Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
Like Tree29Likes

Wątek: Giermek Buław

 1. #1
  truskawka
  Guest

  Domyślnie Giermek Buław
  Znaczenie karty Giermek Buław:

  Karta może oznaczać dziecko lub dziecięce cechy, takie jak żywotność, ciekawość, ruchliwość. Może wskazywać też na bardzo młodą osobę, posłańca. Symbolizować może także nowiny, informacje, listy, sms-y, zawiadomienie itp. Jest to także karta oznaczająca twórczość, nowe pomysły, nowe przedsięwzięcia, początek przygody. Karta ma raczej pozytywne znaczenie. Jeśli czekamy na pewne wieści, jej pojawienie się obiecuje, że wiadomość wkrótce nadejdzie. Nowiny te często odnoszą się do spraw zawodowych, mogą oznaczać wiadomość o przyjęciu do pracy.

  Źródło – strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe

  Giermek buław – pozycja prosta – pomoc ze strony osoby młodej lub młodo wyglądającej, nieoczekiwane wiadomości, które sprawią radość, miła niespodzianka; zawarcie znajomości z niezwykłym człowiekiem; zmiana nawyków i upodobań; osoba młoda duchem, młodszy przyjaciel; kontakty z obcokrajowcami; osoba poniżej 20 roku życia.

  Giermek buław – pozycja odwrócona – anonim, donos; złe wieści, opóźnianie się wiadomości, informacje, które wprowadzają w błąd; kapryśne i nielojalne zachowanie się partnera; głupie dowcipy, nietaktowne żarty; zasiedziałość, zastój, stagnacja, niechęć do ruszania się z domu.

  Znak Zodiaku: Strzelec.

  Cechy charakteru prezentowane przez giermka buław:
  a) w położeniu prostym: entuzjazm, idealizm, pragnienie niezależności, roztropność, szczerość, prawdomówność, żywiołowość, poczucie sprawiedliwości, tolerancja.
  b) w położeniu odwróconym: samozadowolenie, subiektywizm, zarozumiałość, uleganie namiętnościom, nadpobudliwość, rozrzutność, hipokryzja, fałsz, brak tolerancji, sybarytyzm.

  Źródło: "Tarot a miłość" - Alla Alicja Chrzanowska

  Giermek Pałek - narodziny dziecka, młoda osoba rozpoczynająca jakieś działanie, aktywnie dążąca do kontaktu i nawiązania znajomości. Nowina, propozycja zapoznawczego spotkania, randki. Szczerość, ufność i otwartość w kontaktach z nowymi znajomymi.

  Odwrócona: niespełniona nadzieja, rozczarowanie, obietnica bez pokrycia. Pomyłka. Osoba, która z powodu braku odwagi, nerwowości, nieśmiałości, nieszczerości, lub nieufności unika spotkania. Brak wiadomości. Wycofywanie się. Kłamstwo wykryte. Zawstydzenie. Zerwanie kontaktów. Rozczarowanie kimś.

  Człowiek świadomy swych sił i zdolności. Entuzjazm. Młodość, niedojrzałość. Nauka. Ciężka praca, której wyniki są niepewne, ale napawają nadzieją. Zauroczenie. Wierny, lojalny przyjaciel. Student — studentka, uczeń — uczennica. Ktoś, komu można zawierzyć. Emisariusz, doręczyciel dobrych wiadomości.

  Odwrócony: Brak decyzji. Pomyłka, błędna decyzja. Pesymizm. Nieprzyjemności. Ktoś, kto przynosi złe wieści. Ktoś, kto wpierw wzbudza zaufanie, potem okazuje się nieszczery, lekkomyślny, nielojalny. Ktoś, kto ofiarowuje pomoc, by osiągnąć własne korzyści.

  Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 11-12-2015 o 20:50

 2. #2
  Wiem, że nic nie wiem... Awatar werona
  Dołączył
  11-12-2008
  Przegląda
  sam środek ;))
  Posty
  6,132
  Podziękował/a
  1,640
  Podziękowano 2,118 razy
  Siła reputacji
  107374192

  Domyślnie

  Giermek Buław- pomoc ze strony młodej osoby, radosne wiadomości, poczucie humoru, zmiana nawyków, dobre porozumienie z młodymi ludźmi, młodszy przyjaciel.

