Witam wszystkich serdecznie!

Mam na imie Marcin i chcialbym zalozyc nowy temat na forum.

Temat " wydarzenia sportowe"

wiem ze pare osob zada sobie pytanie "Co ten facet tutaj robi, pomylil forum chyba?"

A wlasnie ze nie! Ale zaczne od poczatku. Od paru lat (dokladnie 2) gram w zaklady sportowe ( z przecietnymi wynikami hehehe raz lepiej raz gorzej)

Po tym calym okresie stwierdzilem ze nie ma tzw."pewniakow", wiec postanowilem cos z tym zrobic.Od kilku miesiecy zaczalem interesowac sie wrozbami,cyfrologia,kartami,interpretacja snow.

I kiedy kilka dni temu znalazlem to forum bardzo sie ucieszylem.Wiem ze wiele osob nie mialo do czynienia z "zakladami" ale jezeli ktos bylby zainteresowany i chcialby sprobowac swoich "sil" to chenie odpowiem na wszystkie pytania.

Chcialbym poznac ludzi z ktorymi moglbym wspolnie nauczyc sie czegos nowego.

Mam nadzieje ze moj temat nie urazil nikogo i nie zostanie usuniety.

Zapraszam wszystkich do rozmowy , chcialbym poznac wasze opinie czy mozna "przepowiedziec" wyniki sportowe.

__________________

Edytowane przez mgm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie ma zainteresowania moim tematem.

Line:

Philadelphia Phillies 7/16/2009 7:10:01 PM - (EST)

-1½ +160

Pitchers: J Moyer -L - Must Pitch C Volstad -R - Must Pitch

* Game Notes:

Pitchers Listed must start for action

:ok:kupon z niedzieli:ok:

Wager Type: Money Line

Risk / To Win Amount: $1,188.62 / $577.00 (USD) Accepted 7/12/2009 12:19 PM - EST

Amount Paid: 1,765.62

Sport / Period: MLB Baseball / Game

Line:

Detroit Tigers 7/12/2009 1:05 PM - (EST)

Pitchers: J Cueto -R - Must Pitch JO Santana -L - Must Pitch

Zapraszam wszystkich do rozmowy (szczegolnie plec piekna)

• 2 tygodnie później...
Gość greg639

w takim razie podziel się wiedzą, która posiadasz - wszyscy tutaj tak robimy

z pewnością znajdziesz spore zainteresowanie i masę czytelników :_okok:

spokojnie,zanim ludzie przeczytaja tego posta,to moze minac troche czasu,oczekujesz,ze w ciagu 5min bedzie 100 odp na Twojego posta?;)

temat byl umieszczony na "pogaduszki" ale nie bylo zainteresowania, dlatego przenioslem temat tutaj.

• 1 miesiąc temu...

Dzisiaj od rana probowalem "wahadelka" a teraz musze poczekac na wyniki koncowe kilku spotkan.Ostatnio bardzo marne wyniki ale nie poddaje sie i walcze dalej.Postanowilem zorganizowac dla Was maly "TEST" moze w taki sposob uda mi sie zaprosic pare osob do rozmowy.Umieszcze dzis tutaj jedno spotkanie hokejowe ktore odbedzie sie o godzinie

pierwszej w nocy polskiego czasu.Jest to mecz ligi amerykanskiej National Hockey League (NHL) NHL Home

W dzisiejszym dniu odbedzie sie osiem spotkan ale ja wybiore jedno ,bedzie to:

Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild

Mecz sklada sie z 3 tercji 20 minutowych (dogrywki i karnych jezeli wynik jest remisowy po 3 tercjach) Czyli wiemy na 100% ze ktoras druzyna musi wygrac ,tylko ktora ?:bezradny:

A wiec wyciagamy wahadelka ,karty ........ i probujemy "przepowiedziec" ktora zespol wyjdzie zwyciesko z dzisiejszego spotkania.Powodzenia:czarodziej: