Strona 9 z 195 PierwszyPierwszy ... 56789101112131959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 1946
Like Tree2Likes

Wątek: czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki

 1. #81

  Dołączył
  21-04-2009
  Posty
  10
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Bardzo proszęo przekaz Anielski, z góry dziękuję- Tadeusz.

 2. #82

  Dołączył
  10-06-2009
  Posty
  8
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Dzien dobry,czy moge prosić jaki to Aniołek ma przekaz dla mnie? Pozdrawiam!

 3. #83

  Dołączył
  26-05-2009
  Posty
  9
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Pragnęsie dowiedzieć jaki Anioł jest ze mną- wielkie dzięki- Sylwia.

 4. #84

  Dołączył
  10-06-2009
  Posty
  5
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Jak znajdziesz czas to i ja proszę o Anioła? Miłej Niedzieli!

 5. #85

  Dołączył
  11-06-2009
  Posty
  4
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Witam i ja Patryk chciałbym wiedzieć co podpowiada mi Anioł- dziekuję serdecznie!

 6. #86

  Dołączył
  17-09-2009
  Posty
  224
  Wpisów
  9
  Podziękował/a
  4
  Podziękowano 28 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  I ja Bożena proszę o Anioła dla mnie i jego przekaz! Dzięki.
  JELIEL
  Jego imię oznacza „Bóg Ratujący". Jego planetą jest Merkury. Opiekuje się handlem i związkami międzyludzkimi. Należy do Sfery Serafinów i patronuje urodzonym między 26 a 30 marca.
  Swoich podopiecznych oraz tych, którzy mu zawierzą, obdarza lojalnością, pomaga rozwijać wspótczucie wobec nieszczęść oraz namawia do pracy charytatywnej.
  Sens wróżebny karty
  Pojawienie się Jeliela oznacza spokój w domu, dobre i udane związki. Ponadto zapowiada niespodziewaną podróż oraz pozytywnie zakończoną transakcję handlową. Będziesz miat/a nawat pracy, ale i dobrą kondycję psychofizyczną. Karta mówi, że będziesz powoli, ale skutecznie realizować swoje plany i marzenia. Posiadasz bowiem wszelkie atuty, aby odnieść zwycięstwo. Powinnaś/powinieneś działać dla dobra świata i otoczenia, być posłannikiem pokoju tam, gdzie panuje niezgoda i bronić prawdy.
  Pozycja odwrócona: karta ostrzega przed nadużywaniem swojej władzy i zapominaniem o takich wartościach jak odpowiedzialność, etyka. Używaj mądrze swojej inteligencji, daru wysławiania się oraz dużej siły przebicia, jaką posiadasz. Nie osądzaj nikogo i niczego pochopnie. W przeciwnym razie sprowokujesz niepotrzebne spięcia. Szanuj innych, abyś i Ty byt/a szanowany/a.
  Poza tym karta w tej pozycji zapowiada możliwe rozczarowanie odnośnie własnych oczekiwań lub spotkania, po którym za dużo oczekiwałaś/eś.
  Anielskie rytuały
  Jeliela możemy prosić o zrozumienie praw duchowych rządzących światem, o rozwagę, umiejętność mądrego i sprawiedliwego rządzenia. Do Jeliela odmawiamy psalm 21.
  Jak zdobyć pracę
  Na życzenie Czytelników podaję rytuał ułatwiający znalezienie pracy. Pomógł już wielu osobom.
  1. Nalej do szklanego pojemnika 1/41 oliwy ze słonecznika. Dodaj 2 korzenie imbiru, drobno rozbite skorupki orzecha, 3 ziarna czarnego pieprzu, 7 pestek grejpfruta, szczyptę rozmarynu, łyżkę białego wina, łyżkę pokruszonych listków laurowych.
  2. Zamieszaj wszystko drewnianą łyżką, w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.
  3. W czwartek (w fazie przybywającego Księżyca - sprawdź na str. 2) posmaruj tą mieszanką białą świecę i zapal ją, zwracając się do św. Kajetana z prośbą o pomoc w znalezieniu pracy.
  4. Świeca powinna dopalić się do końca. Jej resztki zawiń np. w chusteczkę higieniczną i wyrzuć do kosza.
  Rytuał powtarzaj do skutku, aż spełni swoje zadanie.

