Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
Like Tree35Likes

Wątek: 9 Pucharów

 1. #1
  truskawka
  Guest

  Domyślnie 9 Pucharów
  Znaczenie karty 9 Pucharów:

  Satysfakcja, dobre samopoczucie, spełnienie, wygrana, przyjemnie spędzony czas, zasłużony odpoczynek, bezpieczeństwo finansowe, stabilizacja, osiągnięcie celu, zadowolenie, sukces, ale taki, którym nie można cieszyć się z drugą osobą. Ta karta oznacza bowiem spełnienie, ale do pełni szczęścia brakuje jeszcze osoby, z którą dzieli się życie, sukcesy, czy bogactwo.

  Źródło – strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe

  Harmonia. Ustabilizowany tryb życia. Dobre samopoczucie. Zadowolenie płynące z posiadania domu, rodziny. Niechęć do dokonywania jakichkolwiek zmian. Kołtuństwo. Oportunizm. Konformizm. Obojętność na problemy innych ludzi. Nietolerancja. Tradycjonalizm, konserwatyzm, małomiasteczkowość, prowincjonalizm.

  Odwrócona: Utrata dobrego samopoczucia i związana z tym frustracja. Nieoczekiwana zmiana wywołująca złość, niepewność i strach. Niemożność poznania prawdy. Strata czegoś, co się posiada. Dyskusja, w której wykazano nam brak racji. Złudna wolność. Deklaracje bez pokrycia. Poczucie ogromnej straty, podczas gdy w rzeczywistości nic poważnego i istotnego się nie wydarzyło. Przesadne narzekanie. Zetknięcie z czymś, co przerasta naszą wyobraźnię.

  Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"
  Ostatnio edytowane przez Daffne ; 18-01-2013 o 15:16 Powód: dodanie karty

 2. #2
  Wiem, że nic nie wiem... Awatar werona
  Dołączył
  11-12-2008
  Przegląda
  sam środek ;))
  Posty
  6,119
  Podziękował/a
  1,622
  Podziękowano 2,113 razy
  Siła reputacji
  107374191

  Domyślnie

  9 Kielichów - ustabilizowany tryb życia, bezinteresowność, umiejętność dokonywania wyboru, gościnność, praca polegająca na pomaganiu innym.

  9 Kielichów (odwrócona) - roztkliwianie się i litowanie nad sobą, obciążanie własnymi problemami innych, utrata reputacji, narażanie się na słuszną krytykę.

  Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

  Rada z jednej karty:

  Zapowiedź uznania, sukcesu, zwycięstwa. Jeśli masz jakieś trudności, są przejściowe. To czas dla Ciebie! Zamknięcie pewnego ważnego etapu w życiu. Jeśli chodzi o związek, możesz odczuwać blokadę emocjonalną, samotność, brak zainteresowania partnera Tobą.

  Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 13-12-2015 o 13:29

 3. #3
  Tarocistka Awatar AnnaMaria
  Dołączył
  25-03-2009
  Przegląda
  Miedzy ziemią a niebem :)
  Posty
  1,354
  Podziękował/a
  156
  Podziękowano 505 razy
  Siła reputacji
  448790

  Domyślnie

  9 Pucharów- prowadzenie goscinnego domu ,
  poczucie dobrostanu, czas kiedy czlowiek nie ma nic do zrobienia -odpoczynek,


  odwrocona- ktos niereformowalny,niewolniczo przywiazany do konwenansow i tradycyjnego myslenia ,brak zainteresowania problemami innych.

  Dziewiątka Pucharów
  czyli Zakorzenienie
  Znawcy tarota na ogół mają dobre mniemanie o tej karcie. Waite przedstawił na tej karcie zamożnego i zadowolonego z siebie mężczyznę; Sheridan - nagą kobietę pijącą z wielkiego puchara. Aleister Crowley Dziewiątkę Pucharów w swojej talii opatrzył prosty, i wymownym tytułem Szczęście. Ale gdybyśmy kojarzyli te kartę tylko z jakimś mało określonym powodzeniem, to spłycalibyśmy jej sens.

