Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
Like Tree5Likes

Wątek: Skorpion

 1. #1
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie Skorpion

  Skorpion

  (24.10 – 22.11)
  Znak: żeński, wodny, stały.
  Władca: Pluton i Mars w retrogradacji.
  Egzaltacja: Uran i Saturn w retrogradacji.
  Excil: Chiron i Wenus w retrogradacji.
  Fall: Księżyc.
  Konstytucja: pykniczna. Dobrze zbudowana, dorodna figura. Górna część ciała potężniejsza niż dolna. Krótka, gruba szyja. Szeroka i wysoka pierś. Pełna, piękna twarz z dużym czołem. Brwi albo nastroszone i zrośnięta, albo cienkie, w kształcie łuku (szczególnie u kobiet). Oczy duże, błyszczące, czasami wypukłe. Spojrzenie przenikliwe. Orli profil. Włosy gęste, często kręcone w okolicy czoła i skroni. Nogi krótkie, ręce małe i ładne. Głos wyraźny i głęboki.
  Temperament: flegmatyczny, lekko choleryczny, sarkastyczny.
  Pozytywne cechy charakteru: wewnętrzna aktywność emocjonalna, namiętności, wiara w siebie, samokontrola, opanowanie, rozwaga, zdecydowanie, upór, wytrwałość, wytrzymałość, duma, umiejętność godnego znoszenia ciosów losu, majestatyczność, jaskrawo okazywane poczucie wartości własnej i sprawiedliwości. Żądza uznania. Męstwo, umiejętność podejmowania decyzji, zdolność do znajdywania wrażliwego miejsca u przeciwnika i zadawania niszczących uderzeń. Bogata fantazja, żywa i twórcza wyobraźnia, subtelność duszy, wrażliwość. Silna intuicja, przenikliwość, dar prorokowania, wiele wrodzonych zdolności i talentów.
  Negatywne cechy charakteru: drażliwość, pobudliwość, samowola, swoista moralność, sarkazm, krytycyzm, chytrość, dwoistość, oszustwa, brutalność, gwałtowność, skrytość, mściwość, podstępność, nieokiełznane namiętności, chorobliwa seksualność.
  Słabe miejsca w organizmie i ciele: dolna część brzucha, rejon pachwin i układ rozrodczy. Narządy wydalnicze i wydzielania wewnętrznego. Pęcherz moczowy i miedniczki nerkowe. Pęcherzyk żółciowy, żyły.
  Choroby: wyżej wymienionych narządów i części ciała, narządów płciowych. Kamica żółciowa. Choroby gardła i nosa, jamy ustnej i przełyku, krtani. Choroby z wysoką temperaturą i procesami zapalnymi. Żółtaczka, róża, dyzenteria, czerwonka. Wrzody. Choroby przeziębieniowe i infekcyjne. Rany głowy, twarzy. Interwencje chirurgiczne. Choroby oczu aż do utraty wzroku. Raki. Hemoroidy. Paraliż.
  Metal: żelazo i brąz.
  Minerały: jako talizman – sardonit. W ogóle: rubin, krwawnik, czerwony karneol. Specyfika: dla urodzonych od 24 września do 2 listopada – heliotrop i diament, dla urodzonych od 3 do 12 listopada – ametyst, dla urodzonych od 13 do 22 listopada – kamień księżycowy.
  Flora: rośliny o gorzkim smaku i ostrym, gryzącym zapachu, rośliny trujące, piołun, wrzos, jeżyna, pieprz, gorczyca, pokrzywa, por, czosnek, rzepa, fasola, rośliny trawiaste, tykwa, gryka, szałwia, rozmaryn.
  Fauna: drapieżniki, zwierzęta wodne, jadowite gady i węże, dzik, koń, muł, pies, dzięcioł, skorpion, pająki, robaki.
  Mikroelementy: siarczan sodu, żelaza i wapnia.
  Witaminy: C, E, B.
  Liczby: 4, 9, 14.
  Dzień: wtorek.
  Kolor: jaskrawoczerwony i czarny.
  Państwa i regiony: Syria, Algier, Maroko, Bawaria, Katalonia, Walencja, Norwegia, Zachodnia Szwecja.
  Miasta: Baltimore, Doker, Halifax, Liverpool, Messyna, Pompeje, Tokio, Newcastle, Nowy Orlean, Frankfurt nad Odrą, Waszyngton, Monachium, Gdańsk, Rottenburg. Krótka informacja
