Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
Like Tree29Likes

Wątek: 7 Buław

 1. #1
  truskawka
  Guest

  Domyślnie 7 Buław
  Znaczenie karty 7 Buław:

  Trzeba zachować czujność, należy być wytrwałym, nie poddawać się, nawet jeśli nasze działania nie spotykają się ze zrozumieniem i dobrą oceną. Brak aprobaty i zrozumienia ze strony otoczenia, krytyka naszych planów, projektów, pomysłów. Narastające przeciwności, samotne zmagania. Będzie trzeba stawić czoła problemom i przezwyciężyć przeszkody, które narosną. Konieczność obrony, walka o przetrwanie. Karta czasem symbolizuje również atak fizyczny, trzeba będzie zachować większą ostrożność.

  Źródło – strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe

  SIÓDEMKA BUŁAW – DZIELNOŚĆ

  Działanie: zapowiada czas wielkich możliwości, które wymagają wykazania się odwagą i determinacją!; konsekwentne działanie; tryumf nad zmiennymi kolejami losu dzięki osobistej dzielności.

  Praca: pomyślny rozwój sytuacji; zbliżanie się do końca realizacji wcześniej podjętych działań; sukces jest w zasięgu możliwości ;nagroda za włożony wysiłek; praca fizyczna; zawód związany z okultyzmem.

  Uczucia: walka o partnera lub zachowanie trwałości związku – pójść na ustępstwa, dogadać się, bo grozi rozstanie!

  Różne: czynne zainteresowanie ezoteryką; wiara w siebie; powołanie kapłańskie.

  SIÓDEMKA BUŁAW ODWRÓCONA

  Działanie: niezdecydowanie; zakłopotanie; niepewność; zniechęcenie; brak wiary w siebie i siły przebicia; zbędny pośpiech; bojaźliwość prowadząca do klęski; utrata dobrej okazji!; uwikłanie się w sytuację, z której najlepiej byłoby się wycofać i poddać; niezręczna sytuacja.
  Rada: działać konsekwentnie!

  Praca: utracone szanse na skutek braku zdecydowania i nadmiernego wahania się; brak siły przebicia; brak systematyczności prowadzący do problemów; bałagan i chaos.

  Uczucia: niechciane spotkania, plotki.

  Różne: nadmierny materializm; prymitywizm – otaczanie się ludźmi o niższym poziomie rozwoju.

  Źródło - "Sekrety Małych Arkanów Tarota" Dorota Maria Słowikowska

  7 Pałek - mierzenie się ze światem, aby pokazać swoją siłę i możliwości. Pomysłowość i talent zachęcają do udowodnienia innym własnej wartości, aby zyskać zwycięstwo i prestiż. Konkurowanie z innymi, rywalizacja na sportowych warunkach, zapał i wysiłek prowadzą do osobistego sukcesu. Aktywność seksualna, konkury. Udział w konkursie.

  Odwrócona: porównanie z osiągnięciami i możliwościami innych wypada na niekorzyść, zawstydzenie, słabość, konfuzja, nieśmiałość, niskie poczucie własnej siły. Wycofanie się z walki, poddanie się walkowerem. Wyrzuty sumienia i wątpliwości moralne odbierają pewność siebie. Paraliżująca trema. Poczucie grzechu zniechęca do aktywności płciowej.

  Determinacja. Przemożna chęć pokonania przeszkód. Gotowość do walki. Świadomość czekających kłopotów. Rozwój wypadków, w których się uczestniczy. Konflikt. Sukces w sporcie. Praca fizyczna. Wysiłek- Chęć przebicia się.

  Odwrócona: Konsternacja. Zakłopotanie i niepewność. Zawstydzenie. Problem nie do rozwiązania. Brak przygotowania do walki. Zniechęcenie.

  Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 10-12-2015 o 20:30

 2. #2
  wróż
  Dołączył
  18-01-2009
  Przegląda
  Wrocław
  Posty
  19
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 10 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Natomiast w interpretacji ogólnej to stan w którym człowiek odpiera ataki innych ludzi,którzy próbują mu przeszkodzić w realizacji planów,to momenty życiu gdy próbujemy coś zdobyć ,ale jeszcze tego nie zdobyliśmy,to swój własny rozwój(bo 7),to nie stan uśpienia lecz wspinania się we własnej ścieżce rozwoju.
  W pracy-->musimy walczyć o swoje,to także takie stanowisko na które jest jedno miejsce a duże zapotrzebowanie,
  to egzaminy gdzie trzeba wykazać się zręcznością bo tylko nielicznym przypadnie miejsce,to świadomość dobrego stanowiska o które walczy wielu'
  W uczuciach-->zazdrość innych,ale także to sytuacja,w której para ludzi walczy o swój byt i da sobie rade w tej walce,
  Poradzenie sobie w życiu,umiejętność reagowania na niewygodne sytuacje
  Ludzie z tej karty często dotykają spraw niezbadanych i doszukują się głębszego sensu życia,to właśnie praktycy-nie teoretycy.
  Czasem w negacji wskazuje na liczne znajomości lecz niskiego...polotu.
  To spotkania,których nie akceptujemy,ale musimy się na nich znaleźć.
  To wszelka obrona i odwet.
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 10-12-2015 o 20:31

 3. The Following 3 Users Say Thank You to magiczny For This Useful Post:

  kikizmora (15-02-2009), SilverShade (22-08-2013)

 4. #3
  Wiem, że nic nie wiem... Awatar werona
  Dołączył
  11-12-2008
  Przegląda
  sam środek ;))
  Posty
  6,119
  Podziękował/a
  1,622
  Podziękowano 2,113 razy
  Siła reputacji
  107374191

  Domyślnie

  7 Buław- rozwaga, pokonywanie przeszkód, rozwój duchowy, nagroda za włożony wysiłek, spotkania towarzyskie z ludźmi o podobnych poglądach

  7 Buław (odwrócona) - niezręczna sytuacja, niechciane spotkanie, zbędny pośpiech, utracone szanse, zakłopotanie, chaos, ateizm, plotki.

  Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

  Rada z jednej karty:

  Jesteś ostatnio przewrażliwiony. Wszędzie dopatrujesz się zagrożenia, kłamstwa, podstępu. Niszczysz się w ten sposób.

  Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"


  Praca - obrona przed upierdliwymi mailami klienta, który próbował wymusić pewne rzeczy, więc obrona swojego stanowiska, odpieranie zarzutów, asertywność, szybkie i konkretne "obronne" odpowiedzi mailowe.
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 10-12-2015 o 20:35

 5. #4
  Tarocistka Awatar AnnaMaria
  Dołączył
  25-03-2009
  Przegląda
  Miedzy ziemią a niebem :)
  Posty
  1,354
  Podziękował/a
  156
  Podziękowano 505 razy
  Siła reputacji
  448790

  Domyślnie

  7 BUŁAW-

  karta nieprzecietnej inteligencji,
  wyzwanie dla samoswiadomosci
  lub tego w co wierzysz ,
  decyzja by zyc po swojemu
  nawet jesli rozni sie to
  od ogolnie przyjetych zasad

  7 bulaw-odwrocona-
  slabosc ducha,bojazliwosc,
  uciekanie od realnosci,
  nadmierna pogon za pieniedzmi,
  brak wyzszych wartosci moralnych,
  otoczenie sie ludzmi o niskich watrosciach intelektyalnych
  aby dowartosciowac siebie,ateizm.

  Siódemka Kijów czyli gry, zawody i egzaminy
  Dwaj wielcy klasycy tarota - Waite i Crowley - powiedzieli o tej karcie właściwie wszystko. Crowley zatytułował ją Dzielność; Waite zilustrował rysunkiem, na której samotny wojownik, uzbrojony w kij, walczy z sześcioma kijami (za którymi zapewne kryją się niewidoczni przeciwnicy).