  Dziewiątka Pucharów mówi bowiem przede wszystkim o głębokich związkach z własna przeszłością, ze światem przodków i z rodzinnymi tradycjami. Morał wypływający z tej karty jest taki, że nie tylko sobie zawdzięczamy swojej powodzenie i szczęście, ale także całemu rojowi tych, którzy żyli przed nami, i dali nam życie i przekazali nam swoje ideały. Karty z grupy Pucharów mówią o życiu uczuciowym i erotycznym - a wśród nich ta karta przypomina o tym, że miłość jest siła twórczą i płodną, i właśnie dzięki niej w ogóle żyjemy. Dziewiątka Pucharów mówi też, że materialne powodzenie sprzyja tym, którzy się kochają, że dobrobyt idzie w ślad za miłością.

  Gdy pytamy o zainteresowania i studia, karta ta wskazuje historię, religię i te dziedziny wiedzy, które wypływają z troski ludzi o ich własną ziemię, ojczyznę, miejsce na świecie. Crowley uznał, że Dziewięć Pucharów zawiera energie podobne do tych, jakie niesie Jowisz w znaku Ryb - który symbolizuje religię, opiekę i troskę o bliźnich.

  W pytaniach o związki z innymi ludźmi, karta ta każe sobie wyobrażać grupową solidarność i głębokiego ducha wspólnoty.

  Miłość zgodna z charakterem tej karty, to miłość głęboka i przeobrażająca kochanków. Miłość, która może stać się podstawą, na której założona zostanie dynastia. Taka miłość, którą podzielą się z tymi, którzy dopiero się mają narodzić.

  Również w pytaniach o sprawy finansowe ta karta dobrze wróży, i zapowiada dobrobyt, który odporny jest na kaprysy losu.

  Negatywnym sygnałem, jaki może wysyłać Dziewiątka Kijów jest to, że ostrzega ona przed zamykaniem się w klanach, w rodzinach i sektach, ostrzega przed zbyt ciasnymi poglądami i nietolerancja wobec wszelkich odmieńców.  --------------------------------------------------------------------------------

  Dziewiątka Pucharów czyli: Zakorzenienie
  Karty-Puchary mówią przede wszystkim o miłości: na kolejnych kartach z tej z serii oglądamy miłość - powiedzieć można - z innej strony. W Dziewiątce Pucharów miłość ma sens potężnego prądu, który łączy ze sobą następujące po sobie pokolenia. Jest to umiłowanie swoich potomków, a z drugiej strony wdzięczność, ciekawość i cześć, jaką żywimy wobec swoich przodków. Karta ta zwraca uwagę na sile tradycji i na wartość zabytków historii - tej narodowej i tej rodzinnej. Miłość taka, o jakiej mówi ta karta, obejmuje również istoty inne niż ludzi - duchy przodków, zwierzęta, całą przyrodę.

  Dziewiątka Pucharów jako karta pierwsza w rozkładzie i określająca cały problem:

  Głównym problemem jest życiowa stabilizacja, trwałe związki z najbliższymi oraz zapuszczenie korzeni w pewnym miejscu. Sprostać temu - to obecne główne zadanie pytającego.

  Ta sama karta w pozycji drugiej - czyli jako ostrzeżenie:

  Tradycja i rodzinne związki ograniczają cię i dołują. Żyjesz w grajdołku (lub w towarzystwie wzajemnej adoracji). Uważaj też na nietolerancje, z jaką odnosisz się do myślących i żyjących inaczej.

  Jako trzecia z kolei - wskazówka, co robić:

  Postępuj tak, abyś zyskał nie tylko ty, ale i twoja rodzina, twoi bliscy, cały wycinek świata, za który jesteś odpowiedzialny i który kochasz. Działaj zgodnie z interesem szerszej wspólnoty, do której należysz.

  Dziewiątka Pucharów jako karta czwarta - obciążenia z przeszłości:

  Ciąży ci masa oczekiwań, jakie mieli wobec ciebie rodzice i inni krewni. Związki z rodzinną przeszłością mogą ci uniemożliwić samodzielny byt.

  Dziewiątka Pucharów jako karta piąta - partnerzy:

  Związki z najbliższymi są szczególnie silne. Inna możliwość: ludzie z którymi współdziałasz, są ci tak bliscy, i jesteś z nimi tak silnie związany, jak z własną rodziną.

