Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
Like Tree3Likes
 • 2 Post By arabika
 • 1 Post By Natka2

Wątek: Waga

 1. #1
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie Waga

  Waga
  (24.09 – 23.10)


  Znak:
  męski, powietrzny, kardynalny.
  Władca: Wenus i Chiron w retrogradacji.
  Egzaltacja: Saturn i Uran w retrogradacji.
  Excil: Mars i Pluton w retrogradacji.
  Fall: Słońce.

  Konstytucja: asteniczna lub atletyczna. Proporcjonalna budowa ciała, elegancka i ładna (szczególnie u kobiet) figura. Twarz owalna, subtelna o pięknej karnacji i czarujących rysach. Delikatna skóra. Nos prosty. Kolor oczu i włosów zależy od miejsca urodzenia, w pasie środkowym są jasne, a na północy – ciemne. Okrągły, niewielki podbródek. Nogi zgrabne, ręce szczupłe.

  Temperament: sangwiniczny.

  Pozytywne cechy charakteru: pokojowość, dyplomacja, intuicyjność, dążenie do kompromisu, upodobanie do harmonii, idealizm, romantyczność, przyjacielskość, unikanie konfliktów, uprzejmość, takt, delikatność, sprawiedliwość, szlachetność, lekkość, subtelność, pociąg do tego, co piękne, potrzeba posiadania partnera.

  Negatywne cechy charakteru: brak wiary we własne siły, niestałość, brak równowagi, zmienność, nadwrażliwość, słaba wola, oderwanie od realności.

  Słabe miejsca w organizmie i ciele: okolica pachwin, macica, pęcherz moczowy, nerki, uda, skóra, układ krwionośny.

  Choroby: wyżej wymienionych narządów i części ciała, Choroby związane z przemianą materii.
  Metal: miedź.

  Minerały: jako talizman – pomarańczowy topaz. W ogóle: hiacynt, pomarańczowy korund, diament, kryształ górski, koral. Specyfika: dla urodzonych od 24 września do 3 października – turkus, od 4 do 13 października – turkus i nefryt, jadeit, pomarańczowy karneol, od 14 do 23 października – złoty topaz i beryl.

  Flora: buk, daktyl, cytryna, oliwka, rzeżucha wodan, lilia, biała róża, fiołek, krokus, melisa, truskawka, ambra, mech, groch, rośliny trawiaste, ryż, ogórki, rzodkiewka, sałata, cebula, owoce cytrusowe, czarna porzeczka, żurawina, borówka.

  Fauna: osioł, świnia, koza, owca, wszystkie duże i piękne ptaki – paw, bażant, gęś, kuropatwa.
  Mikroelementy: fosforan sodu.
  Witaminy: E, C.
  Liczby: 6, 8, 12.
  Dzień: piątek.
  Kolor: czerwono-pomarańczowy i zielono-granatowy.
  Państwa i regiony: Argentyna, Australia, Japonia, Chiny, Indochiny, Birma, Tybet, Egipt, Libia, Austria, Łotwa.
  Miasta: Charleston, Johannesburg, Antwerpia, Frankfurt nad Menem, Wenecja, Linz, Lizbona, Nottingham, Midlton, Wisbaden,
  Aktywność Wag ukierunkowana jest na osiągnięcie spokoju. Wyróżnia je właśnie pokojowość, dążenie do unikania kłótni i sprzeczności droga kompromisów i umów. To osoby uczciwe, szczere, dążące do harmonii pomiędzy światem zewnętrznym a wewnętrznym. Z reguły są miłe i przyjemne.
  Charakter Wag jest romantyczny, lekki, czasami lekkomyślny i dwoisty. Zdarza się, że są chytrzy i sprytni, co sprzyja sukcesom na polu dyplomacji. Z natury są to ludzie spokojni, uczciwi, życzliwi, otwarci w razie potrzeby. Zawsze pełni współczucia dla innych, gdyż są bardzo wrażliwi. Nieustannie zakochani w kimś lub czymś, nie znoszą sporów i kłótni, różnicy zdań i ostrych konfrontacji. Lubią natomiast życie towarzyskie i działalność społeczną, muzykę i sztuki piękne.
  Utrzymując kontakty z ludźmi, którzy znajdują się pod silnym wpływem znaku Wagi należy rozmawiać z nimi miękko, spokojnie, w sposób opanowany, logiczny i uargumentowany, nigdy nie podnosząc tonu i w miarę możliwości utrzymywać niski tembr głosu. Oni zawsze są wdzięczni za okazaną uprzejmość lub przysługę i nigdy tego nie zapominają. Największe wrażenie wywiera na nich pierwsze spotkanie i pierwsza rozmowa.
  Ludzi spod znaku Wagi pociąga działalność społeczna, oni nieustannie dążą do pracy w grupie lub współpracy. Stanowi to w ich przypadku podstawowy sens życia. Wagi zwykle są utalentowane, rozwinięte, ale podatne na pierwsze wrażenie, które nierzadko bywa mylące. Ich wysokie dążenia mają czysto teoretyczny charakter, a jako praktycy zwykle są słabi i unikają wysiłku fizycznego. Z powodu braku wiary w siebie i siły przebicia potrzebują silnego i energicznego partnera. Jeśli nawet osiągają wysoką pozycję społeczną i materialną, to przede wszystkim dzięki pomocy innych osób, szczególnie partnerów w każdym znaczeniu tego słowa.
  Pod znakiem Wagi rodzą się ludzie, którzy później realizują się w profesjach związanych z nauką, literaturą, poezją, matematyką, prawem, sztukami plastycznymi, pedagogiką, wychowaniem i wymagających fantazji, wyobraźni, wynalazczości, taktu, dyplomacji, ambicji. Wagi to dobrzy psycholodzy, socjolodzy i adwokaci.
  Osoby spod tego znaku to szerzy przyjaciele i wspaniali partnerzy, ale w życiu rodzinnym często spotykają ich nieszczęścia.
  Teraz scharakteryzujemy oddzielnie mężczyzn i kobiety spod znaku Wagi

  Mężczyzna-Waga
  Mężczyźni-Wagi w większości wypadków są uprzejmi i uczciwi. Ce****e ich wesołość, lekkość, lekkomyślność i płochość. Ale pustkę wewnętrzną i próżność umiejętnie maskują życzliwością. Starają się unikać wszelkich konfliktów, obchodzą ostre kanty, nigdy nie podgrzewają atmosfery, gdyż splamiona reputacja lub utrata prestiżu jest dla nich zbyt bolesna. Sztukę życia opanowują już w dzieciństwie. Od społeczeństwa oczekują uznania, jako że dążą do sławy. Nie znoszą niepowodzeń i materialnych trudności. Także bardzo źle znoszą utrudnienia, przeszkody, obciążenie fizyczne i zmęczenie, jako że w istocie rzeczy są leniami. Odmawiają każdej walki nawet za cenę rezygnacji z własnych przekonań. Nie są zdolni do heroizmu, a swoje życiowe stanowiska w razie potrzeby zmieniają spokojnie i z łatwością. Ale tym nie mniej są beniaminkami losu.
  Mężczyźni-Wagi dążą do wygód i komfortu i wykorzystują do tego każdą sprzyjającą sytuację. Najsilniejszą siłą napędową w ich wypadku są ambicje, które wiodą ich do sukcesów, najczęściej w drugiej połowie życia.
  Z reguły dość wcześnie zawierają małżeństwo, jako że nie znoszą samotności. W każdym bądź razie partnerzy są im potrzebni jak powietrze. Żony szukają bogatej lub przynajmniej dobrze sytuowanej, jako że marzą o życiu w komforcie. Zdrady raczej nie wybaczają i jeśli do niej dojdzie małżeństwo kończy się rozwodem. Potrzebują harmonii duchowej, ale przeszkadza im w jej osiągnięciu zazdrość.

