Jak pojmują przyjaźń przedstawiciele poszczególnych znaków zodiaku?

Baran
Wspólne przeżywanie emocji i przygód. Zaciągnie przyjaciółkę na kurs szybowcowy albo na strzelnicę. I do nocnego klubu, by zabawić się, podrywać facetów, a potem wracać na piechotę koło cmentarza.

Byk
Dzielenie się i... wspólne ucztowanie. Tylko najlepszej przyjaciółce pożyczy ulubioną sukienkę, prostownicę, a nawet samochód. Podzieli się też smakołykami z grilla. Jak tyć, to solidarnie!

Bliźnięta
Dyskusje, wymiana myśli. Czytanie tych samych książek, wspólne oglądanie filmów. Dzielenie się każdą plotką wszelką możliwą drogą: telefoniczną, mailową itd.

Rak
Powierzanie sobie najskrytszych tajemnic. Pewność, że ma do kogo zadzwonić w środku nocy albo przyjechać i wypłakać się w rękaw, bo ciasto wyszło z zakalcem i w ogóle cały świat się przeciwko niej sprzysiągł.

Lew
Pełna akceptacja. Przyjaciółka ma wspierać, dodawać wiary w siebie, a nie wytykać błędy. Za taką osobą stanie murem w każdej sytuacji i podzieli się z nią ostatnim groszem.

Panna
Szczerość. Za życzliwą krytykę, np. że ta fryzura ją postarza albo że powinna rzucić palenie, bo śmierdzi jak popielniczka – nigdy się nie obrazi, za to chętnie odwdzięczy się tym samym.

Waga
Pomoc. Wspólne zakupy i wizyty u kosmetyczki są jej potrzebne jak powietrze. Musi mieć przy sobie kogoś, kto jej doradzi, wesprze w podjęciu decyzji i pomoże wybrać nowy ciuch.

Skorpion
Zaufanie. Bardzo trudno je zdobyć, a i tak nawet przed najbliższą przyjaciółką ma sekrety. Za to jeśli odkryje, że ty coś przed nią ukryłaś (a jeśli to zrobiłaś, odkryje na pewno), marny twój los.

Strzelec
Dobra zabawa. Uprawiany razem sport, wspólne wyjazdy na wakacje, tańce do białego rana. Często myli przyjaźń z koleżeństwem.

Koziorożec
Rozumienie się bez słów. Przyjaźń to poważna sprawa, a nie tylko gadanie w kółko o facetach czy przymierzanie ciuchów.

Wodnik
Tolerancja i swoboda. To, że jest ktoś, przy kim może być sobą, kto nie próbuje jej zmieniać. Nigdy nie narzuca się przyjaciółce, ale to nie znaczy, że ona nie jest dla niej ważna.

Ryby
Porozumienie dusz. Duchowa więź i kontakt telepatyczny. Umie przyjaźnić się tylko z osobą o podobnej wrażliwości, bo musi widzieć w niej własne odbicie.

(Źródło: Gwiazdy Mówią)