  Dlaczego siły są aż tak nierówne? Dlaczego jeden staje przeciw sześciu? - Bo to nie jest zwyczajna walka, tylko specjalne zadanie do wykonania. Kiedy wpatrujemy się w ten rysunek, zaczynamy mieć też inne podejrzenie: że owych kijów, przeciwko którym staje wojownik na karcie, nie trzyma nikt, i tworzą one... płot. A więc jego zadanie ma ograniczony charakter. Nie jest to bój na śmierć i życie, tylko gra.

  W każdej grze istotą sprawy jest to, że trzeba przyjąć pewne ograniczenia. W szachy wygrywa się przez szach i mat - a nie przy użyciu pałki, którą jeden zawodnik wyciągnie spod stolika i zdzieli drugiego po głowie... Ktoś, kto gra w dowolną grę, robi naraz dwie rzeczy: dąży do odniesienia sukcesu - i zarazem dba o to, by nie przekroczyć reguł gry. W grze musi obowiązywać zasada fair play; inaczej to nie będzie gra.

  Crowley, który opatrzył te kartę tytułem Dzielność, powiadał o niej, ze przedstawia ona ten moment w toku bitwy, kiedy starcie wojsk przekształciło się w serię pojedynków. W takim momencie o sukcesie decydują nie strategiczne plany, tylko indywidualna dzielność poszczególnych wojowników.

  Taka życiową sytuacją, która jest najbliższa treści tej karty, jest... egzamin. Egzaminy śnią się nam po nocach, idziemy na nie jak na tortury - ale przecież nie dzieją się one całkiem na serio! Władza profesora, który może nam postawić dwóję, kończy się za progiem szkoły. To jest gra, i grając w nią zgadzamy się na wszystkie związane z nią konwencje.

  Karta ta pojawia się w rozkładzie wtedy, gdy strasznie nam zależy na wyniku, na sukcesie - ale jest to sukces właśnie w rodzaju zdanych egzaminów, wygranego konkursu, przejścia przez eliminacje. Jeżeli przegrasz, to żadna krzywda ci się nie stanie; możesz czuć tylko żal z powodu zawiedzionej ambicji.

  Przy pytaniach o sprawy miłości, Siódemka Kijów wskazuje, że ktoś kieruje się nie tyle szczerym uczuciem, co tym, by sprawić sobie dziewczynę lub chłopaka, na widok którego (której) koleżanki (koledzy) padną z zawiści.

  Przy pieniądzach i sprawach zawodowych, karta ta mówi o wszelkich mocno sformalizowanych grach, które mogą być źródłem zysków. Może to być na przykład gra na giełdzie.

  Twórczość zgodna z charakterem Siódemki Kijów należy do takiego gatunku, jak western, powieść kryminalna lub wiersz-limeryk, gdzie działają - zupełnie jak w szachach i tenisie - żelazne reguły gry. Dzielny cowboy na prerii nie będzie przecież tropił wampira wychodzącego z grobu - bo takiej intrygi nie przewiduje konwencja westernu...

  A główną dziedziną życia, do której stosuje się ta karta, jest sport i wszelkie sportowe gry, zawody i turnieje.  --------------------------------------------------------------------------------

  Siódemka Kijów czyli graj fair-play
  Istotą tej karty (zwanej też dzielność) jest osiągnięcie sukcesu w warunkach, kiedy na nasze postępowanie nałożone są pewne ograniczenia, kiedy obowiązują jasne reguły gry - czyli kiedy gra się w sposób, który Anglicy nazwali fair play. Kiedy w rozkładzie pojawia się ta karta, jest to sygnał, że ważny jest nie tylko sukces za wszelka cenę - ale żeby przy okazji się nie być uznanym za prostaka.

  Siódemka kijów jako pierwsza karta w rozkładzie:

  Znalazłeś się w sytuacji, w której obowiązują dobrze określone reguły gry. Z tej gry nie możesz się wyłamać. Jest szansa na sukces - ale trzeba działać zgodnie z zasadami.