  Skorpion niesie w sobie tajemnicę narodzin i śmierci. Znak Skorpiona alegorycznie symbolizuje wąż – przyczyna grzechu pierworodnego. Od starożytnych czasów uważany jest za znak oczyszczenia i transformacji. Skorpiony walczą, cierpią, pożerają same siebie i ponownie się odradzają jak feniks z popiołów.
  To najbardziej tajemniczy i intrygujący znak Zodiaku. Ludzie urodzeni pod jego wpływem są silni, wolicjonalni, energiczni, dumni, z silnym poczuciem godności osobistej, często egoistyczni i interesowni. Bywają wyjątkowo podejrzliwi, nieufni, zapalczywi, impulsywni, drażliwi, skłonni do obrażania się, ale sprawiedliwi. Mają tendencję do surowych ocen i są w nich kategoryczni. Ce****e ich duża wiara w siebie, bezceremonialność i brak litości, choć z drugiej strony są marzycielscy, wrażliwi, uczuciowi i pełni miłości do zwierząt i przyrody. Właściwa jest im żądza wiedzy, chęć dotarcia do sedna sprawy, co prowadzi ich do zgłębiania nauk tajemnych.
  Jedne Skorpiony lubią samotność, izolację, są skłonne do medytacji, inne bywają skłonne do skrajnych zachowań i przesady, ich impulsywność i agresja bardzo im przeszkadzają i nierzadko doprowadzają do kolizji z prawem. Z jednej strony są uważni, troskliwi i oddani, z drugiej – zahamowani, zamknięci w sobie, skryci, pamiętliwi i mściwi.
  Utrzymując kontakty z osobami znajdującymi się pod silnym wpływem znaku Skorpiona trzeba mieć na względzie ich nieustępliwość i agresywny sposób zachowywania się. Ale nie wolno w stosunku do nich być zbyt łagodnym i miękkim. Skropiony lubią same narzucać ton i prowadzić rozmowę, a rozmówca powinien być dobrym i uważnym słuchaczem. Im trzeba tylko zadawać pytania, a one będą z radością i wdzięcznością odpowiadać na nie, z przyjemnością kontynuując rozpoczętą rozmowę. Jako że posiadają one nie tylko silny charakter, ale i dobrą pamięć, w kontaktach z nimi należy unikać sprzeczności i powtórzeń. Współrozmówca Skorpiona powinien za wszelką cenę zachować spokój i opanowanie. Warto też pamiętać, że przenikliwość ludzi spod tego znaku pozwala im już przy pierwszym spotkaniu dokładnie ocenić interlokutora, którą później bardzo trudno zmienić, a w zasadzie praktycznie jest to niemożliwe. Warto też uwzględniać to, że Skorpiony to wielcy kpiarze i sceptycy zawsze przekonani o tym, iż mają rację i niechętnie idą na kompromis. Na wszelkie naciski odpowiadają gwałtownym sprzeciwem.
  Skorpiony pociągają interesujące, oryginalne i nietuzinkowe osobowości, jako że same posiadają wyjątkowy umysł i niewyczerpane źródło pomysłów, a w związku z tym ciągle noszą w sobie jakieś idee. Fascynują ich starożytne kultury, dawne tradycje i zabytkowe przedmioty, nie są też obojętni na to, co piękne i eleganckie. To twórcze natury, ale do owocnej działalności muszą mieć spokój i ciszę.
  Skorpionom pasują wszystkie profesje, w których potrzebny jest upór, wytrzymałość i wytrwałość: policja, biuro detektywistyczne, wojsko, praca w wywiadzie i kontrwywiadzie. Bywają z nich też nieźli politycy i pracownicy instytucji państwowych. Ludzie spod tego znaku posiadają doskonałe wyczucie, dzięki któremu są doskonałymi lekarzami i chirurgami, a także wyjątkowo kompetentnymi fitoterapeutami i uzdrowicielami. Wrażliwe, emocjonalne Skorpiony często znajdują swoje powołanie w sferze sztuki.
  Ojcu Skorpiona, jeśli urodził się między północą a południem grozi przedwczesna, gwałtowna śmierć. Również brat może zginąć nagłą śmiercią na skutek utonięcia lub ugryzienia przez jadowite zwierzę.
  Często między 25 a 35 rokiem życia sytuacja materialna ludzi spod tego znaku zmienia się na lepsze, a po czterdziestce następują znaczące zmiany.

