Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 59
Like Tree17Likes

Wątek: Astrokarty - zabawa

 1. #31

  Dołączył
  18-11-2010
  Posty
  42
  Podziękował/a
  4
  Podziękowano 4 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  14 sierpień :)

 2. #32
  Kurtyzana Awatar zoska1977
  Dołączył
  05-01-2009
  Przegląda
  Poznań
  Posty
  5,308
  Podziękował/a
  247
  Podziękowano 1,847 razy
  Siła reputacji
  96495487

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez d@neczka Zobacz posta
  mogę poprosić
  3 luty
  Karta Osobowości:
  Dziewiątka Pik znajduje się w kolumnie Urana i w rzędzie Wenus. Jest to jedna z najbardziej uroczych osobowości w kartach. Umie postępować z ludźmi i jest lubiana. W życiu musi nauczyć się tego, żeby pozwolić odejść przeszłości, zapomnieć i iść dalej przed siebie tam gdzie życie zaprowadzi. Życie może być często pełne wyzwań, ale i również spełnione. Impulsywna natura Dziewiątki Pik może zaprowadzić ją w kierunku rozczarowań i opóźnień. Należy rozważniej podejmować działania. Jest to osoba kreatywna, z wyobraźnią i lubiąca muzykę, przedmioty metafizyczne i sztukę. Jest to osoba uduchowiona. W życiu doświadczy wielu sytuacji, w których będzie musiała pozwolić odejść, pozwolić na zmiany - może to dotyczyć miejsca zamieszkania, przedmiotów czy ludzi. Te, tak zwane,końce mogą się wydawać ciężkie ale z czasem okażą się błogosławieństwem, które umożliwiło spełnienie się na innej drodze. Zmiany w życiu są wszechobecne w losie Dziewiątki Pik. Trzeba je takim zaakceptować.

 3. Użytkownicy którzy podziękowali zoska1977 za ten post:

  d@neczka (16-09-2014)

 4. #33
  Kurtyzana Awatar zoska1977
  Dołączył
  05-01-2009
  Przegląda
  Poznań
  Posty
  5,308
  Podziękował/a
  247
  Podziękowano 1,847 razy
  Siła reputacji
  96495487

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez paulinqa123 Zobacz posta
  i ja również poproszę :) 11 grudzień

  a jeśli jeszcze można to 8 sierpień

  11 grudzień

  Karta Osobowości:
  Karta ta znajduje się w kolumnie Urana i rzędzie Saturna. Powoduje to potrzebę posiadania solidnych fundamentów w życiu i jednocześnie ucieczki od bezpieczeństwa - uranicznej wolności. Siódemka Trefl uczy się szybko i chętnie. Bywa sarkastyczna. Posiada silną intuicję. Miewa niezwykłe ale i czasami nie akceptowane przez innych pomysły. Bywa, że niepotrzebnie się martwi. W jej życiu mogą nastąpić okoliczności, w których będzie musiała zapłacić za swoje nieprzemyślane słowa lub czyny, które w przeszłości nierozsądnie postąpiła. Przeszłość dogoni, wcześniej czy później. Siódemka Trefl jest osobą czarującą, towarzyską i miłą. Ma w sobie dużo entuzjazmu, którym zaraża innych. Potrafi dogadać się z wieloma osobami. Siódemka polegać na swojej intuicji, ufać instynktowi, ponieważ nie słuchając wewnętrznego głosu może narazić się na trudności i wyzwania. Kierując się instynktem może osiągnąć sukces. W życiu może mieć problemy finansowe. Może ustabilizować swoje finanse jeśli tylko powierzy je odpowiedzialnej osobie i sama nie będzie zarządzać budżetem. Siódemka Trefl ceni swoją wolność i niezależność. Ma też skłonności do zamartwiania się, negatywnego myślenia i pesymizmu. Należy próbować oderwać się od świata materialnego i skupić na duchowości i życiu wewnętrznym, aby wyciszyć niespokojne emocje.