  Bardzo proszęo przekaz Anielski, z góry dziękuję- Tadeusz.
  NATHANIEL
  Jest Aniołem Przyjaźni z Chóru Księstw. Jego imię oznacza „Dar Boga".
  Nathaniel w hierarchii anielskiej zajmuje najwyższy stopień rozwoju i ma przywilej bezpośredniego oglądania


  Sens wróżebny karty
  Karta zwiastuje pojawienie się w Twoim życiu wartościowych przyjaźni. Przypomina o tym, że przyjaciołom trzeba ufać i umieć wybaczać im biedy.
  Zapowiada również nawiązanie kontaktu z Mistrzami Duchowymi i Aniotami. Zbliżysz się do świata ducha i pozbędziesz się lęku, jaki może to w Tobie wywołać. Zintegrujesz swoje życie codzienne z tym, co duchowe. Wyostrzy to Twoją intuicję i obudzi zdolności duchowe, z których może jeszcze nie zdajesz sobie sprawy. Dzięki temu Twoje życie zmieni się na lepsze.
  Wyciągnięcie tej karty zapowiada wydarzenie duchowe, które będzie dla Ciebie wielkim darem od Góry, cudem. Może to być wizja lub spotkanie. Niezależnie od tego, w jakiej formie ten cud się objawi, zaufaj przewodnictwu duchowemu, a wtedy zrozumiesz prawdziwe znaczenie przypadków, mających miejsce w Twoim życiu i w Twoim własnym rozwoju duchowymi.
  Pozycja odwrócona: karta ostrzega przed wydawaniem sądów i opinii odnośnie bliskiej Ci osoby, bez uprzedniego upewnienia się, czy to, co o niej się mówi, jest zgodne z prawdą. Nie ulegaj w tym względzie opinii innych osób. Miej swoje zdanie.
  Pojawienie się Nathaniela w tej pozycji oznacza, że pomoże Ci on usunąć wszelkie trudności, ale tylko wtedy, jeżeli zaufasz sile medytacji, modlitwie i łączności ze Źródłem. Jeżeli wydaje Ci się, że Twoje prośby nie są wysłuchiwane i spełniane, i buntujesz się przeciw temu, popełniasz błąd. Otwórz serce, rozmawiaj z Bogiem, a jego miłość stanie się siłą napędową w Twoim życiu codziennym. Zniknie lęk, zrozumiesz prawdy duchowe i obudzisz w sobie Mistrza, który zawsze był w Tobie i który jest gotowy do współpracy