  Giermek Buław (odwrócona) - anonim, donos, informacje wprowadzające w błąd, trudności w kontaktach z dziećmi, nietaktowne żarty, niechęć do ruszania się z domu.

  Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

  Rada z jednej karty:

  Otrzymasz wiadomość od kogoś młodego.Będzie miała ona wpływ na Twoje sprawy. Jeśli masz trudności w relacjach z ludźmi, sam jesteś ich przyczyną. Zacznij szanować ludzi bez względu na to, jakie stanowisko zajmują.

  Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"

  Uczucia - Giermek Buław, 2 Monet – 2 dni intensywnych, romansowych rozmów na gg (pan zainicjował i był stroną aktywną - Giermek Buław, lawirował pomiędzy dwoma kobietami, czas 2 dni - 2 Monet).

  Giermek Buław, 9 Mieczy - karta dnia - wyjście wieczorem do knajpy z młodszym mężczyzną i przegadane kilka godzin
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 11-12-2015 o 20:57

 3. #3
  Tarocistka Awatar AnnaMaria
  Dołączył
  25-03-2009
  Przegląda
  Miedzy ziemią a niebem :)
  Posty
  1,343
  Podziękował/a
  144
  Podziękowano 506 razy
  Siła reputacji
  448791

  Domyślnie

  Giermek BUŁAW-
  zwiastun niespodzianki,
  ktos kto lubi przygody,
  spontaniczy,
  lubi ryzyko.

  Walet Kijów
  Wiemy już dobrze, że Kije są najbardziej naładowanymi energią kartami wśród Małych Arkanów i odpowiadają żywiołowi Ognia. Zaś cztery karty zwane Waletami (jak również Paziami, Giermkami, a przez Aleistera Crowleya - Księżniczkami) zostały wynalezione po to, aby wskazywać na osoby młode (lub tylko młodsze od tego, komu wróżymy), niedojrzałe i dziecinne, ale także takie, które zajmują wszelkie pomocnicze i służebne role w społeczeństwie.

  Co zatem wynika z połączenia Waleta i żywiołu ognia, czyli jaki jest charakter Waleta Kijów? Otóż oznacza on wszelkich psotnych urwisów - osoby zazwyczaj młode, ale także mało odpowiedzialne i dość lekkomyślne; takich, którzy żyją chwilą i w swoich zachowaniach bywają mocno nieobliczalni. Walet Kijów pojawia się tam, gdzie dzieje się jakiś ruch, zamieszanie i wszelkie spontanicznie wydarzające się akcje. Ale też ruch i zamęt przychodzi wraz z nim. Walet Kijów jest największym w całym tarocie nosicielem zarówno zwykłego zamętu, jak i twórczego niepokoju... i nieporządku.

  Karta ta symbolizuje także osoby lubiące grać i ryzykować; takie, które lubią różne podniecające, ekscytujące przygody. Ulubionym zajęciem Waletów Kijów są wszelkie wyścigi i zawody, gdzie można zarówno wygrać jak i przegrać. Ktoś taki jest zwolennikiem nowości, ale często brakuje mu zarówno głębi, jak i chwili na zastanowienie.

  Życiowa droga Waleta Kijów jest droga ciągłych prób, błędów, zaczynania od nowa - ale i przeszkadzania innym.

  Często karta ta ostrzega przed niepoważnymi wspólnikami i mało rozsądnymi propozycjami, jak również przed tym, że można paść ofiarą pospolitego oszustwa.  --------------------------------------------------------------------------------

  Walet Kijów
  Karty zwane Waletami (a także Giermkami, Paziami lub Księżniczkami) służą do wskazania osób młodych, niedorosłych, a także mało odpowiedzialnych oraz sprawujących funkcje służebne i pomocnicze. Walet Kijów jest kartą naładowana energią żywiołu Ognia. Dlatego oznacza wśród ludzi wszelkich młodych (duchem) wiercipiętów i włóczykijów, wiecznych poszukiwaczy i szperaczy, wichrzycieli, siewców zamętu. Ludzie tego typu lubią grę i ryzyko, i wszelkie ściganie się i zawody, nie tylko sportowe. Walet Kijów przypomina w astrologii aktywność Marsa w znaku Bliźniąt.