  Kobieta-Waga
  Kobiety-Wagi są bardzo kobiece, łagodne i delikatne. Są mistrzyniami w sztuce prowadzenia słownych gierek, mają wrodzony talent dyplomatyczny i wyjątkową umiejętność likwidowania wszelkich drażliwy sytuacji. Ich urodę ceniono już w starożytności. Za przykład mogą służyć najlepsze wizerunki bogini Wenus, żaden mężczyzna nie mógł oprzeć się ich czarowi. Kobiety-Wagi to ulubienice Fortuny. Uwielbiają zewnętrzny blichtr, komfort, przepych, wygodę, drogie przedmioty i biżuterię. Nie każdego mężczyznę stać na kobietę spod tego znaku. Jedynym wyjątkiem jest tu sytuacja, kiedy swego partnera w miłości wybiera ona sama. W każdym bądź razie współczesne „kusicielki” spod tego znaku, mając tak wysokie wymagania, kosztują swoich wybraków znacznie drożej, niż ta bogini, która była okryta jedynie pianą z morskich fal.
  Od wczesnej młodości dziewczyny te mają nieskończoną ilość wielbicieli i tyle samo propozycji małżeństwa. Dość wcześnie poznają wszystkie uroki miłości i namiętności, a do czterdziestki mają bogate doświadczenia we wszystkich kwestiach dotyczących małżeństwa, rozwodu, alimentów. Inaczej być nie może. Ich największe marzenie – być kochaną.
  Te „delikatne istoty”, „cudowne stworzenia”, „boskie twory”, jak o nich pisali poeci wszystkich czasów, rzeczywiście umieją cieszyć się życiem i obdarowywać tą radością innych. Ich miłosna gra zaczyna się od niewymuszonej uwertury otulonej nieprzeniknioną dymną zasłoną, a kończy się dopiero za progiem kościoła, jeśli właśnie tego one chcą.
  Zanim zdobędą dostateczną ilość doświadczeń w sztuce olśniewania kobiety-Wagi robią sporo błędów, ale i tak ciągle dążą do nowych związków, co spowodowane jest strachem przed samotnością. I znajdują wciąż nowe szlachetne dusze, rycerzy i dżentelmenów, którzy je rozpieszczają, troszczą się o nie, pocieszają je i żenią się nimi. Czas w żaden sposób nie wpływa na ich cudowne kształty – jakie one były przed utratą dziewictwa, takie i pozostają.
  Między 30-35 rokiem życia możliwe poważne problemy w życiu osobistym, z reguły z własnej winy. Przyczyną tego może być słaba wola, nadwrażliwość i nieumiejętność panowania nad emocjami.

  Specyfika znaku
  Oprócz ogólnej charakterystyki wszystkich Wag zapoznajmy się z niektórymi specyficznymi właściwościami tego znaku.

  Wagi urodzone od 24 września do 3 października są mądre, wykształcone, inteligentne, dobre, na swój sposób uczciwe, szlachetne i porządne. Posiadają żywą, bogatą wyobraźnię i upodobanie do wszystkiego, co piękne. Z jednej strony są skromni i opanowani, z drugiej – towarzyscy. Ce****e ich współczucie i miłosierdzie w stosunku do chorych i nieszczęśliwych ludzi, bywa, że zostają ich obrońcami do końca życia. W miłości, choć kapryśni, to wyróżniają się bogatą fantazją.

  Wagi urodzone od 4 do 13 października są towarzyskie, pięknie wysławiają się i mają filozoficzny typ umysłu. Choć są delikatni i nie umieją się bronić, to wytrwale znoszą ciosy losu. Mają talenty artystyczne, pociąg do nauki i sztuki stosowanej oraz do rzemiosła. Charakter niespokojny. Jedni z nich szukają zmian, inni prowadzą samotniczy tryb życia. Z reguły nie zadowalają się tym, co osiągnęli i idą dalej. Szczęście i zadowolenie zawsze jest po ich stronie. Często kochają i zmieniają partnerów. W miłości gorący i namiętni.

  Wagi urodzone od 4 do 13 października są samowolni i mają swoistą moralność. Właściwa jest im pasywność, ospałość, lenistwo i inercja umysłowa. Niewolnicy swoich instynktów, dążą do tego, by wycisnąć z życia maksimum przyjemności.


  źródło: Siergiej Wroński "Astrologia klasyczna"
  Moon girl and björn like this.