  Dzien dobry,czy moge prosić jaki to Aniołek ma przekaz dla mnie? Pozdrawiam!
  REMIEL
  Jest nazywany „Promieniem Boskiej Woli". Należy o Serafinów, jest także jednym z Aniołów, które mają mają moc leczenia chorób i przywracania danuje nad siłami przyrody. Remiel i Anioły jego Sfery kierują ruchami planet Układu Słonecznego. Mogą wpływać na bieg wydarzeń na świecie.
  Remiel jest Aniołem Współczucia; uczy akceptowania cierpienia i przeciwności życiowych. Ułatwia „przerabianie" karmy i zrozumienie jej praw. Obdarza silą, odwagą i silną wolą tych, którzy tego potrzebują.
  Sens wróżebny karty
  Pojawienie się tej karty jest wskazówką do pracy nad Twoją siłą woli, nad jej doskonaleniem. Gdy bowiem wzmocnisz ją i nadasz jej odpowiedni kierunek, będziesz mogła/mógł realizować swe marzenia, plany. Ta karta mówi o tym, że właśnie teraz masz wielkie szansę, by to osiągnąć.
  Karta przepowiada też powrót do zdrowia fizycznego, a także uleczenie stosunków rodzinnych lub międzyludzkich.
  Pozycja odwrócona: karta przypomina, aby nigdy nie zapominać o prawie przyczyny i skutku: nie uskarżaj się na przeciwności, jakie Cię spotykają, gdyż w końcu sam/a wybrałeś/aś sobie warunki, w jakich żyjesz i tylko sam/a możesz je zmienić, nawet wtedy, gdy trudno Ci się z tą opinią zgodzić.
  Istnieje niebezpieczeństwo, że możesz być manipulowana/y i sterowana/y przez innych - karta radzi pracować nad siłą woli, co pozwoli Ci być sobą. Karta w tej pozycji przypomina również o tym, aby nie osądzać innych i być bardziej elastycznym w swoich poglądach. Jeżeli będziesz trzymać się ich kurczowo, przekonasz się boleśnie, że był to błąd.
  Anielskie rytuały
  Ten rytuał wzmacniający silną wolę przeprowadzamy we wtorek, przy wzrastającej fazie Księżyca.
  Na czerwonej kartce papieru „narysuj solą" numer 1. Otocz go kręgiem z octu winnego. Po obu stronach numeru, w kręgu, postaw jedną niebieską i jedną czerwoną świecę. Zapal je. Poproś Remiela o odwagę i silną wolę. Poczuj się przywódcą, numerem 1. Wyobraź sobie, że doprowadzasz do celu projekt lub marzenie, które odkladałaś/eś „na później". Poczuj twórczą energię czerwonej świecy i ochronną energię świecy niebieskiej.
  Podziękuj Aniołowi Remielowi za obecność i opiekę.
  Świece mają dopalić się do końca. Resztki świec, sól i kartkę papieru zawiń w folię i wyrzuć do śmieci.
  Kąpiel wzmacniająca
  Przed rytuałem dobrze jest przeprowadzić kąpiel wzmacniającą siły witalne i otwierającą nowe możliwości.
  W litrze wody zagotuj po łyżeczce ruty, rozmarynu i liści laurowych. Po ostudzeniu przecedź, dodaj łyżkę miodu i 7 kropli olejku sandałowego.
  Teraz wykąp się (lub weź prysznic), a po kąpieli (możesz nadal stać w wannie) wylej na siebie tak przygotowaną wodę, od szyi w dół. Otrząśnij się, chwilę odczekaj i osusz. Po kąpieli umyj dobrze wannę.

  Pragnęsie dowiedzieć jaki Anioł jest ze mną- wielkie dzięki- Sylwia.
  RAZIEL
  Jest Aniołem Miłości Rodzinnej. Opiekuje się nią, eliminując ewentualne konflikty.
  Archanioła Raziela można także prosić o wszystko, co ma związek z nauką, wiedzą, mądrością - i nie tylko w sferze materialnej (jak o pomoc w odkrywaniu sekretów świata czy przyswajaniu wiedzy i zdawaniu egzaminów), ale przede wszystkim w sferze uczuć.
  Sens wróżebny karty
  Karta mówi o Miłości, Mądrości i Wiedzy ponad rozumem, o pozbyciu się „ego" i spojrzenia na wszystko poprzez pryzmat Twego serca. O tym, że drzemie w Tobie wielka siła, z której może nie zdajesz sobie sprawy, a która może Cię obdarzyć wszystkim, czego potrzebujesz. Raziel obdarza Cię wielkim darem - intuicją oraz umiejętnością podejmowania mądrych decyzji.
  Pozycja odwrócona: pojawienie się tej karty może oznaczać możliwość konfliktu z krewnym, kimś, kto nie jest nastawiony do Ciebie przychylnie. Radzi, byś w tej sytuacji zapomniał/a o swoim „ego" i kierował/a się sercem. Odblokuj światło, które jest w Tobie. Nie chowaj urazy, przebacz. W przeciwnym przypadku zablokowanie światła zaowocuje chorobą, problemami finansowymi. Często powtarzaj afirmację „Jam Jest", odmawiaj psalm 136, a będziesz zdumiona/y zmianami w Twoim życiu.
  Afirmację „Jam Jest", możesz poszerzyć o „Jam Jest Miłością (Spokojem, Przebaczeniem, Harmonią Mojej Rodziny, etc).

