Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
Like Tree77Likes

Wątek: Konkursy dwa czyli: wybierz nazwę i wytypuj

 1. #1
  Awatar Ismer
  Dołączył
  06-10-2014
  Przegląda
  Universum. Teraz planetę Ziemię
  Posty
  3,422
  Wpisów
  4
  Podziękował/a
  309
  Podziękowano 1,009 razy
  Siła reputacji
  107374187

  Lightbulb Konkursy dwa czyli: wybierz nazwę i wytypuj

  Kochani, chcemy wyróżnić osoby zasłużone dla Forum.


  Nie chcemy, by to były tylko nasze typy, toteż zwracamy się do Was z prośbą, abyście zgłaszali kandydatury tych, którzy według waszej opinii powinni znaleźć się na tej liście.

  Warunek jest jeden: muszą to być takie osoby, które swoimi postami wniosły wiedzę merytoryczną, konkretną, przydatną dla innych, które cenimy za ich wkład w rozwój EzoForum.
  A więc nie ma znaczenia wielka liczba postów na liczniku ani to, kim jest osoba kandydująca, jaki ma staż na forum, z kim kto sympatyzuje lub czy kandydat działa (wróży, doradza) na forum Usługi itp. - gdyż tu wyłącznie liczy się treść, inaczej mówiąc: "szerzenie kaganka oświaty" i jest to główne kryterium wpływające na wybór Wyróżnionych.

  Oczywiście, że kandydat, aby się czymś wykazać, musi coś na tym liczniku mieć ;) toteż minimalna ilość napisanych przez niego postów wynosi 100 (ranga Użytkownika: Poszukiwacz).
  Nie mogą być zgłaszane osoby mające status "Guest", czyli te które usunęły swoje konta, oraz osoby zbanowane na stałe.

  Można zgłaszać zarówno aktualnie aktywnych Użytkowników jak również tych, których widujemy na Forum nieczęsto, ale swoją wiedzą wnieśli cenny wkład w jego rozwój.

  Zgłaszać swoich kandydatów - maksymalnie 7 osób - mogą wszyscy Użytkownicy EzoForum, bez względu na staż i liczbę postów.
  Należy uzasadnić swój wybór - choćby w paru słowach napisać za co cenimy swoich kandydatów - nie musi to być wypracowanie, choć jeśli ktoś chce to może pisać ile dusza zapragnie... ;)

  Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatur, zespół administracyjny wraz z Ekspertami w drodze głosowania wybierze liderów; będą oni widoczni na liście "zobacz załogę forum" (link do listy znajduje się na dole pod hydeparkiem) oraz w wyróżnionym temacie na stronie głównej.
  Każdy nominat będzie miał prawo do używania przyznanego mu tytułu wpisując go nad swoją rangą; tytuł ten będzie zarezerwowany wyłącznie dla tej grupy.
  Kandydaci którzy nie przeszli w danej edycji wyborów mogą kandydować w następnej.

  Chcielibyśmy takie wybory przeprowadzać raz w roku, ale to zależy od Was, od waszego zainteresowania, chęci i aktywności :)
  Ponieważ jest to projekt pilotażowy więc dajemy sobie i wam czas na namysł i ew. poprawki, aby w przyszłości uniknąć błędów i wypaczeń :D


  I teraz część konkursowa:

  Konkurs pierwszy: to Wasze propozycje na nazwę grupy dla osób wyróżnionych.
  Swoje pomysły zamieszczajcie w tym wątku, można wrzucić ich kilka, niekoniecznie wszystkie od razu, ale uwaga: jeśli będziecie chcieli coś jeszcze dopisać, to prosimy nie mnożyć postów a korzystać z opcji edycji, by nie zrobił się bałagan.
  W tym konkursie autor zwycięskiej nazwy otrzyma nagrodę książkową oraz mały upominek.

  Konkurs drugi: typowanie kandydatów.
  Zasady zgłaszania kandydatur opisane są powyżej, więc nie będę się xerować, ale przypominam by uzasadnić swój wybór, gdyż w przeciwnym wypadku my nie będziemy brać pod uwagę waszych kandydatów, a wy nie będziecie brać udziału w losowaniu nagród.
  Nagrodami w tym konkursie są: książki o tematyce ezoterycznej i ezo-gadżety.
  Wylosujemy je - w zależności od ilości uczestników - dla 3 do 6 osób biorących udział w tym konkursie.