  Dziewiątka Pucharów szósta w kolejności - wróżba na bliska przyszłość:

  Pomyślna wróżba na wszystko, co wiąże się z założeniem rodziny i domu, z kupnem nieruchomości, z osiedleniem się i zapuszczeniem korzeni w pewnym miejscu. Jeśli pytasz o inne sprawy, to dana im jest podobnie trwała przyszłość.

  Ta sama karta jako siódma - niespodzianki, które przynieść może przyszłość:

  Rzeczy i związki, które dziś wydają ci się przypadkowe, nieoczekiwanie przerodzą się w coś bardzo trwałego.

  Jako karta ósma - rzeczy trwałe i niezmienne:

  Niezmiennym pewnikiem w twoim postępowaniu są związki z rodziną, z rodem, z miejscem, gdzie żyjesz.

  Jako karta dziewiąta - to, co stać się może doskonałe:

  Coś z tych rzeczy, o które pytasz, stanie się doskonale trwale, jak dobra dynastia.

  Jako karta dziesiąta - pożytek dla innych:

  To, co robisz, przysłuży się dla trwałości i dobrobytu twojej rodziny i twoich "korzeni".

  Jako karta jedenasta - to, co się nie uda:

  Nie jest możliwe stworzenie teraz trwałych związków.

  Jako karta dwunasta - wskazówka dla wróżącego, co szczególnie trzeba wziąć pod uwagę:

  Trzeba szczególnie wziąć pod uwagę rodzinne związki, tradycje i uwarunkowania klienta.

  Jako karta trzynasta - co będzie za zakrętem czyli w następnej fazie rozwoju:

  W takiej odległej przyszłości czeka cię stworzenie trwałych związków czy nawet założenie dynastii. Ale na to musi przyjść czas.  --------------------------------------------------------------------------------  Taraka: Astrologia, szamanizm, warsztaty, Słowianie. Nowości

  To pełna sielanka i moment wytchnienia. Ludzie upojeni własną miłością i szczęściem mogą nie zauważyć, że tulipan krótko kwitnie. Nasuwa się konieczność szerszego korzystania ze swych dóbr zarówno finansowych jak i duchowych. W korespondencji z innymi kartami np. Demonem lub wisielcem to obojętność na problemy innych i nietolerancja. To też częstokroćsolidne podstawy czegoś, np. związku, może być to związek ludzi, który trwa od bardzo dawna ale z zeksem nie ma nic wspólnego.  WRÓŻBY - TAROT
  Ostatnio edytowane przez Euterpe ; 13-12-2015 o 13:29

 4. #4
  Awatar Galadriel
  Dołączył
  06-02-2009
  Przegląda
  Warszawa
  Posty
  389
  Podziękował/a
  49
  Podziękowano 210 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  9 Kielichów - Czujesz, że ci bardzo na nim zależy i że miłość do niego nigdy nie wygaśnie; szczęśliwa pora zrozumienia w ustabilizowanym związku;
  Czas wspólnego szczęścia;
  On będzie twoim partnerem na wieki;
  Wiedz, że on da ci radość przez cale życie;
  Miłość do mężczyzny prowadzi cię bliżej do poznania własnego, prawdziwego: ja;
  Prawdziwa uczuciowa wspólnota;
  Jesteś spokojna wiedząc, że ten mężczyzna uwielbia cię, a jego miłość będzie każdego dnia; coraz silniejsza;
  Obawiasz się czyj zaakceptuje cię taką, jaka jesteś, bez względu na to jak wyglądasz, co robisz, co mówisz;
  Związek, który czyni cię bardziej dojrzałą;
  Masz zdrowy i różnorodny styl życia, którym będziesz mogła cieszyć się w przyszłości;
  Jesteś w końcu na tyle dojrzała, aby docenić prawdziwą intymność
  Nancy Shavick - Tarot a miłość i przyjaźń

 5. #5
  intuicja Awatar Animka
  Dołączył
  07-09-2009
  Przegląda
  Mazowszanka;)
  Posty
  321
  Podziękował/a
  26
  Podziękowano 80 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  9 kielichów

  Jako karta dnia:
  Zorganizuj sobie dzisiaj święto. Spędź ten dzień z rodziną lub przyjaciółmi, dając sobie wzajemnie radość. Zasłużyłeś na to. Wszystko idzie dobrze i właśnie w tym kierunku, w jakim chciałeś, także Twoja interwencja na razie nie jest potrzebna. Możesz trochę poleniuchować lub porozpieszczać siebie.