  8 sierpień

  Karta Osobowości:
  Piątka Karo znajduje się w kolumnie Neptuna i w rzędzie Saturna. Saturn daje jej praktyczne podejście do życia a Neptun fantastyczne wizje. Saturn nie pozwala się lenić i ciężką pracą Piątka Karo może spełnić swoje neptuniczne marzenia.Poszukuje we wszystkim zrozumienia wartości, głębszego znaczenia sensu. Są to osoby odważne, śmiałe, utalentowane, posiadają dar intuicji, kochają zmiany i ogólnie są nieskrępowanie, a to potrzebne im jest do zgłębiania istoty rzeczy. Mogą czasami zaznać okresy niepokoju, a czasami doznać wielkiej satysfakcji z doświadczonego poznania. Piątka Karo dobrze radzi sobie w pracy. Jej praca często wiąże się z podróżami czy handlem. To urodzeni handlowcy z krwi i kości, mogą sprzedać wszystko: jakikolwiek produkt, usługę czy przekonania. Są bardzo wiarygodne, rzetelne, godne zaufania i miłością oddziaływają na innych. Są elastyczne, opiekują się i troszczą o innych oraz obdzielają ich swoja troską. Piątki Karo są wielkimi przyjaciółmi wszystkich ludzi, dlatego powinny postarać się nie być rozrzutne, nie rozdawać naiwnie, aby ich dary nie trafiały do niewłaściwych osób, wówczas będzie można zachować równowagę i szacunek do siebie samego. Wrodzona natura duchowa Piątki Karo daje pewną elastyczność, a jednocześnie w ich życiu pojawia się pewna powściągliwość i zahamowania. Są bardzo atrakcyjne, mają silną konstytucję ciała i dobrze rozwinięte mięśnie świadczące o regularnych ćwiczeniach. Piątka Karo z troską spogląda na przyjaciół i rodzinę. Jest nieprześcigniona w swojej wytrwałości we wszystkim. Jest zawsze tam gdzie jej potrzebują. Może być przydatna w zawodach nauczania lub kierowania grupą ludzi. Jeśli naiwnie podąży za neptuniczną mgłą, wówczas pojawia się srogi Saturn i karze za głupotę ale też zostawia po sobie nauczkę i doświadczenie, a to bezcenne wartości. Jako Piątka ma również trudności ze skupieniem się na jednym działaniu, rozprasza też swoją energię w zbyt wielu kierunkach. W takich okolicznościach warto wybrać jeden cel lub, jeśli to niemożliwe, wyjść i pobiegać, zmęczyć się fizycznie, aby osiągnąć bardziej wyrazisty obraz i podjąć decyzję co do wyboru. Piątka Karo to również niestabilne finanse, a więc doświadczy w życiu dużych zmian na tym polu.
  paulinqa123 likes this.

 5. Użytkownicy którzy podziękowali zoska1977 za ten post:


 6. #34
  Kurtyzana Awatar zoska1977
  Dołączył
  05-01-2009
  Przegląda
  Poznań
  Posty
  5,308
  Podziękował/a
  247
  Podziękowano 1,847 razy
  Siła reputacji
  96495487

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez mozaika Zobacz posta
  20 czerwca :)