  W konkursach może uczestniczyć każdy User, ale nie ma konieczności brania udziału w obu - można uczestniczyć zarówno w jednym jak i w obu.

  Przy tej drugiej opcji prosimy o wpis wg poniższego schematu:
  1) nazwa ….....
  2) moi kandydaci …...


  Po zakończeniu konkursów - planujemy czas ich trwania ok. miesiąca, ale może być dłużej - po naradzie w panelu administracyjnym, ogłosimy zwycięzcę w konkursie pierwszym i nagrodzonych w drugim.

  Zapraszamy do udziału :)
  to lubię i podziwiam hart ducha: http://koprowska-glowacka.blogspot.com/

  z zeszytu: Pan Piotr widział w narzeczonej same zalety. Resztę zobaczył po ślubie.

 2. Użytkownicy którzy podziękowali Ismer za ten post:

  Eufemia (08-10-2017)

 3. #2
  Secretkeeper Awatar Mona Moon
  Dołączył
  14-09-2011
  Posty
  170
  Podziękował/a
  36
  Podziękowano 27 razy
  Siła reputacji
  17016387

  Domyślnie

  Może zacznę :D Bardzo fajny pomysł, na pewno osoby, które zostaną członkami grupy będą bardzo zadowoleni z wyróżnienia, a ich wkład doceniony. Bardzo fajnie, że powstają u nas takie inicjatywy :)
  2) Jeśli chodzi o mnie to pamiętam cykl na temat tarota prowadzony przez Sehnsucht, który mógł wielu początkującym pomóc w poznaniu tematu, więc głosuję na nią. Typuję też Ciebie, Ismer, za wkład w rozwijanie m.in. działu astrologii i ogarnanie naszej grupki (choć nie wiem, czy jako administrator bierzesz udział :p). Rogi7 oraz liv222 za wiele pracy wkładane w interpretacje kart oraz wróżenie. MoNia39 za pracę wkładaną w przekzy reiki oraz sprawdzanie energetyczne. Jeszcze możliwe, że nie powiedziałam ostatniego słowa, ale jakby co to będę edytować.
  1) Proponuję nazwę Mędrcy (Mędrzec)- choć nie wiem, czy nie istnieje już taka ranga (tak, jednak jest xd). Fajnie byłoby też Mentorzy (Mentor) Można by w sumie nawet nazywać ich Skarbami ezoforum :D
  A według schematu:

  1) Nazwa: Mentorzy (Mentor), Skarby Ezoforum
  2) Moi kandydaci: Sehnsucht, Ismer, rogi7, liv222, MoNia29
  Ostatnio edytowane przez Mona Moon ; 08-10-2017 o 16:57
  morrighan, Ismer, Tullia and 1 others like this.

 4. #3
  Numerologia, karty Awatar Eufemia
  Dołączył
  05-08-2015
  Posty
  219
  Podziękował/a
  128
  Podziękowano 70 razy
  Siła reputacji
  44015815

  Domyślnie

  Super pomysł :) ja też myśle, że jest tu grono osób wartych by ich wyróżnić. Dobrze że mamy czas do namysłu bo trudno wytypować tylko 5 osób i wymaga to poczytania forum :D
  Mona bardzo mi się podobają Skarby ezoforum, pomysł jest twój, ale jakby co to się dołączam :)
  No więc tak:
  1) nazwa: za Moną Skarby ezoforum i moje: brylanty (albo diamenty) ezoforum, czempioni, VIP; pomyślałam że jeszcze mogą być Perły Ezoforum
  2) Slawomir, arabika, Ismer, goya, Izis
  jeszcze nie zamknęłam listy ;p

  Slawomir genialnie interpretuje sny i dużo można się z jego interpretacji nauczyć bym sama mogła sobie z nimi poradzić, arabika i Ismer za wkład w dział astrologii i wogóle dużą wiedzę w innych tematach też, goya - uważam że to osoba wiedząca i uwielbiam czytać jej wpisy, też na blogu. Izis za kurs numero.
  No jak Ismer nie możesz (chociaż mówisz że każdy może kandydować i to jest w porzo, bo inaczej byłoby to niesprawiedliwe) to wpiszę inną osobę. Ale 5 to za mało, może da się zwiększyć limit?