  Anielskie rytuały
  Talizman Aniołów
  Istnieje talizman anielski, pozwalający zrozumieć to, co wydaje się niezrozumiałe, wybaczyć wyrządzone nam krzywdy oraz naprawić popełnione błędy. Wykonujemy go na kartonie, ściśle odwzorowując jego kolory i symbole.
  Podczas rysowania talizmanu zapal trzy świece: żółtą, szarą (lub białą) i fioletową. Najpierw narysuj kręgi, a potem wypełnij je kolorami (od zewnątrz, do wewnątrz): żółtym, szarym i fioletowym. Na końcu narysuj symbole: pięcioramienną gwiazdę, półksiężyc, klucz i koło (rys.).
  Tak przygotowany talizman okadź kadzidełkiem z lawendy i noś przy sobie. Świece nie muszą wypalić się do końca. Kadzidełko tak.
  Można wykonać ksero zamieszczonego obok talizmanu, ale będzie miał większą moc, kiedy wykonamy go osobiście..

  Jak znajdziesz czas to i ja proszę o Anioła? Miłej Niedzieli!
  JABAMIAH
  Jego imię oznacza „stówo, które rodzi wszystkie rzeczy". Jest on Aniołem Urodzaju i za Jego sprawą rodzi się wszystko. Jego planetą jest Księżyc.
  Jabamiah należy do Chóru Aniotów Stróżów i patronuje urodzonym pomiędzy 6 a 10 marca. Obdarza ich umiejętnością odnoszenia zwycięstwa we wszystkich działaniach: zdolnością akceptowania zmian, rozwijania w sobie darów duchowych i służenia pomocą innym.
  Gdy zwrócimy się do niego o pomoc, pomoże oczyścić ciało i duszę z toksyn pozostałych w organizmie po zażywniu narkotyków i piciu alkoholu. W chorobach zapewni szybki powrót do zdrowia. Obdarzy nas zaufaniem do innych i optymizmem w trudnych momentach, a wtedy, pomimo przeszkód i trudności, z jakimi możemy się spotkać, będziemy mogli zaakceptować nieuchronne zmiany.
  Anioł ten wprowadza na wyższe stopnie rozwoju duchowego tych, którzy się na to zdecydują, obdarzając akceptacją samego siebie oraz spokojem wewnętrznym i w ten sposób pomagając odnaleźć własne miejsce na ziemi.
  Sens wróżebny karty
  Karta oznacza rozkwit idei i optymizm we wszystkich sferach Twego życia: uczuciowej, zawodowej, materialnej. Zapowiada przypływ sił koniecznych do zmagania się z codziennością. Jeżeli w tej chwili masz kłopoty zdrowotne, uczuciowe lub finansowe, karta zapewnia, że już wkrótce nadejdą lepsze czasy. Ale pamiętaj: zbierzesz plony jedynie tego, co zasiejesz - jeśli więc o nic się nie starasz, nic Ci nie zostanie dane.
  Pozycja odwrócona: karta radzi słuchać głosu wewnętrznego, intuicji i postępować według własnych przekonań, a nie według przekonań innych. W przeciwnym przypadku możesz być narażona/y na pewne straty. Mówi: Bądź wierna/y własnym przekonaniom, wytrwała/y i silna/y.
  W tej pozycji karta może oznaczać również problemy zdrowotne, a także koniec jakiegoś cyklu i rozpoczęcie nowego, konieczność transformacji i odrodzenia.

  Anielskie rytuały
  Jabamiaha możemy prosić o optymizm, zdolność akceptowania zmian, rozwój duchowy, intuicję, pomoc w uwalnianiu się od nałogów, powrót do zdrowia. Odmawiamy psalm 62.
  Rytuał przyspieszania zmian
  Jeśli czujesz, że Twoja sytuacja wymaga jak najszybszych zmian, możesz poprosić anioła o pomoc.
  Weź dwie świece: pomarańczową i czerwoną. Symbolizują one energię, siłę oraz optymizm i służą do przyciągania pozytywnych zmian w każdej sferze naszego życia.
  ♦ Najpierw zapal świecę pomarańczową i powiedz: Ta świeca symbolizuje pozytywne zmiany w... (wymień
  dziedzinę życia, w jakiej chcesz zaprowadzić zmiany, np. zdrowie, finanse, uwolnienie się od nałogów, etc.)
  ♦ Następnie zapal świecę czerwoną i powiedz:
  Ta świeca symbolizuje energię, która jest mi potrzebna do przyspieszenia zmian.
  ♦ Teraz poproś Anioła Jabamiaha o potrzebną siłę, wytrwanie, optymizm i mądre zaakceptowanie zmian, które nadejdą. Nie zapomnij na koniec podziękować mu za pomoc.
  Świece powinny dopalić się do końca. Resztki, zawinięte w chusteczkę higieniczną, wyrzuć do kosza.
  Rytuał można przeprowadzić w jakikolwiek dzień o dowolnej porze, ale przeprowadzony we wtorek podczas nowiu nabiera większej mocy.

