impotencję, jałowość, bezpłodność; również dumę, zachłanność, skąpstwo; nadmierną pewność siebie, która kończy się katastrofą.
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 10-12-2015 o 17:21

 4. #4
  Awatar Galadriel
  Dołączył
  06-02-2009
  Przegląda
  Warszawa
  Posty
  389
  Podziękował/a
  49
  Podziękowano 210 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  As Pałek - Spróbuj dać mu do zrozumienia, że on clę obchodzi; przeszłość pozostaw za sobą a w wasz związek wnieś coś nowego;
  Znów zaczynacie się sobą interesować;
  Pragniecie zupełnie różnych rzeczy;
  On dąży do fizycznego związku z tobą, choć dopiero się poznaliście;
  Próbuj stworzyć wasze wspólne życie tak,
  Aby było ono pozytywne dla was obojga oraz żeby żyło wam się w nim zdrowo;
  Mężczyzna oferujący ci nowe podniecające doświadczenia, których panicznie się boisz;
  On stara ci się pomóc abyś przełamała własne obawy;
  On szalenie cię pożąda;
  Obydwoje potrzebujecie zdrowego spojrzenia na wasze kariery powinniście podjąć wspólne ryzyko bycia razem;
  Związek stawiający przed tobą ciągle nowe wezwania i pochłaniający całą twoją energie,; w miłości czujesz się całkowicie pewna;
  Przygotowania do wspólnej przyszłości; twoją duszę osłabia uczucie miłości
  Nancy Shavick - Tarot a miłość i przyjaźń

 5. Użytkownicy którzy podziękowali Galadriel za ten post:

  Daria_Hexe (09-06-2014)

 6. #5
  intuicja Awatar Animka
  Dołączył
  07-09-2009
  Przegląda
  Mazowszanka;)
  Posty
  321
  Podziękował/a
  26
  Podziękowano 80 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  As Buław

  Jako karta dnia:
  Dziś masz potrzebną energię, żeby zacząć coś nowego lub nadać bieg jakiejś "zastygłej" sprawie. Przywitaj wymagania tego dnia z entuzjazmem. Twoja pełna temperamentu charyzma nie pozostanie bez wpływu na otoczenie i może przynieść w relacjach międzyludzkich radosne momenty. Nastaw się na niespodzianki, impulsy, które do Ciebie przyjdą i wykorzystaj szanse, które niesie Ci los.

  Jako dobra rada: Miej oczy otwarte, by odważnie skorzystać z nowych szans, jakie niesie los. Dzięki temu wewnętrznie dojrzejesz i wzbogacisz się.

  Jako ostrzeżenie: Nie bądź przesadnie skłonny do uniesień, niecierpliwy i pewny siebie.


  Hajo Banzhaf - Klucze do tarota
  Twoje myśli tworzą Twój świat

 7. #6
  Ekspert:Tarot Awatar liv222
  Dołączył
  16-12-2009
  Przegląda
  Działdowo
  Posty
  4,478
  Wpisów
  2
  Podziękował/a
  548
  Podziękowano 2,205 razy
  Siła reputacji
  90384517

  Domyślnie

  As Kijów reprezentuje moc żywiołu Ognia. Tarotowy Ogień to inaczej Wola, ta dziwna iskra, która przejawia się w tworzeniu, w wyrażaniu czegoś na zewnątrz, w ruchu. Jest to Wola Życia, ten pierwotny entuzjazm, który każe żywym istotom wciąż tańczyć swój taniec As jest kartą, która może zastępować i wzmacniać każdą inną kartę ze swojego koloru.

  Wspaniały początek, który w perspektywie daje działanie. Jest to moment spłodzenia, zainicjowanie działania, narodziny idei. Jest to także inspiracja, nowe pomysły na podbicie świata, przeciwstawianie się przeciwnością w sposób stanowczy ale czasem trochę naiwny. Daje możliwości dominacji, przywództwa, inicjacji seksualnej, dobre zdrowie, witalność ale też czasem nadmierne dbanie o samego siebie co może prowadzić do samotności.

  As Kijów oznacza więc naszą energię życia, nasze wrodzone zapasy sił do ruchu, walki, poruszania się po świecie, do wypróbowywania wciąż nowych doświadczeń. As Kijów zawiera tę energię, która żywe istoty pcha wciąż naprzód, jest ich życiowym pędem, mówi za to o czymś, co musimy mieć zanim czegokolwiek dokonamy: a tym jest entuzjazm i wola tworzenia.

  Karta oznacza inicjatywę, energię, nowe przedsięwzięcia realizowane z dużym rozmachem, pomysły umożliwiające realizację wcześniej powziętych zamierzeń. Może też symbolizować po prostu przygodę miłosną, serdeczny kontakt. Znak ze w zyciu kobiety brakuje mężczyzny

  Uczucia + przygoda miłosna, randka, potencja, duzy temperament,
  - kłotnie, zła reputacja, poronienia, impotencja,

  Moment zapłodnienia (u mężczyzn); moment w którym zdajesz sobie sprawę w którą stronę chcesz iść i jakie podjąć działanie; przebłysk inspiracji który daje początek kreatywnej pracy; taki moment osobistego odkrycia czegoś o Twoim świecie i życiu, w którym zdajesz sobie sprawę że musisz coś zrobić by dokonać zmian,

