Skocz do zawartości

Czy ktoś zna namiary na wróżkę z......(miasto)?


Misia5

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

byłam kiedys u babeczki z poznania mieszkała niedaleko starego rynku ale nie pamiętam dokładnie pamietam że niedaleko jakiejś żabki w starej kamienicy bardzo blisko starego rynku ,,niepolecam bo nic a nic sie nie sprawdziło ,wróżyła z tarota.starałam sie jej nic nie mówic by nie podpowiadac bo takie "ala wróżki naciągaczki "to najpierw cie wypytuja a potem nagle widza to w kartach mówiła totalne 100% bzdury,,niepolecam jej..może jakąs inną znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
byłam, nie polecam. nic mi sie nie sprawdziło

 

ja tez , totalne bagno.,nigdy wiecej., uz nie cghodzi o przyszlosc ale zachowanie tej pani i to co mi nagadala o terazniejszosic to pozostawia wiele do zyczenia:diabelek: co chwile sie mylila.

wrozyla z kart klasycznych a jak chcialam tarota to powiedziala ze nie bo sie boi i jest niebiezpoeczny.:ysz_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Astra_

Moja mama była kiedyś na Kawenczyńskiej u wróżki Gabrysi ale nic jej się nie sprawdziło. Słyszałam jeszcze że na Kawęczyńskiej jest cyganka jakaś bierze 200zł ale podobno mówi wszystko z dokładnymi szczegółami i się sprawdza. Ona to chyba jasnowidzką jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Jestem ciekawa czy ktoś z Państwa zna wróżkę / jasnowidza / astrologa z Trójmiasta godnego polecenia. Od dłuższego czasu już się namierzam na wizytę, a ciężko wnioskować po ogłoszeniach komu można wróżenie powierzyć... Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zna ktoś taką wróżkę?

Jeśli może to być mężczyzna, to ja poszłabym do p. Suligi. Byłam na paru kursach i to, co "czytał" z naszych ćwiczebnych rozkładów było dokładne i zgodne z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Aniołek:)
Witam

Znacie może jakąś wróżkę z Krakowa, która jest godna polecenia?

Bardzo proszę o jakiś namiar :)

pozdrawiam

 

Amaressa Złotko kliknij do mnie to Ci podam namiar na bardzo fajna starsza panią :) wizyta 100zl za godzine ale warto :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Beatka1106

Ja byłam kiedys u Pana Antoni Przechrzta w Warszawie. Ma swoją strone internetową. Fajny facet, czasem trzeba go troche za jezyk pociągnąć, ale zdolności posiada. W uzdrawianiu również, także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
ta wróżka to Arkadia, wróży z kart Tarota, anielskich,zrobiła mi także świetny pseudonim numerologiczny

 

NIE POLECAM- mi kompletnie nic a nic się nie sprawdziło... No ale co kto woli... Arkadia nie przyjmuje na węglinie tylko na czubach na jutrzenki (chyba że się przeprowadziła )Wizyta trwa godzinę. Możesz sobie wcześniej przygotować pytania. 2 lata temu wizyta kosztowała 100 zł.

 

Do NICEORKI A Ty byłaś u tej Pani Ani? Możesz coś więcej na jej temat napisać? Ja szukam już dłuższy czas dobrej wrózki w lbn, ale coś słabo mi idzie. :( Czyżby nie było sprawdzonych wróżek w lbn... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Lublinie u Ani, Agnieszki i u Aidy. Z ich trzech wybrałabym Ankę. Jest najbardziej wiarygodna. Agnieszka moim zdaniem czyta ...w myślach. Anka nie jest jasnowidzem, i to dobrze, bo zna się na tarocie i czyta tylko z kart, a i jeszcze ze zdjęć potrafi coś powiedzieć. Można mieć konkretne pytania, na wszystkie odpowie. Sprawdza się, chociaż można zmienić przyszłość. tez to na sobie sprawdziłam. A kiedyś byłam tez na Kalinie u Wardy, porażka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Lublinie u Ani, Agnieszki i u Aidy. Z ich trzech wybrałabym Ankę. Jest najbardziej wiarygodna. Agnieszka moim zdaniem czyta ...w myślach. Anka nie jest jasnowidzem, i to dobrze, bo zna się na tarocie i czyta tylko z kart, a i jeszcze ze zdjęć potrafi coś powiedzieć. Można mieć konkretne pytania, na wszystkie odpowie. Sprawdza się, chociaż można zmienić przyszłość. tez to na sobie sprawdziłam. A kiedyś byłam tez na Kalinie u Wardy, porażka!