  Mężczyzna-Skorpion
  Mężczyźni-Skorpiony posiadają bardzo swoisty, kontrastowy charakter. Z jednej strony są czarujący i interesujący, a z drugiej – brutalni i okrutni. Nie znoszą krytyki. Świat postrzegają jako agresywne środowisko, dlatego nieustannie są napięci oczekując uderzenia. Posiadają silnie rozwiniętą potrzebę obrony i opracowują całe systemy ochronne. Jeśli ktoś ich atakuje, są gotowi do każdej odpowiedzi.
  Istnieją dwa typy mężczyzn-Skorpionów. Pierwszy to światowiec otwarty i wolicjonalny, drugi – chytry, podstępny, działający zza węgła, idący do swego celu okrężnymi drogami, jeśli nie ma możliwości działania wprost, w sposób jawny.
  Pierwszy typ zawsze wierzy w swoje siły, wszystko osiąga własną pracą, nikogo się nie boi, działa prostolinijnie i wprost. Z reguły ten typ mężczyzn znajduje swoje miejsce w wojsku, policji i w kryminalistyce. Jego prostolinijność i bezceremonialność przejawiają się także w relacjach rodzinnych. Zdrada żony jest wykluczona, jako że przechodzi ona całkowicie pod jego wpływ, staje się jego własnością i powinna całkowicie podporządkować się mu we wszystkim. W domu panuje atmosfera „wojskowa” – działa prawo rozkazu i wymuszenia, a każdy sprzeciw jest natychmiast likwidowany. Ten typ mężczyzny widzi wszystko dosłownie „na wylot”. Każde oszustwo, każdą zdradę ze strony małżonki potrafi stłumić w zarodku. To swego rodzaju Otello naszych czasów.
  Drugi typ mężczyzny-Skorpiona jest bardziej skryty, działa „zza węgła”, tajnie. Zawsze osiąga swój cel. Tam, gdzie nie można działać jawnie, prowadzi ataki z ukrycia. Jego dusza z reguły jest głęboko ukryta przed innymi, ma mnóstwo „tajemnych zakamarków”, których istnienia nikt się nawet nie domyśla. To człowiek o „podwójnym dnie” – wszystkie jego uczucia, namiętności i przeżycia zazwyczaj są schowane za „siedmioma zamkami”, ale przed nim niczego nie sposób ukryć, o innych on wie wszystko lub prawie wszystko. To urodzony „wywiadowca”, prawdziwy skarb dla kryminalistyki. Małżonki tych mężczyzn dobrze wiedzą, że przed nimi nic nie można ani ukryć, ani zataić.
  Mężczyźni-Skorpiony są pracowici i chętni do działania, posiadają żelazną wolę. Aby osiągnąć swoje cele nie cofają się przed niczym. W gniewie są straszni, mściwi, nie znoszą porażek i nie cierpią, kiedy się na nich naciska. Swoich wrogów i konkurentów widzą na wylot i z łatwością znajdują ich czułe punkty. Nie szukają ratunku w iluzjach i samodzielnie wyplątują się z każdych życiowych komplikacji. Najważniejszym sędzią jest w ich przypadku sumienie.
  W miłości Skorpiony są namiętne do głębokiej starości. To potwierdzają wszystkie kobiety, które znajdują się z nimi w bliskich i intymnych relacjach.

