Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Opuszczenie procesu reikarnacyjnego

 1. #1

  Dołączył
  03-12-2010
  Posty
  7
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie Opuszczenie procesu reikarnacyjnego

  Opuszczenie procesu reikarnacyjnego


  "Wszyscy słyszeliśmy o tunelu światła, do któregonasza dusza podąża po opuszczeniu ciała fizycznego, ale jakie jest prawdziwe jego znaczenie? Dlaczego przegląd życiaprawie zawsze zniewala nas z powrotem do ciągłej pętli tej 3W rzeczywistości i co możemy zrobić, aby powstrzymać te cykle reinkarnacji?
  Podobieństwa w doświadczeniach śmierci klinicznej

  Prawie każda osoba, która przeszła śmierć kliniczną powie, że nie chciała wracaćna Ziemię ,że po drugiej stronie zasłony czuła się jak „w domu”. Więc, jeśli ktośczuje się tak bardzo zadowolony po drugiej stronie zasłony, to dlaczego ciągle wracamy do tej piekielnej dziury?
  Jak wynika z tysięcy doświadczeń śmierci klinicznej, istnieje wspólny wątek, jakiludzie przechodzą po opuszczeniu ciała fizycznego:
  Początkowa „śmierć”
  Tunel i białe światło
  Druga strona tunelu
  Spotkanie „istot„, w tym aniołów, przewodników, przyjaciół i rodziny
  Twój przegląd życia
  Wysłanie z powrotem na Ziemię
  Lekcje z drugiej strony
  Tunel światła jest tak bardzo atrakcyjny, ponieważ daje nam możliwość spotkania się z bliskimi, którzy umarli wcześniej. Uczucie miłości jest opisane jako o wiele bardziej powiększone, jakiego nie możemy po ludzku doświadczyć w tym 3W. Wrzeczywistości ten tunel światła jest zbieraczem dusz, który wciąż powodujerecykling twojej duszy wraz z energią twojego ciała fizycznego w momenciereinkarnacji.

  Przegląd życia
  Częścią tego procesu jest przegląd życia, gdzie możesz zobaczyć swoje życie w panoramicznym widoku tego wszystkiego, co robiłeś w ostatnim wcieleniu. Następnie widzisz swoje życie z perspektywy wszystkich osób, które spotkałeś. Możesz zobaczyć, jak zraniłeś czyjeś uczucia, widząc swoje życie z ich perspektywy i możesz zobaczyć, jak wiele szczęścia przyniosłeś komuś innemudobrym uczynkiem, nie oczekując niczego w zamian.

  Wielokrotnie, będziesz z istotą przypominającą Źródło, która wydaje się byćwszechkochająca i będzie się z tobą śmiać podczas przeglądu życia, ale ta samaistota po przeglądzie wyśle ​​cię z powrotem do rzeczywistości 3W, bez względu na to jak bardzo czujesz się szczęśliwy po drugiej stronie zasłony.

  Duchowi przewodnicy
  Mamy wszyscy przypisanych przewodników duchowych, ale kim oni są, i ostatecznie, co jest ich głównym zadaniem? Czy to możliwe, że są oni jedyniereprezentantami tych, którzy utrzymują nas uwięzionych w tych wiecznychcyklach wcieleń?
  Według artykułów Wes Penre’a:
  „Niezbyt jestem przychylny „duchowym przewodnikom„, którzy przychodzą izabierają cię po opuszczeniu ciała w chwili śmierci; większość z nich to syriańscypomocnicy, tacy jak nie-fizyczni Weganie i Szarzy. Miej się szczególnie na baczności, jeśli mówią ci, abyś poszedł z nimi „do światła” lub „do tunelu„, czyposzedł zobaczyć swoich krewnych. Jeśli zdecydujesz się iść z nimi, skończysz wsyrianskim systemie inkarnacyjnego recyklingu, ponownie z pełną amnezją, spuszczony w dół do nowego ciała na Ziemi.”


