Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Horoskop Majów - Jadeit

 1. #1
  truskawka
  Guest

  Domyślnie Horoskop Majów - Jadeit

  Jadeit 20 VIII - 9 IX

  Wróżbici Majów przepowiadali osobom urodzonym pod znakiem Jadeitu szczęście i opiekę gwiazd. Jadeit jest zaradny, praktyczny i potrafi doskonale dbać o własne sprawy. Ma o sobie bardzo wysokie mniemanie, uwielbia się przechwalać i wyolbrzymiać sukcesy. Czasem ponosi go fantazja w peanach na swoją cześć, chętnie dopisuje sobie zasługi. Do klęsk nie przyznaje się nigdy ! Rozczarowania nie blokują dalszej ekspansji, bardzo łatwo podnosi się po każdym upadku, ufając, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Mimo iż nie jest przesadnym optymistą, wierzy w swoje szczęście. Jadeit jest wyjątkowo sprytny, potrafi wyłgać się z niewygodnych zobowiązań, w pracy nie przemęcza się, a przy tym dobrze zarabia. Ma żyłkę handlową, dobrze kalkuluje, a także sprzyja mu fortuna. Wie, jak ustawić się w życiu, umie wykorzystać każdą okazję. Przysłowiowy łut szczęścia sprawia, że Jadeitowi wiedzie się w życiu lepiej niż na to zasługuje. Kochają go rodzice ( nawet gdy ma liczne rodzeństwo, zajmuje najważniejszą pozycję ), małżonek, pomagają przyjaciele, łatwo też znajduje protektorów i sponsorów. Jadeit nie jest bezwzględny, to raczej urodzony dyplomata; nawet gdy kimś manipuluje, nie posuwa się za daleko. Uczucia nie grają dla tego znaku roli pierwszoplanowej. Lubi mieć powodzenie i stara się o nie; panowie są ujmującymi dżentelmenami, panie kokieteryjne, ale niewiele się za tym kryje. Partner spodziewa się po Jadeicie cudownych, romantycznych przeżyć i burzy namiętności, tymczasem zamiast uczucia, znajduje rozsądek i duży temperament. Znak ten zawiera związek małżeński tylko z kimś znaczącym pod względem pozycji społecznej i materialnej. Pan Jadeit nie ożeni się z Kopciuszkiem, choćby najpiękniejszym. Mimo iż lubi pochwalić się swą partnerką, inne sprawy stawia na pierwszym miejscu. Jadeit lubi podróże, poznawanie nowych miejsc, chętnie przeprowadza się i wyjeżdża na długo. Stara się przy tym o nawiązanie korzystnych kontaktów z ludźmi i nie zaniedbuje żadnej okazji, by zarobić parę złotych. Kobiety chcą być najważniejsze, lubią się spóźniać na przyjęcia, starają się być obiektem zainteresowania wszystkich panów. Są śmiałe i łatwo nawiązują znajomości. Zwracają też uwagę na oprawę swej urody, ale są przy tym oszczędne i praktyczne, potrafią pomnożyć nawet nieduży majątek. Jako matka pani Jadeit nie jest zbyt czuła i troskliwa, stara się jak najszybciej usamodzielnić swoje pociechy. Mały Jadeit świetnie daje sobie radę: lubiany przez rówieśników, rozpieszczany przez rodziców i oceniany przez nauczycieli wyżej, niż na to zasługuje.

  Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Majów

 2. #2
  truskawka
  Guest

  Domyślnie

  Nie wszystko się zgadza ze mną ;)

 3. #3
  truskawka
  Guest

  Domyślnie

  Osoba spod takiego znaku jest zaradna, praktyczna i wyjątkowo sprytna. Uwielbia wyolbrzymiać własne zasługi, a do porażek nie przyznaje się nigdy. Umie w sprytny sposób manipulować innymi dzięki wrodzonej dyplomacji. Jadeit potrafi doskonale wykorzystać nadarzającą się okazję, co przedkłada się na jego powodzenie w interesach. Zawiera związek małżeński bacząc pilnie na status społeczny i materialny partnera. Nie jest przesadnie namiętny, woli powierzchowny flirt od burzliwego romansu. Uwielbia zmiany miejsca zamieszkania, wyjazdy w nieznane i poznawanie nowych ludzi (stara się przy tym zawierać korzystne kontrakty). Kobiety chcą być najważniejsze, lubią się spóźniać na przyjęcia, starają się być obiektem zainteresowania wszystkich panów. Są śmiałe i łatwo nawiązują znajomości, bardzo dbają o swój wygląd , ale są przy tym oszczędne i praktyczne, potrafią pomnożyć nawet nieduży majątek.