 

Czy Agnieszka to ta, która przyjmuje na krakowskim? Jeśli tak to też u niej byłam, przepowiedziała mi rzeczy z których niekoniecznie coś się sprawdziło, no może cechy mojej osobowowości. A ile kosztuje wizyta u tej pani Ani?

Edytowane przez Promyczek 87
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, ta na krakowskim. Wizyta u Anki 100 zł (cena sprzed ok. 2 lat).Do tego ona nigdzie się nie reklamuje, a ma klientów. No, miała jakiś program w radiu i w TV. Gdybyś poszła to proszę daj znać, jak Ty ją odebrałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, ta na krakowskim. Wizyta u Anki 100 zł (cena sprzed ok. 2 lat).Do tego ona nigdzie się nie reklamuje, a ma klientów. No, miała jakiś program w radiu i w TV. Gdybyś poszła to proszę daj znać, jak Ty ją odebrałaś.

 

Myślę, że się może wybiorę, ale to gdzieś w marcu dopiero. Oczywiście zdam relacje z wizyty jak coś... Ja niestety nikogo nie mogę Ci polecić bo jeszcze takiej wróżik nie poznałam gdzie by się mi sprawdziło więcej niż 15% . A Ty jak oceniasz sprawdzalność wróżb pani Ani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawa czy znacie jakieś dobre Wróżki z Warszawy?Jeśli tak to wpisujcie się:usmiech2:

 

Polecam http://pachniewicz.wordpress.com/; na pewno astrologicznie; tylko nie jestem pewna, czy Monika nadal przyjmuje w W-wie; polecam takze wrozke Beate - kobieta przed 40 stka, niestety zgubilam do niej namiar i jesli ktos z Was ma, to poprosze :)

To jest osoba, ktora w moim przypadku, wykazala sie 100% sprawdzalnoscia, wlacznie z tym, ze przepowiedziala mi, ze ja tez sie bede tym zajmowac...przepowiednia wydarzyla sie w "erze racjonalizmu";), kiedy to robilam wywiady z politykami, a poszlam do niej dlatego, ze pisalam reportaz na ten temat...od razu to wychwycila...przetestowalam wtedy ok. 10 wrozek, ktore opowiadaly mi cuda na kiju - co zreszta zgodne bylo z linia artykulu;)

 

Potem, jak sama zaczelam juz wrozyc tarotem i runami, wiekszosc wrozek odprawiala mnie z kwitkiem, twierdzac, ze ich karty nie chca ze mna rozmawiac, bo wprowadzam swoja zbyt silna energie...

 

Jakosc wrozki poznaje sie po tym, ze o nic nie wypytuje i najlepiej jak najmniej mowic, przynajmniej na poczatku; wrozka, ktora pyta, "psychologizuje" na podstawie dostepnych danych, uciekajac sie do swojego doswiadczenia, a nie do intuicji, od ktorej sie w ten sposob odcina; wrozy zgodnie z projekcja klienta, mowi mu to, co on chce uslyszec; ma potrzebe akceptacji z zewnatrz i zasila swoja potrzebe autorytetu - taka osoba sama ma wiele do przepracowania, a mowiac bez ogrodek jest hochsztaplerka albo bazuje na tzw. mądrości życiowej; oczywiscie wrozka musi znac temat; pytanie: co mnie czeka? jest zbyt ogolnikowe, bo karty maja spektrum znaczen w zaleznosci od tego, ktorego aspektu zycia dotycza; na pytanie: co mnie czeka? byc moze moze odpowiedziec jasnowidz, ale jesli wrozka bylaby jasnowidzem, to nie uzywalaby kart - one wtedy nie sa potrzebne; tutaj kluczem jest czysta intuicja - wglad w energie rozkadu, a projekcja, ktora wywoluje nadmiar informacji w tym przeszkadza;