  Witam i ja Patryk chciałbym wiedzieć co podpowiada mi Anioł- dziekuję serdecznie!
  HAZIEL
  Należy do Chóru Cherubinów. Jego imię oznacza „Miłosierdzie Boże" i jest on Aniołem Miłosierdzia. Patronuje urodzonym między 1 a 5 maja.
  Anioł Haziel uczy wybaczania, dawania i przyjmowania bezinteresownej miłości. Pomaga rozwiązać nurtujące nas problemy, ochrania przed zawiścią i pomówieniami. Prowadzi nas w poszukiwaniu pokoju i zgody z innymi. Możemy odmawiać do niego psalm 141.
  Sens wróżebny karty
  Pojawienie się Haziela zwiastuje silne i udane związki, możliwość pogodzenia się z kimś, z kim jesteś skłócona/y, niespodziewane zmiany. Jego energia będzie Cię wspierać w trudnych sprawach, które przyjdzie Ci załatwiać w urzędach lub sądzie.
  Pozycja odwrócona: karta w tej pozycji oznacza nieuczciwego rywala oraz konieczność wybaczania zniewag. Prosi o zwrócenie uwagi nie tylko na błędy innych, ale i na swoje własne, a przede wszystkim na zrozumienie ich źródła. Kiedy zdołasz wybaczyć (sobie lub innym), zniknie uczucie winy, lęku i gniewu. Haziel ostrzega również przed tzw. przeciąganiem struny w sytuacjach konfliktowych, bo to może tylko zaostrzyć konflikt.

  Ludzie wyluzujcie!Nie będę wstawać o 5 rano żeby wyciągać karty anieskie!

 7. #87

  Dołączył
  12-09-2009
  Posty
  112
  Podziękował/a
  14
  Podziękowano 8 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Tiwaz,jezeli jestes jeszcze na forum,to przydalby mi sie aniołek,na moją obecną sytuację.Bo nie wesolo mi.Jadwiga

