Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Elficki HOROSKOP dla dzieci

 1. #1
  Awatar Daria_Hexe
  Dołączył
  04-06-2014
  Przegląda
  Górskie Szczyty,Doliny i Strumienie
  Posty
  217
  Podziękował/a
  24
  Podziękowano 41 razy
  Siła reputacji
  47957990

  Domyślnie Elficki HOROSKOP dla dzieci

  Nie tylko anioły opiekują się twoim dzieckiem. Także elfy wiele mogą mu dać, gdy o to poprosisz!!
  Każdy człowiek ma zalety i wady, mocne strony i słabości. Także twoje dziecko. Ten horoskop wskaże ci, na co szczególnie należy zwrócić uwagę. A w zwalczaniu niezbyt korzystnych cech i kształtowaniu tych najlepszych pomoże ci energia pochodząca z niezwykłej krainy elfów.
  Nie wierzysz, że istnieją? Niesłusznie. Energie elfów, modyfikowane przez wieki przez podania, legendy, powieści i filmy, przenikają nasz świat ducha i wyobraźni. To wystarczy, by działały!
  Oto 12 słynnych elfickich postaci, reprezentujących odpowiednie moce. Ich imiona emanują specyficznymi energiami, które mogą wpłynąć na wrażliwą osobowość twojego dziecka.
  Gdy jest małe, każdego wieczoru przed snem opowiadaj mu legendy o jego opiekunie lub po prostu powiedz:
  Proszę cię (tu odpowiednie imię), zaopiekuj się moim dzieckiem, dodaj mu (tu ta cecha, której twojemu dziecku brakuje), naucz go, jak być szczęśliwym. Dziękuję.

  21.03–20.04 Galadriela - odpowiednik znaku Barana

  Przed urodzonym w tym okresie małym człowiekiem stoi w przyszłości wielkie zadanie – zrealizować siebie, a jednocześnie nie narobić sobie wrogów w życiu. Bo twoje dziecko jest bardzo ambitne, spontaniczne i przedsiębiorcze. Zawsze w pierwszym szeregu.
  Chętnie pomaga, dlatego angażuj je w sprawy domowe. Czasem brakuje mu delikatności i nie chce uczyć się na błędach oraz ma skłonność do niekonwencjonalnych zachowań. Dlatego lekcja miłości, akceptacji i cierpliwości, jaką może przekazać mu energia imienia Galadriela, będzie dla twej pociechy bardzo cenna. Kiedy trzeba, oczyści jej serce z bólu i niepokoju. Pomoże dziecku zobaczyć świat w pięknych barwach.

  21.04–20.05 Finrod - odpowiednik znaku Byka
  Energie tej postaci przyniosą twojemu dziecku łatwość w wyrażaniu się i bystry umysł. Dodadzą mu motywacji w byciu najlepszym. Kosmos mówi, że w tym dziecku drzemią niesamowite możliwości, o ile będzie miało motywacje do działania. Niestety, ono zajmie się jedynie tym, co niesie ze sobą choć odrobinę zabawy. Jeśli zanudzisz je długim wykładem lub nakażesz powtarzać ciągle to samo zadanie, stanie się apatyczne i niechętne do pracy.
  Dlatego dar Finroda jest dla niego tak ważny – sprawi, że nikt nie będzie w stanie prześcignąć twojej pociechy w nowatorskich pomysłach i umiejętności skorzystania z okazji. Ty tylko pilnuj, by monotonia dnia nie przytłoczyła jej osobowości.

  21.05–20.06 Lúthien - odpowiednik znaku Bliźniąt
  Imię elfiej wojowniczki przygotuje urodzonego w tych dniach malca na niespodzianki. Będzie miał bowiem niezwykłe życie, w którym rozwój duchowy, intelektualny i fizyczny muszą iść zawsze w parze. Twoja pociecha będzie przez wszystkich uwielbiana. I ma szansę wieść łatwe i miłe życie.
  Bystra, o żywym umyśle. Niestety, to tzw. zdolny leń. Trzeba go nauczyć, że każda decyzja ma konsekwencje. A na dobre życie należy zapracować. Energie Lúthien wzmocnią intuicję i instynkt obronny twojego dziecka, by mogło dokonywać dobrych wyborów. A wtedy może wyrosnąć z niego wynalazca lub prekursor w jakiejś dziedzinie związanej z medycyną. Nie lekceważ też jego przeczuć i snów proroczych...