  Siódemka kijów jako druga karta, ostrzegająca:

  Forma przeważa nad treścią. Wykonujesz jakieś pozorne ruchy, aby formalnościom stało się zadość.

  Jako karta trzecia, wskazówki do działania:

  Przestrzegaj zasad, reguł gry - dopóki grasz fair, wszystko będzie ci się udawać.

  Czwarta, ciężar przeszłości:

  Masz nawyk poruszania się w wąskich ramach: tego nie wolno, tego nie wypada. Możesz przez to nie dostrzegać nowych szans dla siebie.

  Piąta, twoi partnerzy:

  Ludzie, którzy ci towarzyszą tworzą zgrany zespół, ale jest to sprawny zespół tylko do określonych zadań, poza które razem nie wyjdziecie. (W ogóle macie razem szczególne sportowe podejście do życia.)

  Szósta, cel, który widać w bliskiej przyszłości:

  Sukcesy w grach, zawodach (sportowych i podobnych), na egzaminach, także w jakichś teleturniejach i szkolnych olimpiadach. Z powodzeniem wykonasz jakieś zadanie specjalne, za które będziesz oceniany.

  Siódma, niespodzianki, sprawy nie przewidziane: Powodowany jakimś dziwnym kaprysem, wykonasz ruchy, które będą przekroczeniem obowiązujących reguł gry.

  Ósma, konieczne ograniczenia:

  ...Ale na pewno nie przekroczysz obowiązujących reguł gry.

  Dziewiąta, szansa na mistrzowskie osiągnięcia:

  Dojdziesz do wielkie wprawy w pewnej grze, albo w działaniach, które podlegają podobnie ścisłym ograniczeniom, jak gry.

  Dziesiąta, pożytek dla innych:

  Sprawisz, że inni zaczną cię naśladować w grze, którą uprawiasz.

  Jedenasta, sprawy nie dokończone, nieudane:

  Egzamin, do którego nawet nie podszedłeś; gra, której nawet nie podjąłeś.

  Dwunasta, rzut oka na całość rozkładu kart:

  To, co wynika z poprzednich kart, układa się na kształt gry (z losem, ze światem, lub z konkretnymi ludźmi), i poza te grę nie wychodzisz.

  Trzynasta, następny obrót cykli życia:

  Jeszcze kiedyś czekają cię sukcesy w grach, w których obecnie ponosisz porażki.  --------------------------------------------------------------------------------
  Taraka: Astrologia, szamanizm, warsztaty, Słowianie. Nowości

  Karta w korespondencji z innymi kartami może wskazywać na kłopoty, z których się wychodzi dzięki swoim przemyśleniom i opanowaniu tzw „zimnej krwi”. Ta karta to inteligentne rozwiązanie dręczącego problemu. Czasem może to być problematyczne zwycięstwo, którego nikt nie uznaje jak również rehabilitacja. Może to być również przymus rozwiązania ewentualnego konfliktu z matką lub całym rodem żeńskim. Zwalczanie stresów przez rozwój duchowy oraz filozoficzne podejście do otaczającego świata. Ponieważ tak karta naładowana jest logicznością i formalnością będzie też symbolem wszelkich umów transakcji, egzaminów czy też zawodów sportowych i wszystkiego co z współzawodnictwem związane. W pytaniach o miłość może być znakiem ostrzegającym, że nie o miłość tak naprawdę tu chodzia a być może o zakład z kolegami, że ta dziewczyna będzie moja.  WRÓŻBY - TAROT
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 10-12-2015 o 20:32