  ps.
  a forumowe wróżki też można? znaczy chodzi mi o ten wkład w rozwój forum, bo niektóre dziewczyny są tu długo i bardzo innym pomagają, czy tylko liczą się same wpisy w działach tematycznych?
  Ostatnio edytowane przez Eufemia ; 14-10-2017 o 16:27

 5. #4
  Awatar Ismer
  Dołączył
  06-10-2014
  Przegląda
  Universum. Teraz planetę Ziemię
  Posty
  3,422
  Wpisów
  4
  Podziękował/a
  309
  Podziękowano 1,009 razy
  Siła reputacji
  107374187

  Domyślnie

  Kochane, każdy może kandydować, więc admini, moderatorzy, eksperci i wróżki również. Nie ma znaczenia kto jaką funkcję pełni, bo funkcję można dziś mieć a jutro nie mieć, ale to co kto wniósł na forum to pozostaje i tylko to właśnie oceniacie. I gwarantuję, że nie będzie tu żadnego kumoterstwa.
  Co do osób wróżących to chyba wszyscy wiemy, ile kto czasu i serca poświęcił w dziale usług, więc na pewno nie będzie problemu z oceną zasług, nawet jeśli dana osoba nie ma zbyt wielu postów merytorycznych:
  Warunek jest jeden: muszą to być takie osoby, które swoimi postami wniosły wiedzę merytoryczną, konkretną, przydatną dla innych, które cenimy za ich wkład w rozwój EzoForum
  - a przecież trudno nie docenić wkładu naszych wróżek :)

  Co do limitu zgłaszanych kandydatów: mi też jest trudno zmieścić się w nim ;P a ustalając go chcieliśmy by była to esencja forumowiczów, ci naprawdę waszym zdaniem najlepsi.
  Ale że jest to projekt pilotażowy, więc wszystkie wasze sugestie bierzemy pod uwagę, by na następne wybory te zasady były już stałe.

  I tak: niech będzie kandydatów siedmiu - tyle ile jest podstawowych kategorii tematycznych (niektóre się łączą).
  A dodatkowo można wpisać kogo jeszcze cenimy i za co - tu do 5 osób - i będziemy mieć komplet 12 apostołów :D
  Jeśli zajdzie taka potrzeba to te dodatkowe osoby włączymy do tegorocznej oceny albo będą one potencjalnymi kandydatami na następną edycję - wszystko zależy od waszego zainteresowania tym tematem.

  Mona: jest ranga "Mędrzec", więc tej nazwy nie będziemy dublować.
  to lubię i podziwiam hart ducha: http://koprowska-glowacka.blogspot.com/

  z zeszytu: Pan Piotr widział w narzeczonej same zalety. Resztę zobaczył po ślubie.

 6. #5
  The Empress Awatar Inez2503
  Dołączył
  22-11-2010
  Przegląda
  morskie głębiny..
  Posty
  10,405
  Podziękował/a
  4,990
  Podziękowano 5,387 razy
  Siła reputacji
  107374197

  Domyślnie

  1. nazwa : Eksperci Wiedzy Ezoterycznej, Nauczyciele
  2. moi kandydaci : Arachnea - której interpretacje pozwoliły mi szerzej spojrzeć na karty Tarota i dzieki której wiele się nauczyłam, olcacool, której tu sto lat nie bylo, ale ma bardzo ciekawe spostrzeżenia i fantastyczny blog, SacralNirvana, która wniosła bardzo dużo wiedzy na temat kart na ezoforum, liv222 - za mądre wróżby i przede wszystkim za cenną dla mnie naukę interpretacji kart
  morrighan, Ismer, Tullia and 1 others like this.
  "Do mnie mów najłagodniej jak tylko Ty potrafisz i podaj rękę spłoszoną szczęściem nagłym..."

  Interpretuję tylko tym, którzy udzielają się w moich wątkach...

 7. #6
  Awatar LunaSol
  Dołączył
  19-01-2013
  Posty
  648
  Podziękował/a
  355
  Podziękowano 299 razy
  Siła reputacji
  107374183

  Domyślnie

  1. Mistrz Forum lub Wiedzy Tajemnej
  2. Trida, Arachnea
  morrighan, Ismer, Tullia and 1 others like this.

 8. #7

  Dołączył
  13-05-2013
  Posty
  1,389
  Podziękował/a
  298
  Podziękowano 255 razy
  Siła reputacji
  107374184

  Domyślnie

  1. Zasłużeni
  2. Liv222 bo ona odwala kawał dobrej roboty, nieustannie, codziennie. Oraz Ismer za astro, i wkład w rozwój i wiedzę w kartach klasycznych, i julenka za wszystkie przekazy anielskie :). Oooo tak jeszcze Zib.
  Ostatnio edytowane przez anhana ; 12-10-2017 o 23:11
  morrighan, Ismer, Tullia and 1 others like this.