  21.06–20.07 Námo - odpowiednik znaku Raka
  Ten malec został przez kosmos obdarzony niezwykłą wrażliwością. Pod tym względem jest wyjątkowy, łatwo go będzie zranić, więc powinnien wiedzieć, jak się bronić. Nie możesz przecież chronić go do końca życia, w pewnym momencie musisz dać mu prawo do uczuciowych wyborów, ale też pokazać, że nie każdemu można zaufać w stu procentach.
  Energia imienia tego elfa nauczy twoje dziecko akceptować sytuacje takimi, jakie są, szanować siebie i postępować ostrożnie z własnymi uczuciami. A jednocześnie pokaże, jak ma wyrażać swoje potrzeby i emocje. Dzięki temu ten mały człowiek wyrośnie na osobę znającą swoją wartość, która stworzy wspaniały związek.

  21.07–20.08 Nienna - odpowiednik znaku Lwa
  Urodzony w tym czasie maluch ma przed sobą życie polegające na poszukiwaniu doświadczeń i prawdy. I szuka tego od dzieciństwa, nawet podczas najprostszej zabawy, wykorzystując swój niezwykły zmysł obserwacji i inteligencję. Co więcej, swoim życiem da przykład innym, bo jest wspaniałomyślny, wielkoduszny i ma pogodne usposobienie. Być może kiedyś nawet sięgnie po władzę, niekoniecznie nad całym światem. Ale np. będzie dobrym dyrektorem czy burmistrzem.
  Niestety, brak mu cierpliwości i szybko irytuje się niepowodzeniami, dlatego ucz swoje dziecko, że do mistrzostwa dochodzi się ciężką pracą. Pomoże ci w tym energia imienia elfickiej królowej, Nienny, która doda mu uporu.

  21.08–20.09 Olliminel - odpowiednik znaku Panny
  Praktycyzm, zdrowy rozsądek, głęboka powaga – oto cechy, z jakimi twoje dziecko przyszło na świat. Dokładne, zdyscyplinowane, nieco sztywne na zewnątrz – a w duszy nieufne i wrażliwe. Takim ludziom niełatwo jest żyć, bo siły kosmiczne zazwyczaj zrzucają na ich barki ciężką pracę i wielką odpowiedzialność.
  Dlatego zaproś do życia dziecka energie Ollimineli. Elfia opieka nie pozwoli mu zapomnieć, że oprócz świata materialnego istnieje kraina ducha i marzeń, która jest równie ważna. A gdy dorośnie, swoje marzenia przekuje na realne projekty. Poza tym człowiek, którym opiekuje się Olliminel, jest uważany za szczęściarza, bo to, co dla innych będzie niemożliwe, dla niego okaże się pestką.

  21.09–20.10 Noteviddia - odpowiednik znaku Wagi
  Energie tego imienia będą twojemu dziecku wyjątkowo potrzebne. Obdarzą je umiejętnością przewidywania niektórych zdarzeń oraz patrzenia na rzeczy nieco inaczej niż inni. A także otoczą je w dzieciństwie szczególną opieką, ponieważ może być zbyt wrażliwe i nerwowe.
  Twoje dziecko potrzebuje wielkiej miłości i wsparcia w wieku dorastania. Potem, kiedy dorośnie, z pewnością odwdzięczy się tobie i światu w dwójnasób. Naucz je wiary w siebie, nie pozwól rezygnować ze swoich planów tylko dlatego, że na początku droga do realizacji celów będzie ciężka i nie zawsze przyjemna. W życiu dorosłym będzie kimś w rodzaju mentora dla innych. Pokaże, że nie należy się wstydzić swoich uczuć i nauczy bliskich doceniać piękno w życiu.

  21.10–20.11 Allia - odpowiednik znaku Skorpiona
  Ta mała istotka jest wyjątkowo inteligentna, czasem nawet może wydawać się nad wiek dorosła. Rówieśnicy mogą ją nudzić – a wszystko przez wielką dojrzałość duszy i pamięć z poprzednich wcieleń. Jest poza tym osobą niezwykle emocjonalną. Uczucia są jej mocną, a zarazem słabą stroną. Jako dorosły człowiek twoje dziecko bardzo łatwo będzie przechodziło od wielkiej miłości do nienawiści i trudno będzie mu zapomnieć jakiekolwiek krzywdy.
  Allia panuje nad żywiołem wody, a magia związana z wodą to magia uczuć i emocji. Elf podpowie twemu dziecku, że najlepszym sposobem na emocje jest pozwolić im płynąć, nie zatrzymywać ich i nie zastanawiać się nad nimi. Gniew i smutek muszą być wyrażone i zapomniane, by ich miejsce zastąpiła radość.