 6. #5
  Awatar Galadriel
  Dołączył
  06-02-2009
  Przegląda
  Warszawa
  Posty
  389
  Podziękował/a
  49
  Podziękowano 210 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  7 Pałeczek - Zmuszasz się do pozostania z mężczyzną, którego już nie kochasz lub który przestał ci się już podobać;
  Serce podpowiada ci żeby skończyć ten związek, ale ty nie możesz tego zrobić gdyż jesteś przywiązana do tego mężczyzny z obowiązku lub lojalności;
  Musisz się przygotować do wyjścia naprzeciw partnerowi i włożyć każdą krztę energii w funkcjonowanie waszego związku;
  Poświęć każdą wolną chwilę waszemu związkowi abyście odnieśli sukces;
  Zanim skończysz ten związek upewnij się, że nie ma on możliwości dalszego rozwoju;
  Ten mężczyzna nie odpowiada cl seksualnie, więc musisz trzymać go z dala od siebie, choć on interesuje się tobą;
  Ten związek rokuje pozytywne nadzieje, chociaż tobie się wydaje, że się rozpada;
  Nie pozwól mu pozbawić się lub odciągnąć od własnych dążeń; w miłości na razie kroczysz samotnie.
  Nancy Shavick - Tarot a miłość i przyjaźń

 7. Użytkownicy którzy podziękowali Galadriel za ten post:

  Nereida (06-11-2009)

 8. #6
  intuicja Awatar Animka
  Dołączył
  07-09-2009
  Przegląda
  Mazowszanka;)
  Posty
  321
  Podziękował/a
  26
  Podziękowano 80 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  7 buław

  Jako karta dnia:
  Dziś musisz mieć się na baczności, żeby nie przegapić ważnej dla Ciebie sprawy. Licz się z tym, że nie wszyscy są Ci przyjaźni, a niektórzy podstępnie podcinają nogi krzesła, na którym siedzisz. Nie bądź bierny, lecz z uporem walcz o swoje sprawy. Twoje prawa są bezdyskusyjne i możesz przypomnieć swoim przeciwnikom, że muszą się z Tobą liczyć!

  Jako dobra rada: Nie daj się zapędzić w kozi róg. Konsekwentnie broń swych interesów i poglądów. Możesz i powinieneś teraz postawić na swoim.

  Jako ostrzeżenie: Nie wolno Ci niedoceniać Twoich przeciwników.


  Hajo Banzhaf - Klucze do tarota
  Twoje myśli tworzą Twój świat

 9. #7

  Dołączył
  04-10-2009
  Posty
  8
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 1 raz w 1 poście
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Myślę , że wszystkie ważne informacje na temat tej karty zostały już wymienione , pragnę tylko dodać , że ta karta zawsze kojarzy mi się z zachętą do walki , możliwością , przebicia się przez mur , żywopłot , problemów , kłopotów , obudzenia w sobie wewnętrznej siły i odwagi w przezwyciężaniu przeciwności losu w osiągnięciu naszych celów , zamierzeń , pragnień , realizowaniu marzeń . jednym słowem , to odwaga , i determinacja i stawnienie czoła temu lub komuś co stanie nam na drodze
  Ostatnio edytowane przez wrozbrendis ; 09-10-2009 o 06:28
  Euterpe likes this.

 10. #8
  Ekspert:Tarot Awatar liv222
  Dołączył
  16-12-2009
  Przegląda
  Działdowo
  Posty
  4,478
  Wpisów
  2
  Podziękował/a
  548
  Podziękowano 2,204 razy
  Siła reputacji
  90384517

  Domyślnie

  VII(7)Siódemka Kijów czyli gry, zawody i egzaminy Istotą tej karty jest osiągnięcie sukcesu w warunkach, kiedy na nasze postępowanie nałożone są pewne ograniczenia, kiedy obowiązują jasne reguły gry - czyli kiedy gra się fair play.

  Kiedy w rozkładzie pojawia się ta karta, jest to sygnał, że ważny jest nie tylko sukces za wszelka cenę - ale żeby przy okazji się nie być uznanym za prostaka. CZas wielkich mozliwości, konsekwentne działanie

  Karta w korespondencji z innymi kartami będzie wskazywać na kłopoty, z których się wychodzi dzięki swoim przemyśleniom i opanowaniu tzw „zimnej krwi”. Ta karta to inteligentne rozwiązanie dręczącego problemu. Czasem może to być problematyczne zwycięstwo, którego nikt nie uznaje jak również rehabilitacja. Może to być również przymus rozwiązania ewentualnego konfliktu z matką lub całym rodem żeńskim. Zwalczanie stresów przez rozwój duchowy oraz filozoficzne podejście do otaczającego świata.