 9. #8
  Awatar Grahanka
  Dołączył
  12-08-2014
  Posty
  962
  Podziękował/a
  147
  Podziękowano 503 razy
  Siła reputacji
  107374184

  Domyślnie

  1.
  Brzytwa
  Mir - najbardziej skłaniam się do tego tytułu
  Mag
  As
  Luminarz
  Wirtuoz
  Tytan

  2.
  Sławomir - za ogromną wiedzę psychologiczną oraz symbolikę snu. Przemyślana i dogłębna interpretacja. Jestem Twoją wierną czytelniczką. Dzięki, że nas odwiedzasz.
  Zib - cenię Cie za umiejętność zabawy tarotem, pomysłowe ćwiczenia i gry, interpretacje talii tarota. Najlepsza forma by nauczyć się rozmowy z kartami. Dzięki :--)
  Euterpe - szybka, pomocna, pomysłowa, kartę rozłoży na łopatki, posiada ciekawe, zaskakujące interpretacje :--)
  Caitriona - swoją wiedzą pobudziła tematykę astrologii na forum :--) Jest życzliwa i otwarcie dzieli się swoją wiedzą :--)

  Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
  fajnie, że jesteście!
  Ostatnio edytowane przez Grahanka ; 12-10-2017 o 22:50 Powód: buziole
  morrighan, Ismer, Tullia and 1 others like this.

 10. #9
  Awatar Widja
  Dołączył
  14-11-2016
  Posty
  67
  Podziękował/a
  85
  Podziękowano 14 razy
  Siła reputacji
  5368710

  Domyślnie

  1. Kreatywni, Wybitni, Maestro co zawiera się w takich określeniach jak np.
  - Essential User, Excellent User ;) Famous User, Capital User, Splendid User... Preceptor ( mentor, mistrz, instruktor, nauczyciel, trener)
  Preceptor i Maestro najbardziej mi się podobają :)
  2.
  Sławomir za prześwietną, dogłębną interpretację snów.
  Ismer za rozwój działu astrologii i świetne tam ćwiczenia. I karty klasyczne, które zaczynają mnie wciągać xd
  goya - za mądrość którą tu wniosła.
  Inez2503 - za cenny wkład w rozwój forum, wiedzę i wróżby.

  taak: Wiedźmin - nie znam się na magii ale on tak i można się sporo od niego dowiedzieć i Ciastko08 za wkład w klasyki.

  i... jeszcze się rozejrzę, bo jest dużo ciekawych wpisów również na innych forach i muszę je poczytać :)
  Inez2503, Ismer, Tullia and 1 others like this.

 11. #10

  Dołączył
  13-07-2015
  Posty
  414
  Podziękował/a
  82
  Podziękowano 234 razy
  Siła reputacji
  107374183

  Domyślnie

  1. Mistrz Ezoteryczny, Mentor Ezoteryczny (ew. danej dziedziny np. tarot, runy itp.), Szerzący Wiedzę, Oświecający Drogę Ezo-umysł bądź umysły
  2. Arachnea - mądre interpretacje, sporo można się od niej nauczyć, SacralNirvana - pozwala inaczej spojrzeć na karty, sporo można się nauczyć, choć dawno jej nie było.
  Ostatnio edytowane przez Yumeko ; 30-10-2017 o 14:47
  Ismer, Tullia and Makrela like this.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

 1. Konkursy, konkursy (ZWERYFIKOWANY)
  Przez Linkinia w dziale Interpretacje rozkładów tarota
  Odpowiedzi: 3
  Ostatni post / autor: 24-06-2016, 09:46
 2. Przeczytaj, a później wybierz
  Przez rirra w dziale Mądrości ludowe
  Odpowiedzi: 22
  Ostatni post / autor: 08-04-2011, 10:52
 3. Na wygrane konkursy
  Przez Alojzy w dziale Skrypty ogólne
  Odpowiedzi: 3
  Ostatni post / autor: 28-09-2010, 19:05

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267