  Źródło - MAGIA - HOROSKOP MAJÓW

 4. #4
  Awatar ajlona
  Dołączył
  23-04-2009
  Przegląda
  Częstochowa
  Wiek
  33
  Posty
  167
  Podziękował/a
  37
  Podziękowano 7 razy
  Siła reputacji
  54

  Domyślnie

  ze mn tez się wszystko nie zgadza

 5. #5

  Dołączył
  16-01-2010
  Posty
  13
  Podziękował/a
  1
  Podziękowano 1 raz w 1 poście
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  No faktycznie, często przysługuje mi ten łud szczęścia, jednak nie jestem dobrą manipulatorką no i przy tym niestety jestem lekko nieśmiała :)

 6. #6

  Dołączył
  25-07-2010
  Posty
  12
  Podziękował/a
  3
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  manipulantka i materialistka :( nie mogę się z tym zgodzić :)

 7. #7
  Wiem, że nic nie wiem... Awatar werona
  Dołączył
  11-12-2008
  Przegląda
  sam środek ;))
  Posty
  5,798
  Podziękował/a
  1,622
  Podziękowano 2,120 razy
  Siła reputacji
  107374192

  Domyślnie

  Jadeitem nazywamy człowieka, który urodził się między 20 sierpnia a 9 września

  Nie jest to typ optymisty, który patrzy na świat przez różowe okulary, ale lubi wierzyć w swoje szczęśliwe przeznaczenie. I może dlatego większość rzeczy, bez specjalnego wysiłku, po prostu mu się udaje. To zaradny życiowo, praktyczny i nadzwyczaj sprytny osobnik. Potrafi wykorzystać każdą okazję, żeby się dobrze ustawić i pomnożyć swoje finanse. Przy czym nie jest typem pracusia i nie lubi się przemęczać. Ma za to zmysł handlowca i smykałkę do interesów. A jego życiowe motto brzmi: „nie rękoma, ale głową zdobywa się pieniądze”.
  Od dziecka czuje się wyróżniony. Natura nie poskąpiła mu bowiem talentów, na przykład do uczenia się, do szybkiego wyciągania wniosków i podejmowania jeszcze szybszych decyzji. Do zawierania przydatnych znajomości i korzystania z protekcji, pozyskiwania sponsorów i zaskarbiania sobie przychylności tych, którzy mogą mu pomóc. I Jadeit potrafi z tego wszystkiego zrobić odpowiedni użytek. Nie jest nachalny ani bezpardonowy, a za wszystkim, co robi, kryją się takt i dyplomacja. Nie manipuluje ludźmi, ale z klasą ich uwodzi i osiąga zamierzone cele. Lubi podróżować, nieobca jest mu także emigracja. Chociaż pragnie życiowej stabilizacji, nie broni się przed zmianami. Najchętniej takimi, które niosą za sobą nowe perspektywy.
  Jadeit jest lubiany przez innych i cieszy się dużym powodzeniem u płci przeciwnej. Imponuje ludziom swoją zaradnością i nieprzeciętnym intelektem. To człowiek, z którym można o wszystkim pogadać, dobry kompan również do zabawy. W uczuciach nie zawsze kieruje się sercem. Jest racjonalistą i często, aby zdobyć obiekt pożądania, ucieka się do sprawdzonych wcześniej sztuczek. Romantyzmu też się nie ma co po nim spodziewać, ale dużego temperamentu owszem. Jego seksualność zasługuje na piątkę z plusem. A do ołtarza pójdzie wyłącznie z kimś, kto równie mocno kocha pieniądze, a przy tym nie grzeszy rozrzutnością.
  W żywym ogniu niełatwych pytań topimy plany i sami nie wiemy po co chcemy przeczytać cały scenariusz, szukamy błędów, przewidujemy najgorsze, że nie dojdziemy do happy endu... a to dopiero początek, tyle przed nami, po co się pytać na starcie co będzie z nami... i nawet jeśli to życie zna już odpowiedź będzie dużo ciekawiej, gdy teraz nic nam nie powie...
  Nie odpowiadam na prośby o interpretację rozkładów ani na prośby o wróżbę umieszczane na forum, w moim profilu oraz wysyłane na priv.

 8. #8
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,370
  Podziękował/a
  385
  Podziękowano 1,609 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie

  JADEIT przynosi szczęście urodzonym w okresie tegoż kamienia. Mówi się nawet o nich, że są urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą. I to prawda. JADEIT ma się rzeczywiście dobrze, nawet czasem lepiej niż to można przypuszczać na początku życia. Wzrasta w dobrej atmosferze, kochany przez rodziców i rodzeństwo, w młodości ma kochającą sympatię, a później trafia na idealnego współmałżonka. Ale sam JADEIT do miłości nie przywiązuje zbyt wielkiej wagi. Owszem lubi być kochany, otoczony ciepłą atmosferą aprobaty siebie. Sam - nawet gdy mocno kocha - uczuć swoich nie potrafi okazać. To o uczuciach. A wszystko inne? JADEIT ma o sobie bardzo dobre zdanie. Docenia swoją wiedzę i osiągane sukcesy. Lubi się pochwalić, nawet czasem przechwalić, ale robi to w sposób bardzo zgrabny. Mówi o sobie niby mimochodem, a słuchacze już sami wyciągną odpowiednie wnioski...
  Ludzie spod tego znaku są sprytni, obrotni, potrafią wybrnąć nawet z trudnej sytuacji; tu się uśmiechną, tam trochę skłamią, a w jeszcze innym miejscu sypną komplementami i wszystkiego dopną do czego dążą. Zmartwienia lub klęski nie ścinają ich z nóg. Szybko otrząsają się z kłopotów i z nową nadzieją kroczą odważnie do nowych celów. A szczęście - o czym już była mowa wcześniej - im sprzyjał pomaga wykorzystać każdą szansę do osiągnięcia sukcesu. Bo sukces zawsze towarzyszy JADEITOM, czego można im pozazdrościć.

 9. #9
  Awatar Daria_Hexe
  Dołączył
  04-06-2014
  Przegląda
  Górskie Szczyty,Doliny i Strumienie
  Posty
  216
  Podziękował/a
  24
  Podziękowano 41 razy
  Siła reputacji
  47957990

  Domyślnie

  Jadeit
  Jadeitem nazywamy człowieka, który urodził się między 20 sierpnia a 9 września.

  Nie jest to typ optymisty, który patrzy na świat przez różowe okulary, ale lubi wierzyć w swoje szczęśliwe przeznaczenie. I może dlatego większość rzeczy, bez specjalnego wysiłku, po prostu mu się udaje. To zaradny życiowo, praktyczny i nadzwyczaj sprytny osobnik.

  Potrafi wykorzystać każdą okazję, żeby się dobrze ustawić i pomnożyć swoje finanse. Przy czym nie jest typem pracusia i nie lubi się przemęczać. Ma za to zmysł handlowca i smykałkę do interesów. A jego życiowe motto brzmi: „nie rękoma, ale głową zdobywa się pieniądze”.

  Od dziecka czuje się wyróżniony. Natura nie poskąpiła mu bowiem talentów, na przykład do uczenia się, do szybkiego wyciągania wniosków i podejmowania jeszcze szybszych decyzji.
  Do zawierania przydatnych znajomości i korzystania z protekcji, pozyskiwania sponsorów i zaskarbiania sobie przychylności tych, którzy mogą mu pomóc. I Jadeit potrafi z tego wszystkiego zrobić odpowiedni użytek. Nie jest nachalny ani bezpardonowy, a za wszystkim, co robi, kryją się takt i dyplomacja.

  Nie manipuluje ludźmi, ale z klasą ich uwodzi i osiąga zamierzone cele. Lubi podróżować, nieobca jest mu także emigracja. Chociaż pragnie życiowej stabilizacji, nie broni się przed zmianami. Najchętniej takimi, które niosą za sobą nowe perspektywy.

  Jadeit jest lubiany przez innych i cieszy się dużym powodzeniem u płci przeciwnej. Imponuje ludziom swoją zaradnością i nieprzeciętnym intelektem. To człowiek, z którym można o wszystkim pogadać, dobry kompan również do zabawy.

  W uczuciach nie zawsze kieruje się sercem. Jest racjonalistą i często, aby zdobyć obiekt pożądania, ucieka się do sprawdzonych wcześniej sztuczek. Romantyzmu też się nie ma co po nim spodziewać, ale dużego temperamentu owszem.

  Jego seksualność zasługuje na piątkę z plusem. A do ołtarza pójdzie wyłącznie z kimś, kto równie mocno kocha pieniądze, a przy tym nie grzeszy rozrzutnością.

  (Barbay Hill „Horoskopy i psychozabawy”)

Podobne wątki

 1. Horoskop Majów - Karneol
  Przez truskawka w dziale Horoskop Majów
  Odpowiedzi: 4
  Ostatni post / autor: 24-06-2015, 00:20
 2. Horoskop Majów - Szafir
  Przez truskawka w dziale Horoskop Majów
  Odpowiedzi: 6
  Ostatni post / autor: 09-04-2011, 12:27
 3. Horoskop Majów - Agat
  Przez truskawka w dziale Horoskop Majów
  Odpowiedzi: 4
  Ostatni post / autor: 09-04-2011, 12:25
 4. Horoskop Majów - Selenit
  Przez truskawka w dziale Horoskop Majów
  Odpowiedzi: 5
  Ostatni post / autor: 09-04-2011, 12:24
 5. Horoskop Majów - Chalcedon
  Przez truskawka w dziale Horoskop Majów
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 09-04-2011, 12:19

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272