  Walet Kijów jako pierwsza i najważniejsza karta w rozkładzie:

  W tym, co się dzieje i o co pytasz, kluczowa role odgrywa pewien człowiek w typie Waleta Kijów, a więc mało odpowiedzialny ryzykant i awanturnik, siewca niepokoju (twórczego niepokoju). Może ty sam nim jesteś?

  Walet Kijów jako karta druga z kolei, ostrzegająca:

  Zagrożeniem dla ciebie jest osoba pewnego nieodpowiedzialnego wichrzyciela i ryzykanta. Wchodzenie z nim w układy i zgadzanie się na jego nierozsądne propozycje może być zgubne. Uwaga! Karta ta może też oznaczać, że zło tkwi w tobie - przez to, że sam za bardzo przypominasz Waleta Kijów.

  Walet Kijów jako karta trzecia, wskazująca, co robić:

  Postępuj jak Walet Kijów, co oznacza: nie obawiaj się ryzyka i rywalizacji. Wyścigi wygrasz! Blefuj. Stosuj fortele. Strasz przeciwników. Odrobina oszustwa w dobrej sprawie nie zaszkodzi.

  Jako karta numer cztery - kłopotliwy bagaż przeszłości:

  Masz urazy na punkcie ludzi nazbyt obrotnych i wyszczekanych, którym nie ufasz i których się boisz. Zapewne od kogoś takiego w przeszłości wycierpiałeś. Ale ten uraz zarazem sprawia, że nie wykorzystujesz wystarczająco własnej obrotności i przebiegłości, czyli własnych cech Waleta Kijów.

  Jako karta numer pięć - partner, partnerzy:

  Twoim partnerem jest ktoś w typie Waleta Kijów, czyli osoba (aż nazbyt) rezolutna i przebojowa, a przy tym mało odpowiedzialna. (Inne karty w rozkładzie powiedzą, czy to dobrze, czy źle.)

  Jako karta numer sześć - najbliższa przyszłość i skutki tego, co się dzieje teraz:

  Wygra, wyjdzie na prowadzenie, osiągnie największe wpływy osoba w typie Waleta Kijów, a więc ryzykant i awanturnik. Do kogoś takiego należy najbliższa przyszłość.

  Jako karta siódma - nieoczekiwane wydarzenia w przyszłości:

  Nieoczekiwanie pojawi się pewien Walet Kijów, zawróci wszystkim w głowach i wniesie zamęt. (Który może okazać się twórczy!)

  Karta ósma - to, co pozostanie nie zmienione:

  Pewna ważna dla sprawy (o którą pytasz) osoba w typie Waleta Kijów na pewno się nie zmieni, czyli ani się nie poprawi, ani nie ustatkuje.

  Karta dziewiąta - w którym kierunku warto się rozwijać:

  Warto ćwiczyć w sobie cechy Waleta Kijów, a więc beztroskę, spontaniczność i żywiołowość. Nie daj się wziąć w karby!

  Karta dziesiąta - pożytki dla ogółu:

  Pewna osoba w typie Waleta Kijów (beztroska i żywiołowa) przyniesie wiele radości innym.

  Jedenasta - to, co zostanie rozproszone, co rozejdzie się po kościach:

  Wpływy pewnego Waleta Kijów a więc osoby beztroskiej i awanturniczej, rychło pójdą w zapomnienie i nie warto z tą osobą wiązać nadziei.

  Dwunasta - dodatkowe wskazówki:

  Przyjrzyj się pozostałym kartom, czy nie zaznaczona jest w nich obecność pewnego Waleta Kijów czyli osoby żywiołowej i awanturniczej, i jakoś on nie narozrabia.

