Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
Like Tree1Likes
 • 1 Post By arabika

Wątek: Numer mieszkania a numerologia

 1. #1
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie Numer mieszkania a numerologia

  NUMERY MIESZKAŃ
  tak skrótowo:
  9 - dużo ludzi przychodzi ze swoimi problemami
  8 - rozmach, powodzenie materialne, dominacja kobiety w domu, dobra dla osób, które pracują w domu
  8 z 17 - opieka Opatrzności nad mieszkańcami
  7 - w takim mieszkaniu dokonuje się karma związku, trudno utrzymać związek, częste wyjazdy, izolacja, spartański wygląd, dobrze idzie praca naukowa
  7 z 16 - samotność w domu
  6 - rodzinny dom, dużo śmiechu i gości
  5 - dom pełen wydarzeń, rzadko się w nim przebywa, niezapowiedziani goście, częste wyjazdy
  4 - lokata kapitału, solidność
  4 z 13 - ewolucje, zmiany w wyglądzie mieszkania
  3 - ładny dom, gustowne umeblowanie,artystyczny, dużo gości i ploteczek
  2 - dobry na początek związku zwłaszcza, rozwijanie się związku, albo dla małżeństw na emeryturze, idealny dla pary
  2 z 11 - możne się rozpaść związek, częste kryzysy i zakręty
  1 - dobry dla singla, tworzenie odrębności
  1 z 10 - dom w którym wszyscy tworzą wspólnotę, ale każdy ma swój odrębny kącik i własna indywidualność


  A wg H. Rekusa:
  1. Miejsce dla indywidualistów i twórców lubiących przewodzić; dużo ruchu, a czasem nawet zamieszania.
  2. Miejsce dla cichych, pełnych godności i dyplomacji ludzi lubiących proste życie, szerokie możliwości, jeżeli chodzi o kontakty partnerskie i współżycie.
  3. Miejsce dla ludzi radosnych i szczęśliwych, lubiących przyjmować gości, życie rodzinne i towarzyskie nieco chaotyczne.
  4. Miejsce dla ludzi praktycznych, uczciwych i oszczędnych, pracowitych, zorganizowanych i uporządkowanych: życiu rodzinnemu brak fantazji.
  5. Miejsce dla ludzi ruchliwych i wszechstronnych, lubiących działanie, w życiu rodzinnym zmiany, możliwość przeprowadzki.
  6. Miejsce dla ludzi odpowiedzialnych i służebnych, lubiących życie rodzinne: w życiu domowym wygoda, miłość i pieniądze.
  7.Miejsce dla myślicieli, lubiących spokój i dociekania duchowe; w życiu rodzinnym poczucie osamotnienia, spokój monotonia, konfuzja.
  8. Miejsce ( pełne powagi) dla ludzi pracy i sukcesu, pragnących wywrzeć wrażenie na innych; dobre do służby ideałowi i prowadzenia zyskownych interesów.
  9. Miejsce dla idealistów pragnących służyć ludzkości, w którym każdy może znaleźć schronienie; częste nieobecności w domu; miejsce dobre na wypoczynek. Przy destrukcyjnych wpływach - straty i rozczarowania.


  Bierze się pod uwagę raczej tylko numer mieszkania (dla tych co mieszkają w bloku).
  Ostatnio edytowane przez Daffne ; 13-06-2013 o 22:49

 2. The Following 3 Users Say Thank You to arabika For This Useful Post:

  cabby (10-02-2016), tylka (10-04-2011)

 3. #2
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie

  Jak sprawdzić numerologiczne wpływy naszego mieszkania? Jest to całkiem proste, wystarczy dodać wszystkie cyfry zawarte w numerze domu i sprowadzić do pojedynczej liczby. Na przykład: mieszkanie przy ulicy Romantycznej 129.

  Dodajemy liczby 1 + 2 + 9 = 12 = 1 + 2 = 3. Dom z takim numerem będzie miał w tym przypadku potrójną energię, dlatego również liczby 1, 2, 9 mają numerologiczny wpływ.

  Następnym przykładem są domy, mieszkania, w których numerze zawarte są również litery. W tym przypadku będziemy musieli skorzystać z tabeli liczb i sprawdzić, jaka liczba odpowiada określonej literze.

  Na przykład mieszkanie przy ulicy Romantycznej 35 a

  A, J, S = 1

  B, K, T =2

  C, L, U = 3

  D, M, V = 4

  E, N, W = 5

  F, O, X = 6

  G, P, Y = 7

  H, Q, Z = 8

  I, R = 9

  Ponieważ jak widać, A ma wartość 1 musimy dodać tę liczbę do pozostałych cyfr numeru domu.

  Dodajemy 3+ 5 + 1 = 9


  Dom w wibracji 1

  Aktywność, rozpoczynanie, innowacja, odwaga, niezależność, indywidualność, dominacja, dynamizm, przywództwo, szczerość.
  Mieszkańcy takiego domu będą starali się sami kierować swoim życiem, dążąc do rozwoju własnej indywidualności, to ludzie energiczni i niezależni. Przeważnie lubią wystrój nowoczesny.

  Dom w wibracji 2
  Ciepło, przyjaźń, współpraca, takt, dyplomacja, przywiązywanie uwagi do detali, harmonia, godzenie przeciwieństw, łagodność.
  Dla mieszkańców tego domu podstawą są związki. Będą pracować nad dobrymi relacjami z innymi i starać się o harmonię w otoczeniu. To będzie spokojne i przytulne mieszkanie. Domownicy lubią spokojne tonacje, miękkie tkaniny i na pierwszym miejscu stawiają wygodę.

  Dom w wibracji 3
  Radość, optymizm, kreatywność, umiłowanie piękna, szczęście, przyjaźń, otwartość, zadowolenie, towarzyskość, przyjęcia.
  Mieszkańcy takiego domu będą przede wszystkim pragnęli rozrywki, ruchu i zmian.
  Chętnie będą zapraszać przyjaciół, jak również spontanicznie podchodzić do nawet zupełnie zwariowanych pomysłów. W takim domu istniej często artystyczny bałagan.


  Dom w wibracji 4
  Bezpieczeństwo, pewność, stabilizacja, plany na przyszłość, porządek, dyscyplina, praca, rzetelność, samowystarczalność, ugruntowanie.
  Mieszkańcy tego domu będą zazwyczaj odznaczali się zmysłem praktycznym oraz silną potrzebą zabezpieczenia i stabilizacji w swoim życiu. W takim domu często panuje porządek, i każda rzecz leży na swoim miejscu.

  Dom w wibracji 5
  Zmiany, ruch, rotacja, różnorodność, sprzedaż, ryzykowne sytuacje, towarzyskość, otwartość, upublicznianie.
  Mieszkańcy takiego domu uwielbiają zmiany, różnorodność i nowe stymulujące doświadczenia. Przeważnie nie jest to spokojny dom. W takim domu trudno się wyciszyć, i może dochodzić do częstych spięć pomiędzy domownikami. To często dom, do którego mieszkańcy wpadają tylko na chwilę, bo wciąż są zabiegani, wciąż się gdzieś spieszą lub dużo podróżują.  Dom w wibracji 6
  Rodzina, dzieci, kreatywność, piękno i estetyka, równowaga, miłość,
  domatorstwo, odpowiedzialność, rada i nauka, ciepło, poczucie bezpieczeństwa.
  Mieszkańcy takiego domu preferują życie rodzinne. Chętnie pomagają i dają wsparcie innym ludziom w trudnych sytuacjach życiowych. Taki dom emanuje ciepłem i będziemy się w nim czuć bezpiecznie. To dom, w którym często pachnie ciastem i tętni życiem rodzinnym.


  Dom w wibracji 7
  Prywatność, samotność, odosobnienie, izolacja, cisza, samodzielność, nauka, specjalizacja, analiza, tajemnica, wycofywanie się w głąb siebie, medytacja.
  Mieszkańcy tego dom lubią spokojne życie, unikają towarzystwa. Potrzebują dla siebie więcej czasu i przestrzeni. Często takie domy mają jakąś swoją tajemnicę.
  Są zazwyczaj urządzone z wyrafinowanym smakiem, ale może wiać w nim chłodem.

  Dom w wibracji 8
  Siła, autorytet, kariera, materialne zabezpieczenie, biznes, dobre gospodarowanie, praktycyzm, solidne podstawy finansowe, dobrobyt, samodoskonalenie.
  Mieszkańcy takiego domu przywiązują szczególnie dużą uwagę do spraw materialnych.
  Często są to ludzie, którzy mają do czynienia z biznesem. Taki dom jest bogato urządzony, wszystko musi mieć dobrą jakość i wysoki standard, a mieszkańcy lubią robić wrażenie. Często panuje w nim pedantyczny porządek.