 8. #88

  Dołączył
  17-09-2009
  Posty
  224
  Wpisów
  9
  Podziękował/a
  4
  Podziękowano 28 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  MAREO
  GABRIEL
  Jego imię oznacza „Siła Boga". Jest strażnikiem i opiekunem wszelkiej twórczości. Jego obecność uwrażliwia umysł człowieka na otaczające go piękno, umożliwia pojawienie się nowych pomysłów, idei.
  Archanioł Gabriel prowadzi nas w rozwoju duchowym, usuwa zniechęcenie, niesie radość, szczęście, pomaga w realizacji planów. Wnosi w nasze życie harmonię i dyscyplinę, tak w sprawach materialnych, jak i duchowych. On i jego Anioły Pomocnicy pomagają nam zrozumieć i wypełnić plan życiowy obecnego wcielenia, wskażą również sposób, w jaki możemy przejść przez trudne sytuacje i pojąć ich sens.
  Jest patronem małych dzieci, ale też otacza opieką nasze „wewnętrzne dziecko", którego wzrost może zostać przerwany, gdy zostanie zranione. Archanioł Gabriel zwraca się do „wewnętrznego dziecka" słowami miłości i ciepła. Jego dłoń jest zawsze przy nas, otaczając opieką to, co jest w naszym wnętrzu prawdziwe i czyste. We wszystkich religiach uważa się go za Posłańca Źródła.
  Jest Aniołem ducha prawdy. Pomaga nam odnaleźć mądrość drzemiącą w każdym z nas, poznać naszą osobistą prawdę i żyć zgodnie z nią, ujawniając nasze zdolności i talenty. Archanioł Gabriel wskazuje nam, którędy powinniśmy iść, aby osiągnąć najwyższe dobro i szczęście. Wspomaga naszą siłę i przekonanie, że każdy z nas, będąc tym, kim jest, w niepowtarzalny sposób przyczynia się do rozwoju duchowego całej ludzkości.
  Sens wróżebny karty
  Gabriel jest Aniołem Zwiastowania, więc kiedy w rozkładzie pojawia się ta karta, oznacza ona miłe nowiny, szczęśliwe zdarzenia, takie jak np.: narodziny, małżeństwo, a także prorocze sny, otrzymanie dobrych rad, uzdrowienie stosunków w rodzinie.
  Pozycja odwrócona: karta radzi zachować ostrożność, podchodzić z rezerwą do otrzymanych wiadomości i zdarzeń, oraz nie podejmować pochopnie ważnych decyzji. Może też chodzić o projekt, którego realizacja nie będzie możliwa.
  Anielskie rytuały:
  Ponieważ Archanioł Gabriel jest również opiekunem rodzin, pomaga we wszystkim, co ma z nią związek. Możemy prosić go o pieczę nad naszymi bliskimi, szczególnie dziećmi, a także nad kobietami w stanie błogosławionym - warto zwracać się do niego z prośbą o dobry przebieg ciąży i poród. Możemy także modlić się o ukazanie nam ścieżki życia, jaką powinniśmy podążyć, abyśmy wypełnili nasz plan tego wcielenia.
  Do Archaniołów i Aniołów można zwracać się własnymi słowami, płynącymi z głębi serca. Jest jednak jeden rytuał uniwersalny, pomagający wezwać konkretnego anioła, którego potrzebujemy w danym momencie.
  1. Najpierw dokładnie posprzątaj pokój, w którym będziesz przeprowadzać rytuał. Potem w jednym jego rogu postaw miseczkę z solą, w drugim miseczkę z wodą (może być święcona), w trzecim miseczkę z majerankiem i szałwią (po 1 łyżce), a w czwartym zapal białą świecę. Można zapalić kadzidełko z mirry, werbeny lub naturalne (wybierz jedno).
  2. Stań na środku pokoju, zamknij oczy i zacznij głęboko oddychać (przeponowo). Możesz zastosować oddychanie polecane przez kahunów:
  a) wdech - i wraz z wdechem wyobraź sobie światło wpływające przez czakrę korony i spływające do cza-kry sakralnej (dwa palce poniżej pępka);
  b) wydech - i przy wydechu wyobraź sobie, że to światło jest magazynowane w czakrze sakralnej.
  Przy wdechu można mówić (w myślach): „pobieram", a przy wydechu: „gromadzę". Kiedy już poczujesz dostateczny przypływ energii, powiedz: „W imię wszelkiego dobra, pragnę, abyś Ty, Archaniele Gabrielu (lub wypowiadasz imię potrzebnego Ci anioła) przelał na mój dom i jego mieszkańców tyle zdrowia, miłości, mądrości i harmonii, ile potrafisz".
  3. Możesz teraz skonkretyzować swoją prośbę.
  4. Podziękuj Archaniołowi za Jego obecność i wysłuchanie.
  5. Sól, zioła i wodę zakop pod drzewem (zdrowym, silnym). Świecę zgaś (ale nie zdmu****!) lub poczekaj, aż wypali się do końca.
  Zwracając się z prośbą do Archanioła Gabriela zapal świecę białą, do Archanioła Michała świecę niebieską, a dla Archanioła Rafała - zieloną.

 9. #89

  Dołączył
  24-04-2009
  Posty
  5
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Bardzo a bardzo proszę i dla mnie o przekaz Anielski! Dziękuję, pozdrawiam i miłej duchowej niedzieli życzę!!!

 10. #90
  `gafencja
  Guest

  Domyślnie

  ja również proszę o przekaz Anielski... i z góry serdecznie dziękuję :)

Podobne wątki

 1. sen,,moze ktos z was odczyta
  Przez nieobecna w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 22-02-2010, 21:09
 2. czy moze ktos wie...
  Przez aurelion w dziale Archiwum na każdy temat
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 14-10-2008, 16:36

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354