  Karta Osobowości:
  Dziesiątka Trefl znajduje się w Linii Korony i kolumnie Marsa. Mars i Słońce dają ogrom energii i siły, aby stanąć na szczycie w wybranej przez siebie dziedzinie.
  Dziesiątki Trefl są utalentowane, bardzo zdolne, niezależne, o napastliwej i wręcz agresywnej psychice, jednak zawsze potrafiące osiągnąć to co sobie wcześniej postanowiły. Umiejętność współpracy i komunikacji, porozumiewania się z innymi czynią ich niezawodnymi i zaufanymi tak we własnej rodzinie jak i środowisku. Jako pracodawca jest wspaniałomyślny, hojny, uprzejmy i postępowy. Jako pracownik jest otwarty, budzi zaufanie i jest odpowiedzialny. Kocha zdobywać wiedzę, jest spragniony jej, lubi uczyć się, jest ambitny i bardzo zdolny. Jego umysł pracuje na najwyższych obrotach, wciąż jest aktywny, może robić bardzo skomplikowane rzeczy – wcześniej jednak musi pozwolić sobie zrelaksować się, odpocząć, odprężyć, zrobić czas na zabawę. Wiele korzyści odniesie uprawiając jogę i medytację. Może jednocześnie odprężyć, zrelaksować i skoncentrować swój umysł jak i wzmocnić swoją wolę. Jego niezależna natura musi i powinna być kontrolowana. Zawód Dziesiątki Trefl, jej praca mogą być ważniejsze od związku czy relacji z innymi. Ma silną potrzebę miłości i partnerstwa, jednocześnie rozumie, że to sprowadza się do jakiejś kontroli. Jest wielkim przyjacielem, towarzyszem i członkiem rodziny, troszczy się szczerze i głęboko o wszystkich i wszystko co dotyczy jej życia. Jest urodzonym nauczycielem od wszystkiego. Dziesiątka Trefl zakreśliła pełny krąg w poszukiwaniu wiedzy. Ma potężny umysł pochłaniający wciąż nową wiedzę, jednak w tym życiu musi nauczyć się odzyskiwać kontrolę nad nim, ponieważ do pewnego stopnia rozwinął swoje własne życie. Najlepszą drogą jest samokontrola i skierowanie umysłu we właściwą stronę, stronę motywacji i wyższych zasad, pryncypiów. Trójka Kier w Marsie może powodować niepokój emocjonalny, który może objawiać się napięciem w związkach. Silne pragnienie duchowej mądrości, zgłębiania filozofii duchowej sprzyja kontaktom z innymi ludźmi, poszerza horyzonty i daje zadowolenie życiowe. Dziesiątka Trefl ma powodzenie i dobre relacje w pracy, może mieć własne nieruchomości. Trójka Karo w Plutonie mówi, ze w swoim życiu będzie dużo eksperymentował, przeprowadzał wiele razy, będzie mieć wiele doświadczeń, będzie odkrywał, a tym samym będzie czuł się usatysfakcjonowany. Zdecydowanie większość swojego życia spędzi w pracy. Równocześnie jest przekonany, że może przysłużyć się wzniosłym celom.

 7. Użytkownicy którzy podziękowali zoska1977 za ten post:

  mozaika (30-11-2014)

 8. #35
  Kurtyzana Awatar zoska1977
  Dołączył
  05-01-2009
  Przegląda
  Poznań
  Posty
  5,308
  Podziękował/a
  247
  Podziękowano 1,847 razy
  Siła reputacji
  96495487