  Kobieta-Skorpion
  Kobiety-Skorpiony już w pieluszkach są otoczone jakąś tajemniczą aureolą. Od urodzenia są czarujące, intrygujące i posiadają niezwykłą siłę przyciągania. Mają niewielkie umiejętności przystosowywania się do innych, ale wspaniale umieją innych przystosować do siebie. Całe ich życie nastawione jest na realizację własnych planów, na osiągnięcie postawionych przed sobą celów, co hartuje ich duch i duszę, wolę i charakter. To ich sposób na podwyższenie poczucia wartości własnej. Panie te dążą do sukcesów, jako że z reguły są obdarzone rozlicznymi talentami.
  Tak jak i mężczyźni, kobiety-Skorpiony dzielą się na dwa typy. Jeden to typ kobiety fatalnej, kokietki, wrażliwej i seksualnej, niebezpiecznej dla mężczyzn. Gdzie by się one nie pojawiły, sieją trwogę i przynoszą nieszczęście tym, którzy ich pokochają. Nierzadko doprowadzają swoich wielbicieli do ruiny, a nawet do samobójstwa. Same też rzadko bywają szczęśliwie. Ich gubią nieokiełznane namiętności.
  Drugi typ pod względem charakteru przypomina mężczyzn. Ce****e je męski typ umysłu i niewyczerpana energia. Kobiety te są bardzo tajemnicze, ich życie jest głęboko ukryte przed cudzymi oczami. Są wybredne i przebierne, szukają partnera, który spełni wszelkie ich oczekiwania, a powinien być oryginalny, niezwykły, łączyć w sobie cechy średniowiecznego rycerza i współczesnego dżentelmena. Choć z drugiej strony kobiety te pomagają swoim mężom robić kariery. Są szczęśliwe, jeśli mogą w pełni poświęcić życie partnerowi, a zapłatą za to musi być wzajemna miłość i zrozumienie.
  Kobiety-Skorpiony tak jak i mężczyźni są wyjątkowo pracowite i chętne do działania, zaradne i staranne. Główne cechy ich charakteru to: upór, wytrwałość, wytrzymałość, cierpliwość. Potrafią bezlitośnie walczyć ze swoim lenistwem. Nigdy nie poddają się. Często utrzymują i zapewniają odpowiedni poziom materialny swojej rodzinie same.
  W sprawach sercowych kobiety-Skorpiony są bardzo samodzielne, skryte, nikogo w nie niewtajemniczają, ze wszystkim radzą sobie same. Miłość i namiętność znajdują się jednocześnie pod władzą duszy i rozumu. Wybierając partnera kierują się wyłącznie odczuciami wewnętrznymi i szukają silnego, mocnego, wiarygodnego, wiernego i oddanego przyjaciela. Dążą do harmonijnego i długotrwałego związku. Ich miłość jest głęboka i bezgraniczna. Nigdy nie jest dla nich rozrywką. To sens ich życia, swego rodzaju oczyszczenie. Z biegiem lat osiągają głębokie rozumienie partnera i mądrość życiową. Jeśli zaś nie wychodzą za mąż, co zdarza się wyjątkowo rzadko, to całą swoją energię poświęcają pracy.
  Kobiety-Skorpiony ze swej natury bywają bardzo władcze, a przy silnym Plutonie i Marsie wcielają się w rolę głowy rodziny. Nie rozwodzą się, lecz często bywają wdowami.  Specyfika znaku
  Oprócz ogólnej charakterystyki wszystkich Skorpionów zapoznajmy się z niektórymi specyficznymi właściwościami tego znaku.

  Skropiony urodzone od 24 października do 8 listopada są szlachetne i wielkoduszne. Posiadają filozoficzny umysł, duch badawczy i zdolność do koncentrowania się na czymś jednym. Ce****e ich miłość do nauki, sztuki, a szczególnie do literatury i muzyki. Pokonują wiele przeszkód. Pierwsze małżeństwo jest nieudane. Posiadają wielu fałszywych przyjaciół – „wilków w owczej skórze”, szczególnie wśród kobiet. Należy obawiać się wyjazdów i podróży. Ich życiu zagrażają czworonożne zwierzęta. Przy tym Skropiony urodzone od 25 do 28 października są dumne, samolubne, oryginalne, nieśmiałe i ostrożne. Posiadają wspaniały umysł i doskonałą pamięć, są pojętne. Z jednej strony wzbudzają zaufanie do siebie i wywołują szacunek, z drugiej – narzucają innym swoją wolę. W miłości często przezywają trudności. Natomiast Skropiony urodzone od 29 do 31 października to wspaniali stratedzy. Wyróżniają się wszechstronnym wykształceniem i szerokimi horyzontami Ce****ą ich ambicje, egoizm i duże pretensje. Są bardzo wymagający w stosunku do otoczenia i surowi w odniesieniu do podwładnych. W związku z tym, że prawie w ogóle nie posiadają giętkości w stosunku do innych i nie są zdolni do pójścia na kompromis, trudno im przystosowywać się do ludzi i zmieniających się okoliczności. W zespole cieszą się dużym autorytetem, ale nie miłością. Kontakty z nimi mogą mieć dwojaki wpływ, zarówno dobry, jak i zły.