  Trzynasta - widoki na odległą przyszłość:

  Jeszcze pewien Walet Kijów (enfant terrible, swawolny Dyzio) zrobi karierę, ale to nie nastąpi prędko.  --------------------------------------------------------------------------------
  Taraka: Astrologia, szamanizm, warsztaty, Słowianie. Nowości

  To człowiek zazwyczaj młody, który jeszcze nie wie, w którą stronę się udać. To błyskotliwe, żywe ambitne dziecko. Czasem nie wie jak zastosować zdobytą widzę czasem jest to słomiany zapał. Może oznaczać zbyt szybki awans z który to człowiek nie może sobie poradzić z uwagi na brak doświadczenia. Nie pomoże czasem sam entuzjazm lub sama inteligencja. Dlatego popełnia błędy poprzez lekkomyślność. Czasem nie wystarczy mu wiedzy aby doprowadzić coś do końca ale jednocześnie nie umie się do tego przyznać i brnie dalej tworząc niesamowity haos. Duże zdolności kamuflujące własne niedoskonałości. Zazwyczaj tam gdzie się pojawia Giermek denarów tam robi się niesamowity bałagan trudny do ogarnięcia.
  WRÓŻBY - TAROT
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 11-12-2015 o 20:52

 4. #4
  Czarownica ;) Awatar Dama Trefl
  Dołączył
  24-10-2008
  Posty
  1,249
  Podziękował/a
  87
  Podziękowano 193 razy
  Siła reputacji
  9111

  Domyślnie

  przyspieszenie spraw, obrót spraw w całkiem innym kierunku, zmiany planów :D. Osobę bardzo "żywą",impulsywną, takie adhd jak ja ;D.
  Tyle było dni do utraty sił
  Do utraty tchu tyle było chwil
  Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic
  Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , że
  Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy
  Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy

 5. #5
  Awatar Galadriel
  Dołączył
  06-02-2009
  Przegląda
  Warszawa
  Posty
  389
  Podziękował/a
  49
  Podziękowano 211 razy
  Siła reputacji
  3

  Domyślnie

  Paź Pałeczek - Osoba, która na swój sposób Jest lojalna do końca;
  Namiętność i uwielbienie skierował w twoją stronę wstydliwy, ale dobrze myślący o tobie adorator;
  Pogodny i obrotny mężczyzna zawsze gotowy na wspólne działanie;
  Pozostań wierna osobie, z którą Jesteś ostatnio związana;
  Jesteś niespokojna o nowe doświadczenia, których z jakiegoś powodu nie możesz dzielić ze swoim mężczyzną;
  Jedno z was lub oboje ufacie komuś być może po raz pierwszy w życiu;
  Zależy ci na wyprowadzce od partnera, z którym mieszkasz;
  Mężczyzna napełniający cię nowymi pomysłami, które pobudzają cię do twórczego działania; Musisz grać rolę przyjaciółki w życiu towarzyskim twojego partnera;
  Otwarcie wyraź swój podziw i uczucie dla drugiej strony;
  Zakochasz się w kimś będąc pod wrażeniem jego ideałów lub zasad moralnych;
  Pozostań obojętna, ale przyjacielska podczas kiepskich dni w waszym związku;
  Ciesz się z towarzystwa mężczyzny; twoje główne zadanie przyczynianie się do szczęścia partnera
  Nancy Shavick - Tarot a miłość i przyjaźń

 6. Użytkownicy którzy podziękowali Galadriel za ten post:

  Daria_Hexe (30-04-2015)

 7. #6
  intuicja Awatar Animka
  Dołączył
  07-09-2009
  Przegląda
  Mazowszanka;)
  Posty
  324
  Podziękował/a
  26
  Podziękowano 80 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  Giermek buław

  Jako karta dnia:
  Dzisiaj naprawdę możesz przezyć coś niezwykłego. Możliwe, że w pracy pojawi się jakaś pociągająca możliwość lub w życiu osobistym dojdzie do interesującego spotkania i z tej iskry wkrótce zapłonie ogień. Tak czy inaczej, nie przegap dziś tego rodzaju znaków, szczególnie jeśli zapowiadają przygody. Nawet jeśli ogień nie zapłonie, to i tak ten dzień będziesz wspominać z przyjemnością.