ktos, kto ma dobry wzrok, nie potrzebuje okularow; ktos niewidzacy, nie zobaczy przez binokle stworzone w ciagu 15 minut poglebionego wywiadu;

 

czasem jednak jest tak, ze wystepuje rodzaj przesloniecia obrazu - jest jakby zadymiony - nie pojawia sie zaden konkret; to moze byc spowodowane szeregiem przyczyn: dyspozycja klienta, dyspozycja wrozki lub czesto jest tez tak, ze pewne rzeczy sie dopiero klaruja, zmieniaja swoja energie i kierunki; wtedy niewiele widac; ja mam taki system, ze jak jest duzo kart odwroconych, to przyjmuje, ze nie czas i miejsce; sporo wrozek jednak odwraca karty do ich wlasciwej pozycji i wtedy odczytuje calosc; taka praktyka moze owocowac duza iloscia pomylek; szkoly jednak sa rozne i kazda profesjonalna wrozka ma swoja; jednak podstawa tego zawodu jest intuicja i ciagly samorozwoj;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chwilowo muszę poczekać. A na przyszłość w Biosferze o kogo mam pytać?

 

Vitaj :)

 

Pytaj najlepiej u mnie :)

Biosfera to przyjazna przestrzen do roznego rodzaju dzialan rozwojowych i byc moze bede tam robic swoje warsztaty.

A jestes z W-wy?

Jeszcze polecam wrozke Danute - jest na ezo tv i tam ja mozna wyszukac, ale ceny ma prawie jak Aida! Ona ma niezwykle umiejetnosci do czytania ciala, czyli temat zdrowia, a to przynajmiej dla mnie swiadczy o duzej odwadze.

Oczywiscie mam na mysli kosultacje indywidualna, a nie ezo tv czy inne 0 700...ktore jest dzialaniem marketingowym, duzo drozszym w praktyce niz konsultacja bezposrednia i de facto nieetycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a kogoś z Bydgoszczy polecacie? moja mama jakieś 20 lat temu była u dobrej wróżki, przepowiedziała jej wszystko, ale niestety nie ma żadnych namiarów (poza tym, to były wieki temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja poszukuję rzetelnej wrózki z Torunia. Od siebie dodam, iż czasem, gdy chodzi sie po Starym Miescie, moze zaczepic Was starej daty Cyganka - naprawde dobrze wrozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej,szukam namiary na wrozke Samante z Woclawia,kiedys u niej bylam wszystko sie sprawdzilo,nie wiem czy jeszcze gdzies przyjmuje a chetnie bymja odwiedzila:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Warszawa.

[email protected] - kontakt, w którym prosiłabym o zawarcie nurtujących kwestii, wówczas oszacuję czy jestem w stanie pomóc.

jeśli chodzi tylko o pomoc duchową, tudzież przedstawienie obecnej bądź przyszłej sytuacji - nie ma najmniejszego problemu, jeśli natomiast chodzi o inną sprawę (ingerencja w sytuację) wolałabym wiedzieć wcześniej czego się podejmuję. daję od siebie tyle ile jestem w stanie, reszta zależy od Ciebie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mysleliscie nigdy o poradzie via skype? :) Nota bene przeczytalam ostatnio na forum GW opinie o wrozce (Danucie), ktora polecalam - koszmarnie negatywne i mam pewien dysonas poznawczy...chyba, ze te opinie dotyczyly porad w Ezo tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Ma ktoś może namiary na wróżkę z Rybnika? Dużo słyszałem o tym, że jest tam jakaś bardzo dobra, ale nie umiem znaleźć konkretnych namiarów. Dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość trotkaaa