  Skropiony urodzone od 1 do 13 listopada mają taką samą charakterystykę jak i ci, którzy urodzili się od 29 do 31 października.

  Skropiony urodzone od 14 do 22 listopada posiadają niewyczerpaną energię, namiętną naturę, poczucie sprawiedliwości i silną wolę. To także wspaniali stratedzy, rozsądni i pomysłowi. Mają talent muzyczny. Łatwo nawiązują kontakty, są szczerzy w wyborze partnera. W miłości wyróżniają się subtelnością, w życiu rodzinnym – praktycyzmem, a w pracy – przedsiębiorczością. Ich życie pełnej jest nieprzewidzianych wypadków. Mogą w życiu oczekiwać albo wspaniałej kariery i wysokiej pozycji społecznej, albo, przy niesprzyjających okolicznościach, nieustannej walki z trudnościami.

  źródło: Siergiej Wroński "Astrologia klasyczna"

 2. The Following 6 Users Say Thank You to arabika For This Useful Post:

  anastel (28-02-2011), gratere (30-11-2010), pkrl1979 (01-12-2010), Rhiannon (04-12-2012), ryba969 (01-12-2010), xymena76 (22-10-2011)

 3. #2
  Natura oscena. Awatar La Papesse
  Dołączył
  20-11-2009
  Przegląda
  Tam, gdzie zachodni wiatr wieje...
  Posty
  686
  Wpisów
  1
  Podziękował/a
  267
  Podziękowano 158 razy
  Siła reputacji
  4556

  Domyślnie

  Dlaczego władcy, planety w wywyższeniu i na wygnaniu też, są w retrogradacji? Co jest z tą retrogradacją? Wiem co to jest, tylko myślałem że to się robi raz na jakiś czas, czy zawsze kiedy Skorpion wypada to te planety są w retro?
  Tak przy okazji..
  "Ojcu Skorpiona, jeśli urodził się między północą a południem grozi przedwczesna, gwałtowna śmierć. Również brat może zginąć nagłą śmiercią na skutek utonięcia lub ugryzienia przez jadowite zwierzę."
  Wstydziłabyś się wstawiać te klasyczne bzdury:))
  Ostatnio edytowane przez La Papesse ; 30-11-2010 o 20:55
  "Only tragedy allows the release of love and grief never normally seen..."
  ~ All The Love, Kate Bush [w: The Dreaming, 1982]
  Jeśli chcesz ze mną porozmawiać na priv, to najpierw przeczytaj wpis w moim blogu!!!
  Zapraszam do mojego chomika.... - Materiały do esoteric studies - opracowania i teksty źródłowe!!! ~~*YAOI FAN!*~~

 4. #3
  Awatar cynamonowa41
  Dołączył
  31-10-2009
  Przegląda
  teoretycznie-blisko morza
  Posty
  171
  Podziękował/a
  63
  Podziękowano 29 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  retrogradacja - to ruch wsteczny planety.......
  Nie kazdy skorpion urodził się w chwili gdy Mars. Pluton ( lub kazda inna planeta) własnie się cofał........

 5. #4
  Natura oscena. Awatar La Papesse
  Dołączył
  20-11-2009
  Przegląda
  Tam, gdzie zachodni wiatr wieje...
  Posty
  686
  Wpisów
  1
  Podziękował/a
  267
  Podziękowano 158 razy
  Siła reputacji
  4556

  Domyślnie

  Więc właśnie pytam się, dlaczego arabika tak podała? Pierwszy raz się z takim spotkałem.
  "Only tragedy allows the release of love and grief never normally seen..."
  ~ All The Love, Kate Bush [w: The Dreaming, 1982]
  Jeśli chcesz ze mną porozmawiać na priv, to najpierw przeczytaj wpis w moim blogu!!!
  Zapraszam do mojego chomika.... - Materiały do esoteric studies - opracowania i teksty źródłowe!!! ~~*YAOI FAN!*~~