  Trzeba zachować czujność, należy być wytrwałym, nie poddawać się, nawet jeśli nasze działania nie spotykają się ze zrozumieniem i dobrą oceną. Brak aprobaty i zrozumienia ze strony otoczenia, krytyka naszych planów, projektów, pomysłów. Narastające przeciwności, samotne zmagania. Będzie trzeba stawić czoła problemom i przezwyciężyć przeszkody, które narosną. Konieczność obrony, walka o przetrwanie.

  To karta odważnego wyjścia naprzeciw przeszkodom i trudom, niewielkiego sukcesu, ale i nadziei na lepszą przyszłość. Jeżeli przegrasz, to żadna krzywda ci się nie stanie; możesz czuć tylko żal z powodu zawiedzionej ambicji.

  Przy pytaniach o sprawy miłości wskazuje, że ktoś kieruje się nie tyle szczerym uczuciem, co tym, by sprawić sobie dziewczynę lub chłopaka, na widok którego znajomi padną z zawiści,w uczuciach oznacza że szukamy sobie partnera aby wzbudzić w kimś zachwyt lub zawiść wśród znajomych, walka o partnera, potrzebny kompromis i ustępstwa
  - niechciane spotkania, plotki,

  Przy pieniądzach i sprawach zawodowych, karta ta mówi o wszelkich mocno sformalizowanych grach, które mogą być źródłem zysków. Może to być na przykład gra na giełdzie.

  wyzwanie dla samoświadomości lub tego w co wierzysz, decyzja by żyć po swojemu nawet jeśli to różni się od ogólnie przyjętych norm społecznych , obrona pracy dyplomowej/magisterskiej/doktorskiej, podjęcie się pracy która nie jest dobrze płatna, ale robimy to ze względu na nasze przekonania, walka z systemem.

  Karta może wskazywać na konkretne zainteresowania ezoteryką, praktyki w tej dziedzinie, dążenie do poznania własnych potrzeb duchowych, włącznie z powołaniem do kapłaństwa.

  VII Buław + wielkie mozliwości, czynne zainteresowanie ezoteryką, konsekwentne działanie, praca fizyczna, powolanie kapłanskie, dobry plan działania, szansa na wygrana,zdecydowane realizowanie swoich potrzeb, partner na pokaz, realizacja artystyczna, powodzenie, sukces, wielkie osiągniecie lub zmiana zawodowa, rozwoj duchowy, postep nadrodze ezoterycznej, brak czasu, pospiech, zmaganie, przeciwności, pokonywanie przeszkód, walka, przeciwnicy, trudne zwycięstwo wysiłek fizyczny, stawianie czoła wyzwaniu, korzyści wynikające z dobrze obmyślanych planów, wysiłek, obrona swoich poglądów, obrona pracy dyplomowej/magisterskiej/doktorskiej

  __________________________________________________ ________________________________________
  CZAS: 7 dni

  ZDROWIE: udary mózgu, udar słoneczny, niedokrwistość, choroby szpiku kostnego, niedobór zelaza,

  KLUCZE - duchowosc madrość zyciowa, religia, filozofia, magia, pojecie czasu jest lub trzeba go przyspieszyc
  __________________________________________________ ________________________________________
  OBAWY

  VII Buław - realizacja potrzeb za wszelka cene, walka o władze, strach przed swoja agresja, adrenalina, zakłopotanie, niepewnośc, zbędny pospiech, bałagan chaos, niechciane spotkania, plotki, prymityzm, niezręczna sytuacja, utrata dobrej okazji, materializm, dyktatura, sadyzm, poniżane, porażka zawodowa lub problem ze zmianami zawodowymi, brak perspektyw. Brak zaufania w sferze seksualnej lub nie akceptowanie swojego ciała, niepodejscie do egzaminu,
  spadek aktywności i witalności, niepewność, opieszałość, straty spowodowane wahaniem, dręczące niepewności i wątpliwości