Kochani, przestrrzegam przed panią z POZNANIa, która sie podaje za wróżkę. Byłam u niej z kumpelą. Moja koleżanka przeżyła szok, takich jej pierdołów naopowiadała. U mnie też nic się nie zgadzało. Pani była niezbyt miła, na pytanie co może powiedzieć o moim związku stwierdziła ,że raz jest lepiej a raz gorzej. No Amerykę odkryła. Podczas wróżenia jej pies strasznie szczekał w toalecie. Skasowała po 70 zł. w sumie za nic ;( Nie pamietam jej imienia, ale mieszka na os. Przyjaźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie moge faktycznie a ona jeszcze żyje jest starsza od węgla chyba hihi byłam u niej w liceum.... z kolezankami efekt taki sam.:jezyk_oko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ostatnio sie przekonałam do internetowych przekazów super!! nie trzeba łazić, jeździć,przebywać w śmierdzących przedpokoikach-kiedys jak u pani na Przyjaźni hihihi,poczekalniach :-)mam kogos kto jest tani i REWELACYJNY naprawdę.Nie wychodząc z domu wystarczy internet....Jestem bardzo zadowolona.Chętnie się podzielę namiarem....pozdrawiam.I z ręka na sercu to najlepszy tarot mojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ponawiam pytanie o wróżkę z Lublina lub okolic.

Czy może słyszeliście coś o wróżce Danie z Kazimierza Dolnego lub o wróżce z okolic Sławatycz? Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Aniołek:)
Witam, poszukuję dobrej wróżki z Krakowa, nie naciągaczki, tylko kogoś, kto zna się na rzeczy. Proszę o info na adres [email protected]

 

Okim Moja Droga poszło Ci na e-maila:):)

 

PS. Kto chcę namiar na wróżkę z KRAKOWA pisać do mnie:)

Edytowane przez Aniołek:)
Dopisanie reszty informacji:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Poszukuję dobrego numerologa, który zajmuje się sprawami karmy, regresingiem karmicznym, numerologią partnerską. Kogoś z kim można się kontaktować przez e-mail lub GG. Kogo polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam numerolog Czarna ale z nią można się kontaktować tylko przez Skype. Ja narazie nie mam takiej możliwości. Ale spotkałam ją na jednym z forów ezoterycznych, ale teraz jej tam nie ma

 

Kontakt do Czarna podam na PW

Edytowane przez Carlla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi, że Czarna jest złym numerologiem bo jest naprawdę świetna. Tylko, że ja nie mam możliwości kontaktu z nią przez skype bo tylko tak wykonuje obszerne analizy. No, a na forum gdzie ją poznałam już jej nie ma. Więc dlatego poszukuję innego numerologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

a coś Wam może wiadomo o słynnej Aidzie? Dawno temu znajoma u niej była, wyszła zadowolona, ale nie mam z nią już kontaktu, więc nie wiem, czy nadal tak jest ;) No i ponawiam pytanie o wróżki z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Zielonej Góry, byłam u jednej Pani na ul.Wyszynskiego (wiezowiec). Dużo gadania, kilka konkretów. Ale poszuję namiaru na wrózkę z Sulechowa, słyszałam o niej wiele dobrych opinii. Może ktoś z Was zna namiary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam. Byłam i wyszłam mocno zawiedziona...Pani Dorota jest osobą mocno wierzącą, czułam się jakbym była w kościele, a nie tego oczekiwałam. Dużo słów, mało konkretów.

Jeśli nadal chcesz Ją znaleźć- poszukaj w necie, ma swoją wizytówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałam to akurat często występował error błąd .

 

Odpisałam i jutro do niej dzwonię żeby się umówić ;-)

 

To co opowiada o Aniołach i przodkach to niesamowite historie bo prawdziwe

 

Warto będzie do niej pojechać to nic że mam tam co najmniej 7 godzin drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...