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez Wildwood Zobacz posta
  14 sierpień :)
  Karta Osobowości: Dama Trefl znajduje się w kolumnie Marsa i w rzędzie Merkurego.
  Dama Trefl to karta intuicji i samoświadomości. Może osiągnąć sukces dzięki wspaniałemu intelektowi,intuicji i kreatywności. Musi uczyć się pokładać ufność w swoje przeznaczenie, ufać swojej intuicji, by móc czerpać korzyści z wyznaczonej drogi życia. Ma wrodzoną zdolność jasnego myślenia i świetne pomysły oraz wysoki poziom inteligencji. Jeśli tylko umysłowo nastawi się na realizację celu, osiągnie go. Jako karta z koloru Trefl ma potrzebę zdobywania wiedzy, uczenia się i poszerzania horyzontów umysłowych. Potrafi doskonale wyrażać swoje zdanie, jest elokwentna i ma szybki umysł. Musi chronić się przed fizycznym i psychicznym stresem. Jest człowiekiem niezależnym, silnym, upartym, zdeterminowanym, życzliwym i kochającym. Może czasami być zbyt radykalny, czepliwy i przewrażliwiony będąc w stresie. Posiada konkretną bazę duchową ze sporą dozą elastyczności i wewnętrzną równowagą, która dla niej ma istotne znaczenie. Jak każda Dama - Królowa jest pełna dumy, godności osobistej. Miłość i związki są dla niej skomplikowane, ponieważ stawia zbyt wysoką poprzeczkę swojemu partnerowi. Często w związku ma wrażenie niepewności, wątpliwości czy niepokoju wewnętrznego. Powodem jej wrażliwości jest ciągłe angażowanie się w to co robi. Lubi wyrażać się poprzez własne talenty i naturalą kreatywność. Psychiczna natura Trefli skłania Królową Tref do zajmowania się działalnością wydawniczą, publikacją, handlem, pracą w sekretariacie. Będąc Królową stale ma się świadomość swojego miejsca na królewskim dworze i wszelkie zmiany przyjmowane są z dużymi oporami. Ich Kartą Karmy jest Trójka Kier oraz Piątka Trefl w pozycji Wenus, która mówi o dużym niezdecydowaniu w miłości i przyjaźni z uwagi na ciągłe poszukiwanie trwałego, stałego szczęścia w tej strefie życia. Nie mają świadomości, że ich wielkie talenty umysłowe (Dziesiątka Pik w Merkurym) i ich wiedza pochodzi z „ innej strony” - jakby z innego świata. As Pik w Jowiszu obiecuje im wielką nagrodę jeżeli obiorą kierunek rozwoju duchowego. Posiadają wielkie dziedzictwo wiedzy z przeszłości, która ciągle jest dostępna we współczesnym życiu. Królowa Trefl również jest znana jest jako karta „Matki Maryi”. Królowe Trefl najczęściej mają więcej niż jedno dziecko dla których muszą poświecić się w życiu. Jak każda Królowa, woli sama wydawać rozkazy aniżeli ich słuchać. Lubi mieć władzę i rządzić. Woli być sama sobie szefem. Może tracić cierpliwość w towarzystwie osób, które postrzega jako mniej inteligentne od siebie samej. Wówczas bywa podirytowana i uparta. Jednakże, zazwyczaj jest miła i hojna i nie boi się bronić swojego punktu widzenia. Lubi współzawodnictwo, ryzyko i aktywność. Jest pełna optymizmu i ma szerokie horyzonty.

 9. #36
  paulinqa123
  Guest

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez zoska1977 Zobacz posta
  11 grudzień

  Karta Osobowości:
  Karta ta znajduje się w kolumnie Urana i rzędzie Saturna. Powoduje to potrzebę posiadania solidnych fundamentów w życiu i jednocześnie ucieczki od bezpieczeństwa - uranicznej wolności. Siódemka Trefl uczy się szybko i chętnie. Bywa sarkastyczna. Posiada silną intuicję. Miewa niezwykłe ale i czasami nie akceptowane przez innych pomysły. Bywa, że niepotrzebnie się martwi. W jej życiu mogą nastąpić okoliczności, w których będzie musiała zapłacić za swoje nieprzemyślane słowa lub czyny, które w przeszłości nierozsądnie postąpiła. Przeszłość dogoni, wcześniej czy później. Siódemka Trefl jest osobą czarującą, towarzyską i miłą. Ma w sobie dużo entuzjazmu, którym zaraża innych. Potrafi dogadać się z wieloma osobami. Siódemka polegać na swojej intuicji, ufać instynktowi, ponieważ nie słuchając wewnętrznego głosu może narazić się na trudności i wyzwania. Kierując się instynktem może osiągnąć sukces. W życiu może mieć problemy finansowe. Może ustabilizować swoje finanse jeśli tylko powierzy je odpowiedzialnej osobie i sama nie będzie zarządzać budżetem. Siódemka Trefl ceni swoją wolność i niezależność. Ma też skłonności do zamartwiania się, negatywnego myślenia i pesymizmu. Należy próbować oderwać się od świata materialnego i skupić na duchowości i życiu wewnętrznym, aby wyciszyć niespokojne emocje.