 2. Użytkownicy którzy podziękowali arabika za ten post:

  Geisha20 (09-01-2012)

 3. #2
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie

  Pierwsza cześć osób spod znaku Wagi lubi spokojne życie, chlubią się oni porządkiem, są pracowici. Druga cześć osób wyraźnie ma niechęć do pracy, a wysiłek cięższy zupełnie omijają. Toteż nic dziwnego, że fantazjują, myślą o niestworzonych rzeczach, marnują energię na duże plany i próbują wznosić zamki na lodzie. Cześć osób o cechach skromności, zdrowej ambicji jest sprawiedliwa, nie uwikłana w wierzenia i przesądy. Wszyscy natomiast są nieco lekkomyślni, hojni i rozrzutni, nie umiejący się denerwować, albowiem gniew nie jest im znany. Wyznają zasadę, że tylko spokój może chronić ich przed rożnymi dolegliwościami. Kobiety urodzone pod znakiem Wagi są szczęśliwe, ale zarazem podejrzliwe a nierzadko kłótliwe i awanturnicze. Przy tym bywają pogodne, wesołe, umiejące sobą interesować innych. Są przekonane, że nic tak nie zjednuje jak miła powierzchowność. Otaczają je wielbiciele. Kobiety Wagi darzą swym szczerym uczuciem osoby najbliższego otoczenia. Są dobrymi żonami, kochają mężów i troszczą się o dzieci. Mężczyźni spod znaku Wagi są niezwykle szczęśliwi w małżeństwie, dbają o rodzinę, troszczą się o przyszłość swych dzieci. A ponieważ są przeważnie przystojni, posiadają wiele elokwencji, to też nadal rozwijają dar wymowy by imponować innym. Wszyscy lubią wygodne i spokojne życie. W zawodzie mogą odnosić sukcesy. Z uwagi na wielość zainteresowań, otaczani są przez towarzystwo, z którym nie zawsze żyją w zgodzie. Bywa, że mężczyźni spod Wagi są nerwowi i niezwykle kłótliwi. Ścisły i szczery związek mężczyzny spod znaku Wagi z kobieta tego samego znaku, przynosi najwyższe zadowolenia i wielkie szczęście.
  Porady dla urodzonych pod znakiem Wagi:
  Ponieważ osoby urodzone pod tym znakiem obdarzone są skłonnościami do nauk humanistycznych, powinny te zdolności właściwie wykorzystać. Mogą obrać sztukę teatralna, bądź też malarska, angażując się jako artyści - nigdy natomiast nie powinni zabierać się do reżyserii czy też kierowania kręceniem filmu. Nie posiadają bowiem umiejętności organizatorskich. Bywają czasem lekkomyślni, dlatego nie powinni również zabierać się do handlu. W swym życiu będą poddawani wielu próbom, czasem niekorzystnym zmianom, które należy przyjmować ze zrozumieniem - albowiem tylko takie zachowanie się może przynieść korzystny finał. Myśląc o związku małżeńskim, osoby spod znaku Wagi, powinny kierować się rozsądkiem, a nie uczuciem, bo tylko z tego wynikły związek może sprawić zadowolenie, a nawet szczęście. Tylko w rozwadze tkwi przyszłość. 4. #3
  Zbanowany
  Dołączył
  15-02-2009
  Posty
  1,461
  Podziękował/a
  474
  Podziękowano 38 razy
  Siła reputacji
  0

  Domyślnie

  Przeczytałam w horoskopie, że Wagi z wiekiem tyją najbardziej ze wszystkich znaków. Czy z tym wiąże się ich powodzenie u płci przeciwnej, czy z wiekiem tracą też na atrakcyjności?

 5. #4
  Zbanowany
  Dołączył
  15-02-2009
  Posty
  1,461
  Podziękował/a
  474
  Podziękowano 38 razy
  Siła reputacji
  0

  Domyślnie

  Cechy Wag: przewrażliwione na swoim punkcie, są wrogo nastawione do dziewczyn, które spodobają się innym mężczyzną, chcą ciągle być w centrum uwagi, manipulują, uważają innych za głupich.

 6. #5
  Zbanowany
  Dołączył
  15-02-2009
  Posty
  1,461
  Podziękował/a
  474
  Podziękowano 38 razy
  Siła reputacji
  0

  Domyślnie

  Jak zachowują się Wagi aspektowane negtywnie? Tak, patrzy się na całość, ale kosmogramu nie mam.