  Jako dobra rada: Pora kończyć pracę i rozpocząć relaks.

  Jako ostrzeżenie: Nie poświęcaj się całkowicie imprezom.

  Hajo Banzhaf - Klucze do tarota
  Twoje myśli tworzą Twój świat

 6. #6
  Ekspert:Tarot Awatar liv222
  Dołączył
  16-12-2009
  Przegląda
  Działdowo
  Posty
  4,484
  Wpisów
  2
  Podziękował/a
  550
  Podziękowano 2,208 razy
  Siła reputacji
  90384517

  Domyślnie

  IX(9) Pucharów czyli Zakorzenienie mówi przede wszystkim o miłości: Miłość taka, o jakiej mówi ta karta, obejmuje również istoty inne niż ludzi - duchy przodków, zwierzęta, całą przyrodę

  Satysfakcja, dobre samopoczucie, spełnienie, wygrana, przyjemnie spędzony czas, zasłużony odpoczynek, bezpieczeństwo finansowe, stabilizacja, osiągnięcie celu, zadowolenie, sukces, ale taki, którym nie można cieszyć się z drugą osobą. Ta karta oznacza bowiem spełnienie, ale do pełni szczęścia brakuje jeszcze osoby, z którą dzieli się życie, sukcesy, czy bogactwo.

  W pytaniach o związki z innymi ludźmi, karta ta każe sobie wyobrażać grupową solidarność i głębokiego ducha wspólnoty. Dziewiątka Pucharów mówi bowiem przede wszystkim o głębokich związkach z własna przeszłością, ze światem przodków i z rodzinnymi tradycjami

  Miłość zgodna z charakterem tej karty, to miłość głęboka i przeobrażająca kochanków. Miłość, która może stać się podstawą, na której założona zostanie dynastia. Taka miłość, którą podzielą się z tymi, którzy dopiero się mają narodzić. Bezpieczeństwo emocjonalne, przerodzenie w trwały zwiazek ( 7 poz.)
  - prózność, samozadowolenie, zarozumiałość, utrata zaufania, litowanie sie nad soba, niedobry czas na trwały zwiazek ( 11 poz.)

  Również w pytaniach o sprawy finansowe ta karta dobrze wróży, i zapowiada dobrobyt, który odporny jest na kaprysy losu. Zadowolenie i dobre samopoczucie, satysfakcja, sukces materialny, spełnienie się projektów, powodzenie finansowe.

  Gdy pytamy o zainteresowania i studia, karta ta wskazuje historię, religię i te dziedziny wiedzy, które wypływają z troski ludzi o ich własną ziemię, ojczyznę, miejsce na świecie.

  Symbolizuje zadowolenie i dobre samopoczucie, satysfakcję i sukces materialny, spełnienie się projektów, powodzenie finansowe. To także gościnność, prowadzenie otwartego domu, szerokie kontakty z ludźmi.

  IX KIELICHÓW + oddawanie się przyjemnościom po całym dniu pracy, zasłużone wakacje, urlop, leniuchowanie, odpoczywanie i cieszenie się chwilą gdy nie mamy żadnych obowiązków, uczucie spełnienia płynące z zakończenia kreatywnego zadania, świętowanie, uroczystość, jesień serca, odsunięcie, zrzeczenie, miłość świadoma, złożenie w ofierze sentymentów, które nas zniewalają, harmonia, umiejętność dokonania wyboru, zdrowie, gościnność, spełnienie życzen, głeboka duchowość, poprawa finansowa, dom otwarty, szczęście w przyjażni, miłości i małzenstwie, erotyczna przygoda, dobre zdrowie, stałość uczuć, harmonia, stabilizacja życiowa, tradycjonalizm, konserwatyzm, niechęć do dokonywania zmian, rozwaga, panowanie nad własnymi emocjami, zadowolenie, zrównoważenie.