  Miałem kiedyś sen, w którym miałem wcielić się do 3. wymiarowej rzeczywistości.Umieszczono mnie w pokoju podobnego do windy, który reprezentował proceszejścia na Ziemię. Pamiętam, że bylem w tym miejscu wiele razy wcześniej, ale nie mogłem sobie przypomnieć co mam dalej robić. Byłem na ostatnim piętrze(14-tym piętrze, co oznaczało 14-ty wymiar?). Moja pamięć była tak bardzowymazana, że nie mogłem sobie przypomnieć, jak zejść na Ziemię. To jest test, jaki otrzymujemy po drugiej stronie, aby zobaczyć, czy jeszcze pamiętamy jakieśwspomnienia. A jeśli tak, to musimy wrócić i je znowu wymazać. Były też innetesty, aby sprawdzić co jeszcze pamiętałem, ale nie mogę sobie przypomnieć co to było.
  Były to ostatnie fragmentaryczne wspomnienia z drugiej strony, zanim się urodziłem.
  Jest możliwe, że jest takie miejsce, podobne do windy przeznaczone do usunięciacałej twojej pamięci z poprzednich wcieleń i z drugiej strony zasłony.
  Przyznaję, ze są pewni przewodnicy, którzy zgłosili się na ochotnika, aby tu być, i naprawdę cię z tego cyklu reinkarnacji wyprowadzić i prawdopodobnie, jeśli to czytasz, to twój duchowy przewodnik jest jednym z nich.
  Rezonans Schumanna
  Możesz pomyśleć: „Jak to możliwe, aby Szary okazywał miłość będąc duchowymprzewodnikiem?„ Proszę pamiętaj, że oni używają technologii poza naszymzrozumieniem, aby wymazać pamięć z naszego poprzedniego życia. RezonansSchumanna na Ziemi był 7.83hz, jak wiele osób uważa, przez tysiące lat.Ostatnio rezonans stale wzrasta nawet aż do 8,15 cykli na sekundę.
  Można znaleźć tu codzienny Rezonans Schumanna. To jest na rosyjskiej stronie internetowej i jest przetłumaczony na język angielski. Wystarczy kliknąć naodnośnik „Frequency” po lewej stronie.
  Może tunel światła jest w stanie stworzyć rezonans 1.000, 10.000 lub nawetmilion cykli na sekundę? Może Szarzy są odporni na Rezonans Schumanna, albo zostali zaprogramowani tak, aby pojawiać się jako duchowi przewodnicy w momencie śmierci ciała fizycznego i przekonywać nas do wejścia do tuneluświatła. W tym momencie poczułbyś ogromną miłość i naturalnie byś im zaufałna podstawie zaprojektowanego sztucznego programu, aby uwięzić nas w systemie recyklingu reinkarnacji. Ostatecznie, to nie jest miłość, jaką się odczuwa, to tylko kolejny sztuczny system kontroli, aby utrzymać naszamkniętych w obecnym systemie tej negatywnej energii.
  Regresja przeszłych żyć i grupy dusz
  Poprzez regresję poprzednich żyć, wiemy, że wszystkie nasze poprzednie wcieleniaalbo są przechowywane w naszym komórkowym DNA i/lub w naszej duszy, a pomimo tego nie jesteśmy w stanie natychmiast odzyskać tę pamięć. Podczashipnozy możesz pamiętać najdrobniejsze szczegóły z poprzedniego życia, ale gdywyjdziesz z hipnozy, jest ci trudno przypomnieć sobie, co wczoraj jadłeś na obiad ikto do ciebie ostatnio zadzwonił. Czy ktoś jeszcze oprócz mnie uważa to zaszczególnie dziwne? Jak to jest możliwe, aby pamiętać szczegółowo podczas hipnozy nasze przeszłe życie i dlaczego wciąż inkarnujemy z tą samą obsadą postaci?
  Jak Wyjść z systemu reinkarnacji
  Tylko poprzez posiadanie tej wiedzy przed śmiercią możesz zrezygnować zprocesu reinkarnacji bez bycia namówionym do powrotu, aby spłacać negatywnekarmiczne długi. Wielu z tych, którzy umarli przed nami dało się namówić do tego systemu, ale jeśli jeszcze się ponownie nie wcielili, albo zgodzili na kontraktduszy, to mogą oni być również oszczędzeni z konieczności ponownego reinkarnowania. To naprawdę genialna strategia archontów używania energii miłości przeciwko nam, aby utrzymać nas w kieracie niewolnikówekonomicznych w systemie, który karmi się naszymi energiami.
  Pamiętaj, „Jak na górze, tak na dole”. Prawie wszystko to, czego nas nauczonojest kłamstwem, włącznie z tym dlaczego musimy nieustannie wcielać się dosystemu służalczości ekonomicznej.
  Po śmierci, bierzemy ze sobą to, czego się nauczyliśmy, w tym naszą osobowość. Również wibrujemy na pewnym poziomie, więc jak zwiększysz swoją wibracjęteraz, zabierzesz ze sobą całą swoją ciężką pracę. Pamiętaj, aby połączyć się ze swoją nadduszą przed wejściem do tunelu światła lub poproś swojegoprzewodnika o pomoc w połączeniu się ze swoją nadduszą. Jeśli chcesz, możeszpowiedzieć innym ludziom o tunelu światła, zanim w nim się znajdą.
  Jeśli wejdziesz do tunelu światła, nie pozwól żadnym doradcom przekonać cię, żemusisz spłacić karmiczny dług. Wszelkie postrzegane długi karmiczne były częściątego, co postanowiłeś doświadczyć. To nie znaczy, że nie powinieneś brać odpowiedzialności za celowe krzywdy wyrządzone drugiemu człowiekowi, gdyżostatecznie powinniśmy kochać wszystkich i szanować wszystko.
  Jeśli zdecydujesz się, aby wrócić i pomóc tej planecie, nie zgódź się, aby wrócić do tej 3W rzeczywistości kontrolowanej przez „kontrakty duszy„. Wróć na własnych warunkach, które obejmują pamiętanie wszystkich poprzednich żyć i wszystkiego, czego nauczyłeś się w ciągu swoich inkarnacji, jak również po drugiej stronie zasłony.
  Mógłbyś wrócić na 5W wersję Ziemi, ale tylko zdecyduj się na to, jeśli jesteśpewien, że jest to wersja, która nie jest pod kontrolą systemu archontów. Możesz również zdecydować, aby wrócić jako nie-fizyczny przewodnik do starego 3Wsystemu, aby pomóc innym, tak jak nasi przewodnicy to zrobili.
  Ostatecznie, odnajdziesz swój prawdziwy pokój, gdy zdasz sobie sprawę że jesteśŹRÓDŁEM/TWÓRCĄ i masz zdolność tworzenia światów i galaktyk, które sąharmonijnie wypełnione miłością poza tym systemem kontroli.
  Uzupełnienie:
  Natknąłem się dziś na to wideo, które pokazuje jak prawda czasami jest ukryta wwidocznym miejscu na Star Trek Voyager, epizod Coda. Proszę znajdź czas, aby go obejrzeć.
  https://www.youtube.com/watch?v=ghSq2qlwrs0
  Oto fragment opisu tego wideo:
  Duch „ojca„ Janeway pojawia się, próbując przekonać ją, że to już koniec, że już nic tam dla niej nie pozostaje. Ale Janeway nie jest gotowa do zaakceptowania tego. Jej „ojciec„ próbuje przekonać ją, że wszystkie jej próby negowania rzeczywistości jej sytuacji jedynie spowodują jej większy ból, gdyż z czasem zdasobie sprawę, jak silna i destrukcyjna jest samotność. Widząc jak ludzie, którychkocha zajmują się swoim życiem bez niej, będąc wiecznie odcięta od ich istnienia.Ale Janeway nie jest jeszcze przekonana, podkreślając, że jest ona po prostujeszcze niegotowa, że raczej woli być tam duchem, niż w ogóle, gdyż „kapitan nie opuszcza statku.„
  Podczas, gdy duch jej „ojca” ciągle naciska ją do podjęcia decyzji, by w końcuopuściła ten świat, nagle dostrzega ona wizję Chakotay i Doktora na powierzchni planety, którzy wydaje się, że chcą ją przywrócić do życia. Druga i trzecia wizjasprawia, że ​​jest oczywistym, że jej doświadczenia w „zaświatach„ nie sąrzeczywistością. Zdaje sobie sprawę, że osoba leżąca na ziemi na owej planecie toprawdziwa Janeway, i że wszystko czego doświadcza od momentu jej rzekomejśmierci jest halucynacją.
  Obca istota wreszcie odkrywa swoją prawdziwą tożsamość. Twierdzi, że jegogatunek w chwili śmierci przychodzi z pomocą umierającym, aby zrozumieli to co się dzieje, i w celu aby przejście na drugą stronę było okazją do radości. Twierdzi, że on był szczery, gdy mówił, że to miejsce jest cudowne, gdyż może byćwszystkim tym czym tylko zechce być. Maskując się jako jej ojciec, czy jako ktoś z jej bliskich, sprawia, że przekraczanie jest znacznie mniej strachliwe.
  Janeway ma wątpliwości, że prawdziwe powody obcego mają coś wspólnego zwieczną radością i żąda, aby powiedział jej, co tak naprawdę od niej chce.
  Obcy chwyta ją, mówiąc jej, że musi z nim iść, ale Janeway zdaje sobie sprawę, że jeśli mógłby ją zmusić to zrobiłby to już wcześniej. W końcu ona rozumie, że musi się dobrowolnie zgodzić, aby z nim pójść, coś, czego nie chce zrobić. Obcystaje się wyraźnie zdenerwowany, wracając do swojej sfery, ale daje ostatnie ostrzeżenie, że ponownie pojawi się, i że będzie na nią czekał, gdyż ostatecznie onawejdzie do jego matrycy i będzie go karmić swoją energią przez długi, długi czas. Na co Janeway odpowiada, ‚idź precz’."