  8 sierpień

  Karta Osobowości:
  Piątka Karo znajduje się w kolumnie Neptuna i w rzędzie Saturna. Saturn daje jej praktyczne podejście do życia a Neptun fantastyczne wizje. Saturn nie pozwala się lenić i ciężką pracą Piątka Karo może spełnić swoje neptuniczne marzenia.Poszukuje we wszystkim zrozumienia wartości, głębszego znaczenia sensu. Są to osoby odważne, śmiałe, utalentowane, posiadają dar intuicji, kochają zmiany i ogólnie są nieskrępowanie, a to potrzebne im jest do zgłębiania istoty rzeczy. Mogą czasami zaznać okresy niepokoju, a czasami doznać wielkiej satysfakcji z doświadczonego poznania. Piątka Karo dobrze radzi sobie w pracy. Jej praca często wiąże się z podróżami czy handlem. To urodzeni handlowcy z krwi i kości, mogą sprzedać wszystko: jakikolwiek produkt, usługę czy przekonania. Są bardzo wiarygodne, rzetelne, godne zaufania i miłością oddziaływają na innych. Są elastyczne, opiekują się i troszczą o innych oraz obdzielają ich swoja troską. Piątki Karo są wielkimi przyjaciółmi wszystkich ludzi, dlatego powinny postarać się nie być rozrzutne, nie rozdawać naiwnie, aby ich dary nie trafiały do niewłaściwych osób, wówczas będzie można zachować równowagę i szacunek do siebie samego. Wrodzona natura duchowa Piątki Karo daje pewną elastyczność, a jednocześnie w ich życiu pojawia się pewna powściągliwość i zahamowania. Są bardzo atrakcyjne, mają silną konstytucję ciała i dobrze rozwinięte mięśnie świadczące o regularnych ćwiczeniach. Piątka Karo z troską spogląda na przyjaciół i rodzinę. Jest nieprześcigniona w swojej wytrwałości we wszystkim. Jest zawsze tam gdzie jej potrzebują. Może być przydatna w zawodach nauczania lub kierowania grupą ludzi. Jeśli naiwnie podąży za neptuniczną mgłą, wówczas pojawia się srogi Saturn i karze za głupotę ale też zostawia po sobie nauczkę i doświadczenie, a to bezcenne wartości. Jako Piątka ma również trudności ze skupieniem się na jednym działaniu, rozprasza też swoją energię w zbyt wielu kierunkach. W takich okolicznościach warto wybrać jeden cel lub, jeśli to niemożliwe, wyjść i pobiegać, zmęczyć się fizycznie, aby osiągnąć bardziej wyrazisty obraz i podjąć decyzję co do wyboru. Piątka Karo to również niestabilne finanse, a więc doświadczy w życiu dużych zmian na tym polu.
  wow, jestem pod wrażeniem wiele się zgadza

 10. #37
  gość5
  Guest

  Domyślnie

  Zosiu,

  ja równiez poproszę- 23/02- dziękuję :)

 11. #38

  Dołączył
  06-08-2014
  Posty
  84
  Podziękował/a
  15
  Podziękowano 30 razy
  Siła reputacji
  53996814