  __________________________________________________ ___________________________________________
  CZAS: 9 tygodni

  ZDROWIE: chormony płciowe, cykl miesieczny - zaburzenia, męskie owłosienie, zanik miesiączki,(moze oznaczac zmiana płci żeńskiej na męską

  KLUCZE: zakonczenie toksycznych zwiazkow, wybaczenie,
  __________________________________________________ ________________________________________
  OBAWY

  Pozycja odwrócona - kryzys emocjonalny, nostalgia, niepowodzenie, obawa, niezadowolenie z siebie, obżarstwo, utrata dobrej opini, otyłość, nadużywanie gościnności, niechęć do zmian, błędna ocena sytuacji, obciążanie swoimi problemami innych, plotki, próżność, sentymentalizm, roztkliwianie sie nad soba, narzekanie, utrata pewności siebie, trudności w przystosowaniu się do zaistniałej sytuacji, zmiana która wytraciła z równowagi, nieoczekiwane przewartościowanie spraw, strata czegoś, kradzież, roztkliwianie się i litowanie nad sobą


  Negatywnym sygnałem, jest to, że ostrzega ona przed zamykaniem się w klanach, w rodzinach i sektach, ostrzega przed zbyt ciasnymi poglądami i nietolerancja wobec wszelkich odmieńców. W negacji oznacza kogoś niereformowalnego, niewolniczo przywiązanego do konwenansów i tradycyjnego sposobu myślenia, mówi o braku zainteresowania problemami innych.
  __________________________________________________ ____________________
  Źródła :Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"
  Taraka: Astrologia, szamanizm, warsztaty, Słowianie. Nowości
  Źródło – strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe
  Źródło: "Sekrety Małych Arkanów Tarota" Dorota Maria Słowikowska
  Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"
  kurs Tarota- ESKK
  Alla Alicja Chrzanowska& Andrzej Piotr Załęski " Tarot a zdrowie"

 7. Użytkownicy którzy podziękowali liv222 za ten post:

  charlotta (21-03-2010)

 8. #7
  wciąż poszerza horyzonty Awatar Ruda Jędza
  Dołączył
  20-02-2010
  Przegląda
  moja Eternia
  Wiek
  30
  Posty
  1,042
  Wpisów
  8
  Podziękował/a
  309
  Podziękowano 512 razy
  Siła reputacji
  6

  Domyślnie

  9 kielonków to dla mnie takie mdłe zadowolone, niby coś jest cos mamy ale tak naprawdę nas to nie cieszy, czegoś brakuje, jakiegoś elementu. w związku dla mmnie to przyzwyczajenie, brak chemii, bycie z kim bo tak jest wygodnie. W pracy taka ciepła posadka, wiemy na co możemy sobie pozwilić, odpykamy swoje 8 godz i wsio.

 9. #8
  Awatar akszeinga1985
  Dołączył
  06-03-2009
  Przegląda
  Wałbrzych
  Posty
  637
  Podziękował/a
  179
  Podziękowano 225 razy
  Siła reputacji
  51996598

  Domyślnie

  Bezpieczeństwo emocjonalne, spełnione życzenia, zadowolenie.

  Uczucia
  Jest to bardzo pozytywna karta, dobrze prognozująca na najbliższą przyszłość. To zapowiedź emocjonalnego spełnienia, równowagi w życiu uczuciowym, zadowolenia z życia, jak i również zadowolenia z siebie, z naszych działań. Nie ma powodów do zmartwień, wszystko idzie po naszej myśli, odczuwamy spokój, błogość, bezpieczeństwo, sytość, radość. W zapytaniu o najbliższą przyszłość uczuciową, karta zawsze będzie oznaczała nadejście czasu spełnienia i osiągnięcia równowagi emocjonalnej. To, czego pragnęliśmy, będzie w zasięgu naszej ręki. Karta symbolizuje także fizyczne przyjemności, szczęście, zasłużony odpoczynek, okres cieszenia się z tego, co się posiada, zadowolenia z związku, w którym jesteśmy. Dla osób samotnych oznacza duże szanse na zakochanie się, czas przyjemności, spełnienie życzeń, satysfakcję. To też folgowanie różnego rodzaju przyjemnościom, oddawanie się uciechom, także tym cielesnym, czas spełniania zachcianek albo realizowania naszych wielkich marzeń. Karta dziewiątka pucharów może także symbolizować ciążę lub poród. Nie ma żadnych powodów do zmartwień, nic tylko się cieszyć i korzystać z życia!

