Kochani, czy znacie może odpowiednią literaturę, z której można się nauczyć tworzyć "rozpiskę" dla danej osoby. Nawet nie wiem jak to nazwać. Tak jak numerolog rozpisuje datę urodzenia, albo astrolog patrzy w kosmogram czy chiromanta w dłoń i może powiedzieć wszystko o człowieku. Ja się raz w życiu spotkałem z takim systemem w kartach klasycznych.
Podam przykład dla zobrazowania problemu. Jako urodzony 9.12.89, moją kartą urodzin jest 9 trefl. Kartą rządzącą jest król karo. Dalej mam opisy po angielsku (nie chce mi się tłumaczyć... taki ze mnie leniuszek). 2 karty nazwane "decante" to król karo i walet pik. Karta karmy to dama kier, a "karma cousin" to 6 karo. Mam gdzieś (gdzieś...) rozpiskę co te karty o mnie mówią, ale właśnie moje pytanie dotyczy tego, czy któraś z Was / któryś z Was wie, skąd można się tego nauczyć.

A skoro już tu jestem, to przy okazji chciałem Was spytać o dobry podręcznik do nauki 52 kart, ale bez odwracania. Wszystkie książki, które posiadam koncentrują się na 32/52 kartach ale ze znaczeniami odwróconymi. A ja tego w klasykach nie preferuję.
Ale przede wszystkim ten temat ma dotyczyć mojego pierwszego pytania.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.