  W negacji oznacza słabość ducha, bojaźliwość, uciekanie od rzeczywistości i jej problemów. Może wskazywać na nadmierną pogoń za pieniędzmi, brak wyższych wartości moralnych, otaczanie się ludźmi o niskich wartościach intelektualnych

  Karta czasem symbolizuje również atak fizyczny, trzeba będzie zachować większą ostrożność.

  "Jeśli chcesz coś, czego nie masz, musisz zrobić coś, czego jeszcze nie robiłeś..."

 11. #9
  Awatar akszeinga1985
  Dołączył
  06-03-2009
  Przegląda
  Wałbrzych
  Posty
  637
  Podziękował/a
  179
  Podziękowano 225 razy
  Siła reputacji
  51996598

  Domyślnie

  Obrona racji
  To czas walki o utrzymanie swojej pozycji, gdy stoimy wyżej mamy mocny grunt pod
  nogami, ale musimy tę pozycję bornic, Atak ze strony rywali, zazdrośników i przeciwników
  naszych działań, którzy są w przewadze ilościowej. Ale mamy szanse na sukces, ponieważ
  mamy korzystną pozycję. Trzeba być czujnym i zręcznym, by nie stracić swojej pozycji.
  Mozemy tez być atakowani z powodu naszych poglądów i przekonań. Jakaś grupa ludzi moze
  chcieć przekonać Cię do zmiany swoich postanowień
  W zyciu zawodowym – Karta rywalizacji. Rynek jest bardzo konkurencyjny, ale my mamy
  szansę na sukces. Czasem pokazuje ludzi, którzy w pracy chcą nas wygryźć z posady, ale jak
  widać nasza pozycja jest mocna, jeśli nie stracimy bezmyślnie przewagi.
  W związkach – niestety związek jest zagrozony. Moze być to bezpośredni konflikt, ale
  najczęściej jest to trzecia osoba, która ma wpływ na obecną sytuację. Oznacza takze wielu
  rywali lub rywalek. Moze takze oznaczać rękoczyny.

  ::

  Trzeba zachować czujność, należy być wytrwałym, nie poddawać się, nawet jeśli nasze działania nie spotykają się ze zrozumieniem i dobrą oceną. Brak aprobaty i zrozumienia ze strony otoczenia, krytyka naszych planów, projektów, pomysłów. Narastające przeciwności, samotne zmagania. Będzie trzeba stawić czoła problemom i przezwyciężyć przeszkody, które narosną. Konieczność obrony, walka o przetrwanie. Karta czasem symbolizuje również atak fizyczny, trzeba będzie zachować większą ostrożność.

  Horoskop, Wró?by, Tarot, Numerologia. Runy
  Ostatnio edytowane przez Daffne ; 18-01-2013 o 14:27

 12. #10

  Dołączył
  24-05-2011
  Posty
  161
  Podziękował/a
  57
  Podziękowano 23 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  7 buław
  zmaganie, przeciwności, pokonywanie przeszkód, walka, przeciwnicy, trudne zwycięstwo

  Źródło:Kursy tarota - bezpłatny samouczek - wróżka wróżki wróżby tarot horoskop magia czary los przeznaczenie

  7 Buław
  + w uczuciach oznacza że szukamy sobie partnera aby wzbudzić w kimś zachwyt lub zawiść wśród znajomych, wysiłek fizyczny, stawianie czoła wyzwaniu, korzyści wynikające z dobrze obmyślanych planów, wysiłek, obrona swoich poglądów.
  - spadek aktywności i witalności, niepewność, opieszałość, straty spowodowane wahaniem, dręczące niepewności i wątpliwości


  Źródło:Strona Domowa
  Ostatnio edytowane przez Daffne ; 18-01-2013 o 14:26

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230