  Finanse
  Mamy powody do zadowolenia, wszystko idzie po naszej myśli, sprawy układają się po naszej myśli. Satysfakcja jest jednak związana z harmonijną współpracą, dobrymi układami, atmosferą i sprzyjającym okazjom, niż z osiąganiem sukcesów finansowych i wielkich zysków. Sytuacja jest ustabilizowana, nie nastawiajmy się jednak na ogromne sukcesy i finansowy wzrost. Dziewiątka pucharów obiecuje raczej radość z tego, co się tworzy, z osiągnięć, tworzenia czegoś nowego i niezwykłego. To także udana współpraca, spotkania biznesowe w dobrej atmosferze, korzystna atmosfera w firmie bez większych zakłóceń. Karta może oznaczać, że robimy to, co sprawia nam radość, jesteśmy zadowoleni z przebiegu spraw zawodowych, mamy wyraźne powody do zadowolenia. Należy jedynie uważać aby nie spocząć na laurach. Karta oznacza bowiem duże zadowolenie z siebie i swoich działań, musimy jedynie uważać, by nasza pewność siebie nie zamydliła nam oczu i zmniejszyła naszą czujność. To także zabezpieczenie materialne, bogata firma, radość z pracy, zrealizowanie projektu z pozytywnym skutkiem. Niekiedy karta może także oznaczać... bezczynność, spoczęcie na laurach, wymigiwanie się od obowiązków albo wyręczanie się innymi.

  Horoskop, Wró?by, Tarot, Numerologia. Runy

 10. Użytkownicy którzy podziękowali akszeinga1985 za ten post:

  rozrabiara (28-02-2011)

 11. #9
  Poszukująca Awatar BunnyZukino007
  Dołączył
  20-04-2011
  Przegląda
  Będzin
  Posty
  51
  Podziękował/a
  5
  Podziękowano 3 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Dziewięć Pucharów
  Nine of Cups

  Właściciel gospody/zajazdu w swoim wygodnym domu wznosi puchar za swój komfort, obfitość, powodzenie i szczęście w życiu. Zainwestował w utworzenie przyjaznego miejsca dla innych i bezpieczeństwo dla siebie. Choć jego majątek jest reprezentowany przez beczki z piwem, do jego dobrego samopoczucia i radości życia nie są mu niezbędne pieniądze i materialne zyski. W Wielkim Arkanie IX - Pustelnik, chodzi o samotność, która przysłuża się mądrości, by potem móc powrócić do świata i dzielić się wiedzą z innymi, by potem innym pomagać. Na karcie 9 Pucharów ten człowiek znalazł swą własną drogę, ma wiele by móc dzielić się z innymi, a nawet urocze myszy bawią się bez strachu na górnej belce.
  Zdobyłeś miejsce, w którym panuje komfort i dostatek. Masz wiele miłości i innych naturlanych pozytywnych uczuć do ofiarowania innym. Jesteś zadowolony i szczęśliwy z tego co masz i chcesz dzielić się swym szczęściem z innymi, wiedząc, iż dzielenie się powoduje pomnażanie.
  Uważaj, byś zbyt ekstremalnie nie odniósł do siebie energii Pustelnika. Nie ciesz się samotnie swoim szczęściem i nie gromadź majątku tylko dla siebie, nie dogadzaj tylko sobie, nie popadaj w nadęte samozadowolenie. Dziel się z innymi nie robiąc z tego łaski.

  GILDEN TAROT BARBARA MOORE

  Ostatnio edytowane przez BunnyZukino007 ; 12-05-2011 o 07:58

 12. #10
  Vampirella
  Guest

  Domyślnie

  Dziewiątka Pucharów – SZCZĘŚCIE

  Pełen sukces, przyjemność i szczęście, spełnione życzenia.

  Niemal pełne szczęście i rozkosz; samozadowolenie, próżność, zarozumiałość, myślenie i mówienie o sobie, nie pozbawione miłości do innych, czasem zaś samokrytyki. Myślenie o rzeczach podniosłych, nie zadowalające się skromnymi, ograniczonymi ideami. Może przerodzić się w coś złego, jeśli towarzyszy mu zbytnie zadufanie w sobie. Dobry i miły charakter ze skłonnościami do robienia głupot.

  Źródło: Tarot Thota – Klucz do zrozumienia – Lon Milo DuQuette

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354