  Dom w wibracji 9
  Samodoskonalenie, uduchowienie, tolerancja, wiedza, sztuka, mistycyzm, kontakty z zagranicą, głęboka miłość.
  Mieszkańcy takiego domu są często idealistami, lubiącymi ulepszać świat.
  Mają zamiłowanie do sztuki. Taki dom będzie urządzony z gustem i wyrafinowanym smakiem. Mieszkańcy tego domu uwielbiają też czytać, a półki często uginają się od książek. Taki dom ma swój niepowtarzalny charakter i duszę.  źródło: Poznaj wibracje swojego domu
  LA likes this.

 4. The Following 2 Users Say Thank You to arabika For This Useful Post:

  tylka (10-04-2011), werona (09-04-2011)

 5. #3
  Wiem, że nic nie wiem... Awatar werona
  Dołączył
  11-12-2008
  Przegląda
  sam środek ;))
  Posty
  6,139
  Podziękował/a
  1,639
  Podziękowano 2,122 razy
  Siła reputacji
  107374192

  Domyślnie

  Numerologia mieszkania

  Numer mieszkania decyduje o szczęściu... i mówi, w jakiej dziedzinie życia najlepiej będzie się wiodło domownikom.

  Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć, zacznij obliczenia. W tym celu dodaj do siebie cyfry, które składają się na numer twojego mieszkania, np. mieszkanie numer 8 nosi wibrację ósemki, mieszkanie numer 40 – wibrację czwórki (bo 4+0=4), mieszkanie numer 1029 – wibrację trójki (1+0+2+9=12=1+2=3).
  Jeżeli mieszkasz w domu i nie masz osobnego numeru mieszkania, to weź pod uwagę numer budynku. Jeśli w adresie domu jest litera, przeliczamy ją na wartość numerologiczną (A=1, B=2, C=3, D=4, E=5, F=6, G=7, H=8, I=9, J=1, K=2, L=3 i tak dalej). Np. dom o numerze 5 na wibrację piątki, a dom o numerze 5A na wibrację szóstki, bo 5+1=6.

  Jak pomaga numerologia?
  Wibracja, jaką ma twoje mieszkanie, określa, w jakiej dziedzinie życia najlepiej będzie się wiodło wszystkim domownikom. Zastanów się, czy sprzyja ona temu, co akurat chcesz osiągnąć. Jeżeli chciałbyś zmienić wibrację, dolep lub narysuj na drzwiach cyfrę, która po dodaniu jej do wibracji mieszkania zmieni ją w pożądaną przez ciebie.
  Przykładowo twoje mieszkanie ma wibrację jedynki i wszyscy domownicy traktują dom jak hotel, a ty chcesz wspólnych obiadów i spacerów w niedzielę? Twoje marzenie odpowiada wibracji szóstki, która sprzyja rodzinie i wzajemnej opiece. Aby mieć szóstkę, zawieś na drzwiach małą nalepkę z liczbą 5, bo 5+1=6. Wibracje możesz zmieniać w zależności od tego, czego najbardziej potrzebujesz!

  Jedynka. Tu mieszkają indywidualiści, a domownicy chadzają własnymi drogami. Każdy myśli o sobie i swojej karierze. Jedynka sprzyja wprowadzaniu w życie zmian, usamodzielnianiu się i niezależności. Można jednak czuć się nieco samotnym. Jeśli chcesz, aby wszyscy znów byli razem, zmień wibrację na dwójkę lub szóstkę.

  Dwójka. Tu mieszkają ludzie, którzy dbają o siebie i we wszystkim sobie pomagają. Celebrują wspólne posiłki, doradzają sobie i chętnie spędzają razem każdą wolną chwilę. Idealna wibracja dla nowożeńców lub par, które chcą odnowić swoją relację. Problemem może być brak przestrzeni tylko dla siebie! Jeśli twoje 30-letnie dzieci wciąż nie są samodzielne, zmień wibrację na piątkę.

  Trójka. Tu mieszkają artyści i ludzie, którzy potrafią się bawić! Liczba sprzyja beztroskiemu życiu. Taki dom pełen jest przyjaciół, zwierząt domowych, a drzwi są otwarte dla wszystkich sąsiadów. Jeśli jesteś samotny i nikt cię nie odwiedza, zmień wibrację na trójkę lub piątkę. Jeżeli nadmiar gości cię nuży i chciałbyś trochę odpocząć i posprzątać, zmień wibrację na czwórkę.

  Czwórka. Tu mieszkają pracowici ludzie, którzy cenią sobie święty spokój. W takim mieszkaniu wszystko jest zaplanowane i toczy się ustalonym rytmem, a starsze pokolenie wyraźnie dominuje nad młodszym. To bezpieczne, ale nudne! Jeśli od 15 lat nie zmieniłeś w domu nawet zasłon, a każda twoja niedziela zawsze wygląda tak samo, zmień wibrację na trójkę lub jedynkę.