 6. #5
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez La Papesse Zobacz posta
  Dlaczego władcy, planety w wywyższeniu i na wygnaniu też, są w retrogradacji? Co jest z tą retrogradacją? Wiem co to jest, tylko myślałem że to się robi raz na jakiś czas, czy zawsze kiedy Skorpion wypada to te planety są w retro?
  Tak przy okazji..
  "Ojcu Skorpiona, jeśli urodził się między północą a południem grozi przedwczesna, gwałtowna śmierć. Również brat może zginąć nagłą śmiercią na skutek utonięcia lub ugryzienia przez jadowite zwierzę."
  Wstydziłabyś się wstawiać te klasyczne bzdury:))

  zaskoczę Cię, ale nie jestem aż tak wstydliwą osobą. I nie ja jestem autorem tych słów, masz podane źródło.
  I w momencie, gdy autor (jeden z wybitniejszych europejskich astrologów klasycznych, którego krótką biografię napisaną przez Leona Zawadzkiego -"Ariadna- wyrocznia" polecam Ci ) żył, przedwczesna śmierć mężczyzn była normą.
  Ismer likes this.

 7. #6
  Natura oscena. Awatar La Papesse
  Dołączył
  20-11-2009
  Przegląda
  Tam, gdzie zachodni wiatr wieje...
  Posty
  686
  Wpisów
  1
  Podziękował/a
  267
  Podziękowano 158 razy
  Siła reputacji
  4556

  Domyślnie

  Kiedy żył, może było, ale współczesnej astrologii wyrokować nie wolno i dobrze o tym wiesz.
  "Only tragedy allows the release of love and grief never normally seen..."
  ~ All The Love, Kate Bush [w: The Dreaming, 1982]
  Jeśli chcesz ze mną porozmawiać na priv, to najpierw przeczytaj wpis w moim blogu!!!
  Zapraszam do mojego chomika.... - Materiały do esoteric studies - opracowania i teksty źródłowe!!! ~~*YAOI FAN!*~~

 8. #7
  Awatar cynamonowa41
  Dołączył
  31-10-2009
  Przegląda
  teoretycznie-blisko morza
  Posty
  171
  Podziękował/a
  63
  Podziękowano 29 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  U Wrońśkiego jest także wiele takich "prognoz".
  Osobiście znam skorpiona urodzonego w samo południe. Ojciec zmarł nagle, gdy ten był małym dzieckiem.....

 9. #8
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie

  bo on klasykiem był i pewne tematy bardzo dosłownie opisywał, ale czyta się jego "astrologię klasyczną" wspaniale i dużo jest ciekawostek, których raczej trudno dopatrywać się w innych książkach. polecam

 10. #9
  Awatar ryba969
  Dołączył
  15-06-2010
  Posty
  126
  Podziękował/a
  18
  Podziękowano 21 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  Ja mam marsa w retrogradacji i powiem tak , ludzie sie łapią na to jaki ja jestem grzeczny itd. Nie utożsamiaja mnie z agresją itd. Ale jak sie wkurze to wojna totalna, ja nie odpuszczam jak sie mnie rozjuszy, potrafie przez miesiac udawac ze zapominam o krzywdzie a następnie z zaskoczenia zaatakować....

 11. Użytkownicy którzy podziękowali ryba969 za ten post:

  La Papesse (02-12-2010)

 12. #10
  Natura oscena. Awatar La Papesse
  Dołączył
  20-11-2009
  Przegląda
  Tam, gdzie zachodni wiatr wieje...
  Posty
  686
  Wpisów
  1
  Podziękował/a
  267
  Podziękowano 158 razy
  Siła reputacji
  4556

  Domyślnie

  Fakt, Skorpiony są... specyficzne.
  "Only tragedy allows the release of love and grief never normally seen..."
  ~ All The Love, Kate Bush [w: The Dreaming, 1982]
  Jeśli chcesz ze mną porozmawiać na priv, to najpierw przeczytaj wpis w moim blogu!!!
  Zapraszam do mojego chomika.... - Materiały do esoteric studies - opracowania i teksty źródłowe!!! ~~*YAOI FAN!*~~

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

 1. skorpion i pająk
  Przez slonce1 w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 01-03-2010, 21:11
 2. skorpion+waga czy skorpion+skorpion?
  Przez koteczek29aw w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 10-08-2009, 13:55
 3. ja skorpion on lew
  Przez stefa w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 25-04-2009, 12:29
 4. Rak + skorpion= ?
  Przez angela721 w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 5
  Ostatni post / autor: 14-04-2009, 17:44

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265