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez zoska1977 Zobacz posta
  Karta Osobowości:
  Dziewiątka Pik znajduje się w kolumnie Urana i w rzędzie Wenus. Jest to jedna z najbardziej uroczych osobowości w kartach. Umie postępować z ludźmi i jest lubiana. W życiu musi nauczyć się tego, żeby pozwolić odejść przeszłości, zapomnieć i iść dalej przed siebie tam gdzie życie zaprowadzi. Życie może być często pełne wyzwań, ale i również spełnione. Impulsywna natura Dziewiątki Pik może zaprowadzić ją w kierunku rozczarowań i opóźnień. Należy rozważniej podejmować działania. Jest to osoba kreatywna, z wyobraźnią i lubiąca muzykę, przedmioty metafizyczne i sztukę. Jest to osoba uduchowiona. W życiu doświadczy wielu sytuacji, w których będzie musiała pozwolić odejść, pozwolić na zmiany - może to dotyczyć miejsca zamieszkania, przedmiotów czy ludzi. Te, tak zwane,końce mogą się wydawać ciężkie ale z czasem okażą się błogosławieństwem, które umożliwiło spełnienie się na innej drodze. Zmiany w życiu są wszechobecne w losie Dziewiątki Pik. Trzeba je takim zaakceptować.
  Wszyściuteńko się zgadza. Taka właśnie jestem, takie jest moje życie.
  http://images.zaazu.com/img/Witch-ha...1150-large.gif
  Dziękuję!

 12. #39
  Kurtyzana Awatar zoska1977
  Dołączył
  05-01-2009
  Przegląda
  Poznań
  Posty
  5,308
  Podziękował/a
  247
  Podziękowano 1,847 razy
  Siła reputacji
  96495487

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez rogi7 Zobacz posta
  Zosiu,

  ja równiez poproszę- 23/02- dziękuję :)
  Karta Osobowości:
  Dwójka Karo znajduje się w kolumnie Saturna i w rzędzie Marsa. Jako Dwójka, potrzebuje współpracy z innymi, partnerstwa, związku lub partnerstwa w biznesie. Ma wewnętrzne przeświadczenie, że jeśli będzie słuchać wewnętrznej intuicji, zaprowadzi ona ją do sukcesu. Ma sporo ambicji, szczególnie skoncentrowanych wokół finansów i dóbr, co stanowi dla niej dużą motywację. Często zdarza się jej poznawać ludzi, którzy mogą okazać się korzystni dla rozwoju kariery. Ma tendencje do tkwienia w rutynie, szczególnie w bliskich relacjach. Niezbyt radzi sobie ze zmianami. W późniejszym wieku może uzyskiwać duże dochody z nieruchomości. Szczególnie może okazać się owocna współpraca z Waletem Kier oraz Królem Pik. Należy pamiętać również, aby odizolować życie prywatne od zawodowego. Jest to karta partnerstwa biznesowego i karta ta ma tendencje do „robienia interesów” z przyjaciółmi czy partnerami. Dwójka Karo jest logiczna i bystra. Często ma zdolności komputerowe. Jak każda Dwójka, lubi się zamartwiać i przejmować drobiazgami. Pamiętać należy, że im mniej się martwi, tym więcej zyskuje.
  gość5 likes this.

 13. Użytkownicy którzy podziękowali zoska1977 za ten post:


 14. #40
  gość5
  Guest

  Domyślnie

  wypisz, wymaluj, prawie cała ja :) a kiedy rodza sie Waletem Kier oraz Królem Pik ? :)

Podobne wątki

 1. Zabawa z książką :D znalezione.
  Przez sheina w dziale Pogaduszki
  Odpowiedzi: 53
  Ostatni post / autor: 05-07-2014, 09:27
 2. zabawa z czasem C.D. :))
  Przez Selenit666 w dziale Interpretacje rozkładów tarota
  Odpowiedzi: 25
  Ostatni post / autor: 20-08-2013, 23:21
 3. Zabawa obrazkowa
  Przez pawel116 w dziale Archiwum na każdy temat
  Odpowiedzi: 12
  Ostatni post / autor: 08-03-2013, 19:55
 4. zabawa? ;/
  Przez anja1990 w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 25-08-2009, 20:10

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272