  As Kijów + mamy wszystkie możliwości aby tworzyć i przezwyciężać trudności, siła, witalność, dynamika, płodność, męskość, potencja, ambicja, radość z życia, zdolności, umiejętności, silna wola, dobre zdrowie, energia seksualna, akt seksualny, mężczyzna, pociąg seksualny, inicjowanie, zaczynanie, nowe kontakty towarzyskie, spłodzenie dziecka lub urodzenie, podejmowanie wyzwania, dar losu, pobudzenie, aktywność ,impuls życia, energia, moc, potencja, witalność, seksualność, energia seksualna, namiętny romans,
  __________________________________________________ ________________________________________
  CZAS: (wrzesień, październik, listopad)
  As Kijow - wiosna (marzec, kwiecien, maj)

  ZDROWIE: choroby zw.z silnym bolem, które występuja nagle, urazy, wypadki

  KLUCZE-odpowiada za poczatek, inicjacje , zaczynanie, początek nowych działan, inicjatyw, energii do działania,
  __________________________________________________ ________________________________________
  NEGATYWNE ZNACZENIE

  Pozycja odwrócona - blokada, brak energii, ociężałość przemoc, zły początek, błąd, niepotrzebne ryzyko, utrata energii, pesymizm, pracoholizm, problemy seksualne, oziębłość seksualna, brutalność, oziębłość, tyrania intelektualna, poronienia,

  W negacji wskazuje na niezrealizowane projekty, bezsilność, fałszywe nadzieje, chuligańskie wybryki (np. przy Rycerzu Mieczy), problemy zawodowe, rozproszenie energii (11poz.)

 8. #7
  Awatar akszeinga1985
  Dołączył
  06-03-2009
  Przegląda
  Wałbrzych
  Posty
  637
  Podziękował/a
  179
  Podziękowano 225 razy
  Siła reputacji
  51996598

  Domyślnie

  Szansa, na nowe działania. MoŜliwość rozwiązania problemów. Iskra boŜa, która oświeca
  ciało, dusze i umysł. Dobre zdrowie. Karta brama, dająca nam okazję do stworzenia czegoś
  nowego, atrakcyjnego na duŜą skalę. Powodzenie, płodność, atrakcyjność. Wielki potencjał.
  Dar, który otrzymujemy z góry.

  ::

  Dobry początek, pojawiła się szansa, którą należy wykorzystać, potencjał, siła, motywacja do działania, impuls, zdolności, pociąg seksualny, płodność, zapłodnienie, pozytywne nastawienie, silna wola, energia, punkt zwrotny, rozpoczęcie działań.

  Horoskop, Wró?by, Tarot, Numerologia. Runy
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 10-12-2015 o 17:22

 9. #8
  agnieszka007
  Guest

  Domyślnie

  BŁYSKAWICZNA RADA Z JEDNEJ KARY;
  Dostaniesz prezent od losu.Początek nowej aktywności w życiu.Bierz się za pracę!Sprawy załatwione pomyślnie dla Ciebie.Zapłodnienie,ciąża.Jeśli nie masz w planach potomstwa,uważaj więc.Niezrealizowane potrzeby seksualne mogą dać o sobie znak.Warto znaleźć stałego partnera lub partnerkę.Jeśli go nie masz,zatroszcz się o odświeżenie związku.

  źródło;Vademecum Tarota-Barbara Antonowicz-Wlazińska

  AS BUŁAW
  Przesłaniem tej karty początek spraw.To też inicjatywa,energia do działania,nowe przedsięwzięcia,pobudzenie,aktywność,impuls życia,energia,moc,potencja,witalność,energia seksualna,namiętny romans.
  W negacji przy karcie Cesarz oznacza impulsywność,nadużywanie władzy lub chuligańskie wybryki,np.przy Rycerzu Mieczy.

  źródło"JASNOWIDZENIE W INTERPRETACJI KART TAROTA'' Piotr Gońciarz.
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 10-12-2015 o 17:23

 10. #9

  Dołączył
  24-05-2011
  Posty
  161
  Podziękował/a
  57
  Podziękowano 23 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  As buław
  pobudzenie, aktywność ,impuls życia, energia, moc potencja, witalność, seksualność, energia seksualna, namiętny romans,

  źródło:Kursy tarota - bezpłatny samouczek - wróżka wróżki wróżby tarot horoskop magia czary los przeznaczenie

  As pałek
  + początek, witalność, początek przedsięwzięcia, pomysłowość, przedsiębiorczość, zdolności twórcze, dobre zdrowe.
  - choroba w działaniu, przeszkody trudności, utarta energii, załamanie, zły początek, lenistwo. Dla kobiet jest to znak ze brakuje w ich życiu mężczyzny.


  źródło:Strona Domowa
  Ostatnio edytowane przez Daffne ; 18-01-2013 o 14:09

 11. #10
  Vampirella
  Guest

  Domyślnie

  As Różdżek

  Symbolizuje Moc – siłę, pęd, wigor, energię i włada, w zależności od swej natury, różnymi polami działania. Oznacza moc naturalną, w odróżnieniu od mocy przywoływanej.

  Źródło: Tarot Thota – Klucz do zrozumienia – Lon Milo DuQuette

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354