  Jako dobra rada:Otrzymując znak lub szansę, nie przegap jej, nawet jeśli wiąże się ona z ryzykiem.

  Jako ostrzeżenie: Nie wierz w propozycje lub obietnice, które mogą okazać się czyjąś chwilową zachcianką.


  Hajo Banzhaf - Klucze do tarota
  Twoje myśli tworzą Twój świat

 8. #7
  Awatar aloa
  Dołączył
  15-08-2009
  Przegląda
  Gdańsk
  Posty
  523
  Podziękował/a
  703
  Podziękowano 73 razy
  Siła reputacji
  34199695

  Domyślnie

  W pytaniu o uczucia może oznaczać młodego mężczyznę, podrywacza, który żyje z dnia na dzień. Nie myśli o ustatkowaniu się. Nastawiony jest na liczne podboje sercowe. Pojawia się nagle w życiu kobiety, robi dużo zamieszania i równie szybko zwija żagle. To taki typ lekkoducha.

 9. #8
  Ekspert: Tarot Awatar liv222
  Dołączył
  16-12-2009
  Przegląda
  Działdowo
  Posty
  5,400
  Wpisów
  2
  Podziękował/a
  858
  Podziękowano 2,564 razy
  Siła reputacji
  107374191

  Domyślnie

  Giermek Buław to ktoś taki jest zwolennikiem nowości, ale często brakuje mu zarówno głębi, jak i chwili na zastanowienie.

  Karta ta symbolizuje także osoby lubiące grać i ryzykować; takie, które lubią różne podniecające, ekscytujące przygody.

  Karta może oznaczać dziecko lub dziecięce cechy, takie jak żywotność, ciekawość, ruchliwość. Może wskazywać też na bardzo młodą osobę, posłańca. Symbolizować może także nowiny, informacje, listy, sms-y, zawiadomienie itp.

  To człowiek, który jeszcze nie wie, w którą stronę się udać. To błyskotliwe, żywe ambitne dziecko. Czasem nie wie jak zastosować zdobytą widzę czasem jest to słomiany zapał. Może oznaczać zbyt szybki awans z który to człowiek nie może sobie poradzić z uwagi na brak doświadczenia. Nie pomoże czasem sam entuzjazm lub sama inteligencja. Błędy poprzez lekkomyślność.

  Jest to także karta oznaczająca twórczość, nowe pomysły, nowe przedsięwzięcia, początek przygody. Karta ma raczej pozytywne znaczenie. Jeśli czekamy na pewne wieści, jej pojawienie się obiecuje, że wiadomość wkrótce nadejdzie. Nowiny te często odnoszą się do spraw zawodowych, mogą oznaczać wiadomość o przyjęciu do pracy.

  Uczucia + poczatek znajomości, flirt, przelotne spotkanie, miłość namiętna lecz niedojrzała
  - nielojalność, zerwanie kontaktów z powodu wyjazdu, trudność w porozumieniu

  Symbolizuje młodego chłopca lub dziewczynę - pomysłowych, ambitnych, entuzjastycznych ludzi, szybkich w reakcjach emocjonalnych. Może oznaczać osobę, która przynosi nam interesujące wieści. Wskazuje na miłą niespodziankę, gościa, kogoś żywiołowego, z poczuciem humoru. To także symbol inwencji twórczej.