  21.11–20.12 Ulumien - odpowiednik znaku Strzelca
  Jeśli nie chcesz, by twoje dziecko wyrosło na sztywnego ponuraka (i co z tego, że np. genialnego), naucz je cieszyć się z małych codziennych rzeczy i nie zabijaj w nim entuzjazmu. Czasem może być ci trudno, bo to ktoś z wizją przyszłości, kto myli swoje fantazje z rzeczywistością, a tobie trudno jest to zrozumieć i zaakceptować. Postaraj się panować nad temperamentem malca, ale nie zamykaj go w żadnych ramach, pozwól, by szedł swoją drogą, a wyrośnie z niego noblista – może pisarz, może fizyk...
  Energie Ulumiena sprawią, że twoje dziecko będzie zawsze pełne optymizmu. Przyniosą mu spokój, opanowanie i poczucie szczęścia. A celem jego życia będzie obdarowywanie radością innych. Za to też można dostać Nobla...

  21.12–20.01 Lusutien - odpowiednik znaku Koziorożca
  Pomoc energii elfa bardzo przyda się urodzonemu w tym czasie malcowi, bo od maleńkości ma on, niestety, tendencję do zamykania się w sobie. Później, kiedy będzie już dorosłym człowiekiem, trudno będzie mu wyrażać swoje uczucia. Dzięki Lusutienowi twoje dziecko nie tylko nauczy się mówić, co czuje, ale zrozumie, że nie ma w tym nic wstydliwego.
  Ale ty też musisz pomóc. Postaraj się jak najwięcej rozmawiać z nim w luźnej atmosferze, ale też nigdy nie zmuszaj go do mówienia, bo osiągniesz odwrotny efekt. W tej małej istocie drzemie ogromny potencjał i siła. W przyszłości może to być człowiek, który weźmie na swoje barki olbrzymią odpowiedzialność. Doskonale sprawdzi się, zarządzając innymi jako głowa jakiejś grupy społecznej.

  21.01–20.02 Eladiera - odpowiednik znaku Wodnika
  Nie dziw się, że czasem twoja pociecha mówi do osób, których nie widzisz. Bo to, że ty nikogo nie widzisz, nie oznacza, że nikogo nie ma... Masz dziecko nowej ery, które jest na wyższym poziomie energetycznym niż większość ludzi. Już teraz możesz się od niego uczyć podejścia do niektórych spraw. W przyszłości będzie wizjonerem i być może wynalazcą, który swoim odkryciem zmieni myślenie ludzi.
  Aby to się stało, koniecznie ucz swoje dziecko konsekwencji i cierpliwości w pracy, bo tego mu może zabraknąć. A wezwane energie Eladiery wspomogą jego rozwój – przypomną poprzednie wcielenia, otworzą duszę, więc ten wyjątkowy człowiek już w młodych latach może wykazać się darem jasnowidzenia.

  21.02–20.03 Elandiel - odpowiednik znaku Ryb
  Znasz takie powiedzenie: „być jak dziecko we mgle"? Właśnie takie energie przenikają twojego malca. Urodził się bowiem w czasie, kiedy na niebie rządziły Księżyc i Neptun. Jest niczym błędny rycerz, chodzi swoimi drogami i niewiele sobie robi z konwenansów. Najlepiej przeżyje życie, kiedy będzie się kierował intuicją.
  Jego opiekuńczy elf doda mu odwagi i podniesie wibracje energetyczne, by przeczucia zawsze zaprowadziły go do obranego celu. Dlatego lepiej nie ingeruj mocno w życie dziecka i nie zmieniaj na siłę jego zainteresowań. Ono już podświadomie wie, kim chce być w dorosłym życiu. Jeśli się pogubi, pomóż mu w poszukiwaniach, bądź zawsze blisko, by podać rodzicielską dłoń.

  ("Elficki horoskop dla dzieci", Gwiazdy mówią)
  Ostatnio edytowane przez Ismer ; 14-10-2015 o 20:39 Powód: scalenie postów - regulamin

Podobne wątki

 1. Waz i dzieci
  Przez malwina.krol5 w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 21-05-2013, 14:21
 2. Dzieci
  Przez asiek19 w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 08-05-2010, 00:35
 3. horoskop indiański dla dzieci
  Przez dewi w dziale Horoskop indiański
  Odpowiedzi: 5
  Ostatni post / autor: 02-11-2009, 17:42

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265