  Źródło: blog na wordpress

  Miałbym w zwiazku z tym kilka pytań czy tak samo jak ja zinterpretowaliscie ten text.
  Czyli po śmierci jeśli nie pójdę za tym swoim przewodnikiem, zostane po tamtej stronie, a jeśli zdecyduje sie z nim pójść w ten tunel, to zostanę z powrotem wrzucony w cykl, ale nie mogę pozwolić na ich warunki, tak?
  Też tak to rozumiecie?

 2. #2

  Dołączył
  16-02-2015
  Posty
  37
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 3 razy
  Siła reputacji
  377

  Domyślnie

  Znalazlam ciekawy link w ktorym autor wyjasnia caly proces reinkarnacji i uwolnienia z niej. Strona jest po angielsku, ale mozna ja sobie przetlumaczyc.
  Why I Am No Longer a Light Worker - Transcending Duality | Ascension Help Blog

 3. #3
  Awatar Ismer
  Dołączył
  06-10-2014
  Przegląda
  Universum. Teraz planetę Ziemię
  Posty
  2,759
  Wpisów
  4
  Podziękował/a
  317
  Podziękowano 1,039 razy
  Siła reputacji
  107374186

  Domyślnie

  Jak dla mnie to jest mocno naciągana teoria a właściwie mieszanka różnych przekonań. Jednak nie oceniam, każdy ma prawo kierować się tym, co wydaje mu się słuszne i zbawienne. I ja mam swoją teorię i na dzień dzisiejszy wystarczy mi ona.
  Ale bez względu na to czy ma to coś wspólnego z prawdą czy nie, to powiedz czemu oburza Cię fakt bycia pokarmem "obcych" i "utrzymywania nas w kieracie niewolników ekonomicznych w systemie, który karmi się naszymi energiami" ?

 4. #4

  Dołączył
  16-02-2015
  Posty
  37
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 3 razy
  Siła reputacji
  377

  Domyślnie

  Bardziej mnie dziwi dlaczego Ciebie to nie oburza. Blokowanie energii zyciowej, odcinanie czlowieka od tej energii nie powinno oburzac...? Nie wszyscy lubia byc niewolnikami.