 7. #6
  marzycielka Awatar Natka2
  Dołączył
  30-09-2011
  Przegląda
  magiczny zakątek...
  Wiek
  63
  Posty
  635
  Wpisów
  18
  Podziękował/a
  29
  Podziękowano 28 razy
  Siła reputacji
  789905

  Domyślnie

  WAGA (23 IX - 23 X)

  Znak Wagi jest synonimem sprawiedliwości. Potrzeba równowagi i harmonii jest nieodłącznym atrybutem życia Wagi. Bogini Wenus - patronka Wagi zapewnia swoim wybrańcom niezaprzeczalny urok osobisty, wdzięk, ambicję, rozmach i energię. Ludzi z pod tego znaku ce****ą zazwyczaj ciekawe kontakty towarzyskie. Waga musi się czuć potrzebna i znana. Jeżeli nie ma znaczącego stanowiska, będzie pracować społecznie. Ma trudności z podejmowaniem decyzji, ale wynika to z ogromnej odpowiedzialności za swoje czyny. Zawsze elegancka i uśmiechnięta, swoim urokiem rozbraja nawet niechętnych jej ludzi, ale niech tylko ktoś jej podpadnie! Wówczas pod tym uśmiechem kryje się myśl "Za to co mi zrobiłeś już ja ci odpowiednio odpłacę". U Wagi bardzo częste są talenty artystyczne, a jeżeli ich nie ma to na pewno istnieje wrażliwość artystyczna. Nic więc dziwnego że statystycznie najwięcej pisarzy jest wybrańcami tego znaku. Wagi rzadko prowadzą interesy, ale jeżeli już, to biznes prowadzony jest z rozmachem i w sposób nietuzinkowy. Tym nie mniej rzadko dochodzą do dużych pieniędzy. Przyczynami są brak realizmu życiowego, odkładanie decyzji i zbytnie zaufanie do bliźnich. Ludzie z pod tego znaku są najczęściej okradani przez wspólników, oszukiwani i wykorzystywani innych. W tym zarówno przez kontrahentów, jak i pospolitych cwaniaków. Wybrańcy Wagi są predysponowani do przeżywania wielkich uczuć. W miłości wspaniali, pozbawieni ograniczeń, bezgranicznie oddani. O jednym tylko powinien pamiętać partner Wagi. Należy ją nieustannie zapewniać o wielkiej miłości i jak najczęściej składać dowody tej miłości (mogą być blachę). Nie znudzi jej to nigdy.

  PANI WAGA

  Jest zawsze gustownie ubrana, pachnąca i uśmiechnięta, delikatna, subtelna. Również u partnerów zwraca dużą uwagę na ich wygląd, takt i dobre maniery . Lubi życie w dostatku, otoczona licznym towarzystwem, lecz nie pragnie bogactwa. Źle natomiast znosi samotność. Na ogół jest lubiana za wdzięk, intelekt i duże poczucie humoru. Pod pozorami ujmującego ciepła i delikatności kryje się często przewrotna natura. Waga nie lubi ustępować. Ale ponieważ również z natury przeciwna jest wszelakim kłótniom, ma wyjątkowo rozwinięty zmysł dyplomatyczny. W życiu codziennym jest mistrzynią subtelnych podstępów. Potrafi harmonijnie połączyć tkliwość i zdecydowanie. Kiedy kocha, potrafi być bezgranicznie oddana. Rozkosze ciała odczuwa bardzo intensywnie, zakochana jest zdolna do każdej ekstrawagancji, czy nawet perwersji. Bardzo duże znaczenie przywiązuje do kultury dnia codziennego. Na ogół jest dobrą matką i żoną. Partner powinien z nią często dyskutować. A jeżeli trafi się taki, co pomoże w zajęciach domowych, to Waga będzie szczęśliwa, bo prace domowe i gotowanie są przez nią najmniej lubianym zajęciem. Sporadycznie zdradzona będzie bardzo długo cierpieć, ale żeby móc wybaczyć nie spocznie dopóki nie odpłaci taką samą monetą. Równowaga musi być zachowana, to jest w naturze Wagi.

  PAN WAGA

  Niewątpliwie wielki esteta. Wytworny pełen taktu, starannie ubrany. Maże nawet w niektórych wypadkach przesada w elegancji nadaje mu odrobinę kobiecości. Nie umie żyć bez partnerki. Urodzony podrywacz, przy czym największe powodzenie może mieć u kobiet z rozbudzonym już uczuciem macierzyńskim. Wpływ kobiet na jego życie jest ogromny. Aktywność seksualna Pana wagi jest zadziwiająca. Gdyby nie fakt, że Wagi na ogół mają delikatną konstrukcję fizyczną, z powodzeniem dorównywał by w tym względzie Skorpionowi, lub Bykowi z I dekady. Nie umie władać kobietą. Zakochany poddaje się jej wpływowi. Stąd też wpływ kobiet ma zasadnicze znaczenie na rozwój jego osobowości, a nawet kariery. Pod wpływem miłosnych dramatów łatwo się może wykoleić. Udana miłość, a zawłaszcza małżeństwo mogą u niego wyzwolić wielką energię. Potrafi być przedsiębiorczy i zapobiegliwy. W domu należy zapewnić mu spokój i harmonię. Nie znosi bałaganu, niechlujstwa, głupkowatego śmiechu. Wzajemne zaufanie jest dla niego podstawą związku. W stałej partnerce szuka wartości intelektualnych.
  h20kas likes this.