  Piątka. Tu mieszkają ludzie, którzy niczego sobie ani innym nie żałują. Piątka to wibracja miłości, radości życia, twórczego zamieszania. Domownicy nawzajem inspirują się do coraz to nowych przedsięwzięć i stale coś się w tym domu zmienia. Remont nie kończy się nigdy, wpadają niezapowiedziani goście. Nawet jeśli nie ma pieniędzy, jest dobry humor i optymizm. Piątka sprzyja romansom, dlatego wybierz ją, gdy jesteś samotny i marzysz o mocniejszych emocjach. Jeśli jednak twoja druga połowa z kimś flirtuje, to zmień czym prędzej wibrację piątki na dwójkę.

  Szóstka. Tu mieszkają ludzie, którzy cenią sobie konserwatywne, rodzinne wartości. Do takiego mieszkania nie przychodzi się bez zapowiedzi! Szóstka pomaga dobrze ułożyć relacje w rodzinach wielopokoleniowych, bo jest wibracją zrozumienia i bliskości. Warto ją mieć na drzwiach przed świętami lub wizytą teściowej. Szóstka sprzyja naprawie wyrządzonych krzywd, a w razie potrzeby pomaga zacząć wspólne życie od początku.

  Siódemka. Tu mieszkają ludzie, którzy lubią dyskutować, a nawet trochę się pokłócić. W domu panuje intelektualna atmosfera. Siódemka sprawia, że każdy w domowników ma własne zdanie i zajęty jest swoją karierą lub nauką. Doskonała dla osób, które osiągnęły już sukces w pracy, a teraz chciałyby zająć się swoim rozwojem. Jeśli jednak masz doktorat, ale nie masz z kim pójść na wiosenny spacer,
  to zmień wibrację na piątkę lub trójkę.

  Ósemka. Tu mieszkają porządni ludzie, którzy liczą się z każdym groszem. Ósemka sprzyja bogaceniu się, oszczędzaniu, ale też inwestowaniu w drogie meble lub urządzenia domowe. Pod ósemką jest na bogato, ale też wszyscy mówią głównie o pracy i pieniądzach. Jeśli jednak klepiesz biedę, zmień wibrację na ósemkę. Ta wibracja sprzyja także chorym, bo pomaga szybko dojść do zdrowia.

  Dziewiątka. Tu mieszkają ludzie, którzy nie przejmują się przyziemnymi troskami, bo zajęci są życiem duchowym. Pomagają innym, ratują bezdomne zwierzęta, zajmują się kulturą i sztuką. Warto ją mieć na drzwiach, kiedy chcemy wreszcie zakończyć jakiś projekt, bo wnosi do mieszkania ciszę i spokój. Jeśli jednak wszystko cię nudzi, zmień wibrację na jedynkę. Gdy cierpisz biedę i wszystko rozdajesz innym, zmień wibrację na ósemkę.

  Opracowała: Mii Krogulska
  W żywym ogniu niełatwych pytań topimy plany i sami nie wiemy po co chcemy przeczytać cały scenariusz, szukamy błędów, przewidujemy najgorsze, że nie dojdziemy do happy endu... a to dopiero początek, tyle przed nami, po co się pytać na starcie co będzie z nami... i nawet jeśli to życie zna już odpowiedź będzie dużo ciekawiej, gdy teraz nic nam nie powie...
  Nie odpowiadam na prośby o interpretację rozkładów ani na prośby o wróżbę umieszczane na forum, w moim profilu oraz wysyłane na priv.

 6. The Following 2 Users Say Thank You to werona For This Useful Post:

  chao (18-05-2011), wanderer (21-09-2016)

Podobne wątki

 1. Prześladujący numer
  Przez Iluzjonista22 w dziale Szukam pomocy/Oferuję pomoc
  Odpowiedzi: 13
  Ostatni post / autor: 30-05-2011, 22:32
 2. sen: Mieszkanie NUMER 19
  Przez zbojnicka.dziewka w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 04-05-2011, 20:46
 3. szczęśliwy numer
  Przez Marcin2 w dziale Numerologia
  Odpowiedzi: 82
  Ostatni post / autor: 02-04-2010, 11:07
 4. dziwny numer...
  Przez gonzzo w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 7
  Ostatni post / autor: 25-06-2006, 14:19

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419