  + nagłe wiadomości od rodziny lub przyjaciół, pozytywna wiadomość urzędowa, zachwyt zdziwienie, miła niespodzianka, osoba młoda lub młodo wygladająca, przyjemna podróz, młodszy przyjaciel, początek znajomości, flirt, przelotne spotkanie, nowy zawód, nowa praca, wiadomość, nowiny, dobry przyjaciel, list, kontakty, zawarcie znajomości, dobre kontakty z ludźmi, podróże dla przyjemności, osoba młoda, dobre widoki na przyszłość, miła niespodzianka
  __________________________________________________ ________________________________________
  TYP LUDZI: dzieci, młodzież, młoda osoba, student, studentka, uczeń, uczennica
  energiczny, przedsiębiorczy, symbolizuje czyn, zwiastun niespodzianki, amator seksu,

  Walet Kijów - czas terazniejszy
  Walet Kijów -21.11.-22.12.

  Walet Kijów - wahanie odnośnie robienia czegoś lub nie robienia, tworzenia lub nie, wierność, ufność, uczciwość,
  __________________________________________________ ________________________________________

  ZDROWIE: anoreksja, bulimia, otyłość, schorzenia wątroby, zółataczka, zaburzenia w przyswajaniu żelaza,
  __________________________________________________ _______________________________________
  OBAWY

  - trudności w porozumieniu z dziecmi, błędna decyzja, złe wieści, opóźniające wiadomości, pomyłka, marazm, choroba,

  W negacji wskazuje na osobę pustą, niegodną zaufania i szacunku, powierzchowną, kapryśną, nielojalną. Oznacza również głupie dowcipy, niechęć do zmian, złe wieści.

  Często karta ta ostrzega przed niepoważnymi wspólnikami i mało rozsądnymi propozycjami, jak również przed tym, że można paść ofiarą pospolitego oszustwa.

  Pozycja odwrócona - niezręczność, brak witalności lub brutalność, kłamstwo, apatia, zarozumialstwo,

  zerwanie kontaktów z przyjaciółmi, złe wieści, opóźnianie się wiadomości, niedotrzymanie danego słowa, osoba nieodpowiedzialna
  belsi likes this.

 10. #9
  Tarocista Awatar azkan
  Dołączył
  17-01-2010
  Przegląda
  Anglia
  Wiek
  45
  Posty
  353
  Wpisów
  20
  Podziękował/a
  38
  Podziękowano 217 razy
  Siła reputacji
  110768

  Domyślnie

  Giermek Buław To człowiek, który jeszcze nie wie, w którą stronę się udać. To błyskotliwe, żywe ambitne dziecko. Czasem nie wie jak zastosować zdobytą widzę czasem jest to słomiany zapał. Może oznaczać zbyt szybki awans z który to człowiek nie może sobie poradzić z uwagi na brak doświadczenia. Nie pomoże czasem sam entuzjazm lub sama inteligencja. Błędy poprzez lekkomyślność.
  gucio19 likes this.

 11. Użytkownicy którzy podziękowali azkan za ten post:


 12. #10
  Awatar akszeinga1985
  Dołączył
  06-03-2009
  Przegląda
  Wałbrzych
  Posty
  638
  Podziękował/a
  181
  Podziękowano 226 razy
  Siła reputacji
  51996599

  Domyślnie

  Karta może oznaczać dziecko lub dziecięce cechy, takie jak żywotność, ciekawość, ruchliwość. Może wskazywać też na bardzo młodą osobę, posłańca. Symbolizować może także nowiny, informacje, listy, sms-y, zawiadomienie itp. Jest to także karta oznaczająca twórczość, nowe pomysły, nowe przedsięwzięcia, początek przygody. Karta ma raczej pozytywne znaczenie. Jeśli czekamy na pewne wieści, jej pojawienie się obiecuje, że wiadomość wkrótce nadejdzie. Nowiny te często odnoszą się do spraw zawodowych, mogą oznaczać wiadomość o przyjęciu do pracy.


  Horoskop, Wró?by, Tarot, Numerologia. Runy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

 1. Giermek Mieczy
  Przez Cosmo w dziale Znaczenie kart
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 19-07-2011, 00:50
 2. Giermek Kielichów
  Przez Cosmo w dziale Znaczenie kart
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 19-07-2011, 00:25
 3. Giermek Buław
  Przez Cosmo w dziale Znaczenie kart
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 19-07-2011, 00:05

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269