 8. Użytkownicy którzy podziękowali Natka2 za ten post:

  h20kas (10-11-2011)

 9. #7
  Ekspert: astrologia
  Dołączył
  27-08-2011
  Przegląda
  Szczecin
  Wiek
  39
  Posty
  520
  Wpisów
  7
  Podziękował/a
  20
  Podziękowano 198 razy
  Siła reputacji
  40894788

  Domyślnie

  Trochę Wam urozmaicę każdy znak, mam nadzieję, że Arabika się ucieszy.

  WAGA
  Miejsce szczególnej godności - Saturn. Saturn to zasady, oraz prymat doświadczenia, często spokoju (beznamiętnego) nad emocjami, charyzmą. Dlatego lubi Wagę (małżeństwa, umowy, relacje). Wagi też często charakteryzowane bywają jako niezdecydowane, albo dyplomatyczne. Z tego względu, że chcą korzystnie wypaść, albo być sprawiedliwe (też Saturn), ale bywa to często nazbyt wyważone, albo powolne.
  Miejsce szczególnego osłabienia - Słońce. Słońce jest błyszczeniem, elitarnością, ego. Jakże ono pasuje do znaku Wagi, jeśli chciałoby zająć większość przestrzeni? Ano, nie pasuje.

  W znaku Wagi około 22 stopnia mamy Spikę, bardzo szczęśliwą gwiazdę (tzw Kłos). Czyli urodzeni około tego stopnia (mniej więcej osiem dni przed nastaniem końca znaku Wagi) mogą mieć nieco więcej szczęścia. Ale częściej widać to w horoskopach pytaniowych.

  Waga to oczywiście jesień. Krótsze dni, spotkania, rozmowy. Zwraca uwagę, że zarówno początek wiosny jak i jesieni dają pretekst do częstszego spotykania się na powietrzu (tęsknota za przyrodą, wiosenna) i w domach (tęsknota za mijającym ciepłem, jesienna, choć oczywiście wyjątkiem bywa złota jesień)...

  Pozdrowienia!
  Więcej o astrologii: http://astrologia-horoskop.pl/

 10. #8
  Vianne 22
  Guest

  Domyślnie

  Mam koleżankę spod znaku Wagi. To też znak kardynalny, obok Raka i Koziorożca. Z tym, że Waga raczej jest niestała i długo się waha zanim podejmie decyzje, długo rozważa wszystkie argumenty.
  Waga jest bardzo towarzyska i raczej nie potrafi żyć sama, bez ludzi, choć pewnie znajdą się jakieś wyjątki.
  Przeważnie Wagi mają dobry gust, co widać w ich ubiorze. Interesują się sztuką, często coś same tworzą. Moja koleżanka akurat pisze piękne wiersze. Lubią ładne rzeczy, są estetkami.
  Na pewno nie są kłótliwe, dążą do kompromisów, łagodzą spory, tacy dyplomaci z nich.

 11. #9

  Dołączył
  20-02-2015
  Posty
  11
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  oj to prawda wagi to są właśnie dyplomaci... ;-)

Podobne wątki

 1. ja byk on waga
  Przez dana_scaly w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 6
  Ostatni post / autor: 25-01-2012, 15:10
 2. ja waga on byk;)
  Przez Kingoda w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 6
  Ostatni post / autor: 27-10-2010, 20:37
 3. Waga i ściąga
  Przez gdybyjutraniebylo w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 4
  Ostatni post / autor: 25-06-2010, 18:22
 4. waga ciała
  Przez Qska w dziale Zdrowie - Moda - Uroda
  Odpowiedzi: 145
  Ostatni post / autor: 22-10-2009, 12:19

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265