  Cytat Zamieszczone przez Ismer Zobacz posta
  Ale bez względu na to czy ma to coś wspólnego z prawdą czy nie, to powiedz czemu oburza Cię fakt bycia pokarmem "obcych" i "utrzymywania nas w kieracie niewolników ekonomicznych w systemie, który karmi się naszymi energiami" ?

 5. #5

  Dołączył
  16-02-2015
  Posty
  37
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 3 razy
  Siła reputacji
  377

  Domyślnie

  Oburza mnie to dlatego, ze zamiast zyc, bawic sie zyciem jako darem zostalam zmuszana do gry. Wystarczylo ze pociagneli za sznureczek do czegos przykrego z przeszlosci i stawalam sie ich marionetka. Walczylam z ludzmi, ktorzy powinni byc mi bliscy. Walczylam jak zolnierz, ktoremu wydaje sie rozkazy a on nawet nie widzi, ze to nie jego wojna. Oburza mnie to, bo to jest okradanie ludzkich istot z prawa do zycia. Ale tych sznureczkow coraz mniej, wiec i samo-poczucie lepsze.

 6. #6

  Dołączył
  16-02-2015
  Posty
  37
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 3 razy
  Siła reputacji
  377

  Domyślnie

  Mozesz podzielic sie swoja teoria?
  Wszystkie teorie sa warte sprawdzenia.

  Cytat Zamieszczone przez Ismer Zobacz posta
  I ja mam swoją teorię i na dzień dzisiejszy wystarczy mi ona.
  ?

 7. #7
  Awatar Ismer
  Dołączył
  06-10-2014
  Przegląda
  Universum. Teraz planetę Ziemię
  Posty
  2,759
  Wpisów
  4
  Podziękował/a
  317
  Podziękowano 1,039 razy
  Siła reputacji
  107374186

  Domyślnie

  No właśnie. A zastanowiłaś się, że Ty, ja i cała ludzkość robimy dokładnie to samo ze wszystkimi istotami żyjącymi na naszej planecie? Czym człowiek się odżywia, jak nie energią roślin i zwierząt?
  Dlaczego tak jak owych "obcych" tak samo nie postrzegasz ludzi, którzy okradają inne istoty z prawa do życia? Dlaczego "zamiast żyć i bawić się życiem jako darem" wszelkie stworzenie jest "zmuszane do gry" i jęczy w ludzkiej niewoli? Myślisz, ze one lubią być niewolnikami? Że jest to celem ich życia???

 8. #8

  Dołączył
  16-02-2015
  Posty
  37
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 3 razy
  Siła reputacji
  377

  Domyślnie

  Ja widze to tak, ze to co czlowiek robi czlowiekowi jest wynikiem manipulacji "obcych". Czlowiek jest ofiara ich pociagania za sznureczki.

 9. #9
  Zbanowany
  Dołączył
  15-04-2010
  Przegląda
  Wrocław
  Posty
  686
  Wpisów
  5
  Podziękował/a
  23
  Podziękowano 129 razy
  Siła reputacji
  0

  Domyślnie

  Witam,

  więc wolna wola to ściema? Że wszystko czego człowiek dokonał, czy to złego, czy dobrego, to wynik manipulacji? Dzieła sztuki, maszyny wojny, poezja i propaganda, wszystko stało się za sprawą pociągania za sznureczki? W ogóle, kim są ci "obcy"?

  Pozdrawiam,
  Auegamma

 10. #10

  Dołączył
  16-02-2015
  Posty
  37
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 3 razy
  Siła reputacji
  377

  Domyślnie

  Dla mnie "obcy"to po prostu istoty nieludzkie, kosmici, ufonauci, rozne inne nieprzyjazne czlowiekowi byty, nasze przyszle "ja" zmanipulowane aby walczyc przeciwko mnie/sobie w innym wymiarze.

  A co do wolnej woli, to kazdy powinien sobie sam odpowiedziec. Jezeli zyje sie takim zyciem jakim by sie chcialo, wypelnionym radoscia to jest to oznaka wlasnej wolnej woli.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272