Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
Like Tree1Likes

Wątek: Bliźnięta

 1. #1
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie Bliźnięta

  BLIŹNIĘTA (21.05 - 20.06)
  Z osobą reprezentującą tę fazę zodiaku nikt się jeszcze nie nudził; problem polega raczej na nadmiarze pomysłów, bodźców i rozrywek niż na ich niedostatku. I w tym właśnie tkwią największe zagrożenia: Bliźniak czy Bliźniaczka bywają bardzo powierzchowni, niedokładni, chaotyczni i niekonsekwentni. Łatwo zawierają znajomości, trudniej jest im je mądrze kontynuować, szybko znajdują pomysł na wyjście z każdej opresji, gorzej z jego realizacją. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedna z najsympatyczniejszych i najbardziej lubianych faz zodiaku, ale właśnie dlatego należy cały czas mieć świadomość jej wad i słabości. Łatwo ulega się fascynacji przedstawicielem Bliźniąt, jego towarzyskością, humorem i elokwencją, a dopiero potem można się przekonać, że to zaledwie kilka wypróbowanych chwytów pasujących do każdej okazji. Świadomość tego faktu niech mają także same Bliżnięta, którym ponadto zalecić należy większą koncentrację na wybranych celach i nieuleganie powierzchownym impulsom. Celem rozwoju dla tej fazy jest opanowanie najszerzej pojętej sfery uczuć. Bliźnięta muszą nauczyć się doceniać wszelkie więzi emocjonalne, zarówno z ludźmi jak i z ideami, takimi jak dom, naród czy przeszłość, muszą też opanować umiejętność magazynowania własnych doświadczeń i korzystania z nich. Dotyczy to zwłaszcza kobiet i momentu zamążpójścia; jednym z najsmutniejszych przypadków niewłaściwie pojętego rozwoju duchowego jest Bliźniaczka, która jako panna była osobą cieszącą się życiem i pod wieloma względami interesującą, a po zawarciu związku małżeńskiego z dnia na dzień traci swoją indywidualność i radość życia, stając się kimś przygaszonym, bezbarwnym i przypominającym cień samej siebie. Prawie na pewno jest to przypadek rozwoju pozornego, w rzeczywistości będącego uwstecznieniem. Postęp nie może polegać na gwałceniu własnej natury, a osobie podobnej do opisanej należy zalecić, aby nigdy nie rezygnowała ze swoich marzeń. 2. Użytkownicy którzy podziękowali arabika za ten post:

  Poczatkujaca84 (14-11-2011)

 3. #2
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie

  Pora roku: wiosna
  Okres w którym pojawiają się kwiaty, owoce i młode ptaki. Pszczoły i owady latające zbierają pył z kwiatów, dni są dłuższe, powietrze łagodne. Wszystko nastraja nas do życia zgodnie z naturą, beztrosko i radośnie.

  Żywioł :powietrze
  Niesie ono zapach kwiatów i drzew, jest ciepłe, lekkie i przyjemne, tak jak charakterystyka Bliźniąt.

  Jakość: zmienna

  Kolor:
  Wiosna natura prezentuje pełną paletę barw, szczególnie zieleni.

  Znak przeciwny
  : strzelec

  Skojarzenia anatomiczne:
  ramiona, ręce i płuca.

  Miejsca geograficzne:
  Kraje: Belgia, Kanada, Stany Zjednoczone Regiony: Dolny Egipt, Walia, Norymberga
  Miasta: Brugia, Londyn, Moguncja, Melbourne, Metz, San Francisco, Wersal

  Planeta rządząca: Merkury

 4. Użytkownicy którzy podziękowali arabika za ten post:

  Poczatkujaca84 (14-11-2011)

 5. #3
  Sowilo92
  Guest

  Domyślnie

  Miło jest o sobie czytać...i stety/niestety* jest sporo informacji trafnych...szczególnie ten słomozapalizm...

  *niepotrzebne skreślić;)

 6. #4

  Dołączył
  02-12-2010
  Posty
  8
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 1 raz w 1 poście
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie re

  Popieram fajnie sie czyta, szczególnie trafne wypowiedzi ( słomiany zapał też mi w życiu często przeszkadza)
  aczkolwiek z tymi przyjaźniami sie nie zgodzę, jak już są to pielęgnowane.

 7. #5
  Virus
  Guest

  Domyślnie

  Prawda z tym słomianym zapałem, niedokładnoscią... Ech...
  Ale reszta - same zalety :)

 8. #6
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie

  Bliźnięta - Ludzie spod znaku Bliźniąt wyróżniają się pracowitością, zaradnością, umiejętnościami znajdowania się w każdej sytuacji. Potrafią zaradzić niepowodzeniu i złu. Mogą twórczo rozwiązywać bieżące kłopoty, a ponieważ są także elokwentni, mile widziani są w towarzystwie. Dbają o to, by środowisko miało o nich dobre opinie, lubią pochwały, a nierzadko upajają się pochlebstwem. Osoby spod znaku Bliźniąt łatwo ulęgają wpływom osób postronnych. W sumie są oni nierozważni, łatwo zawierający kontakty i znajomości, szybko wyrażający zgodę na duże zamiary, których prawie nigdy doprowadzić do końca nie są w stanie. Słomiany zapal ich ce****e. O ich chwiejnym charakterze świadczy również i to, że zbyt łatwo i lekkomyślnie wydają pieniądze - są lekkomyślnie rozrzutni. Zaś kobiety spod Bliźniąt w wielu przypadkach odbiegają swym charakterem od tej grupy ludzi. Posiadają wiele ukrytych zalet, które jednak mężczyzna musi odkryć i uzewnętrznić. Kobiety są mile, urodne, prostoduszne a także zalotne. W wieku dojrzałym legitymują się sporym zasobem wiedzy i inteligencji. Jako małżonki są na ogol, choć wierność nieraz wystawiana jest na próby życiowe przez współmałżonków. Mężczyźni w zasadzie są dobrego serca, przystojni i w ogóle miłej powierzchowności. Natura obdarza ich rozumem, rozwaga i roztropnością, bywają wspaniałomyślni, ale także często chorobliwie podejrzliwi. Jeżeli poznają jaka sprawę, są niezwykle skrupulatni, dociekliwi, dlatego też chętnie zajmują się nauka. Uprzejmość jedna im przyjaciół, przebiegłość nieco zraza. Jeżeli mężczyzna spod Bliźniąt znajdzie sobie stosowna, inteligentna żonę, to wtedy stanowią razem doskonale małżeństwo. Jako mężowie i ojcowie są dobrzy i niezwykle przykładni.


  Porady dla urodzonych pod znakiem Bliźniąt:
  Osoby spod znaku Bliźniąt ulęgają częstym zmianom pozytywnym i negatywnym w życiu. Stosunek ludzi do nich oraz ich do otoczenia bywa także zmienny. Jakże często te zmiany bywają przykre, dokuczliwe, a zjawiają się one wtedy, gdy nikt się ich nie spodziewa. Bywają częstym rozczarowaniem. Po uporaniu się z tymi chwilowymi trudnościami, zmiany okazują się korzystne, a nawet szczęśliwe dla Bliźniąt. W sumie wszelkie nowinki życiowe mogą dać zadowolenie. Ludzie spod znaku Bliźniąt są gościnni, to też często podejmują rodzinę i znajomych. Takie kontakty okazują się korzystne dla Bliźniąt, albowiem podejmowane osoby zwykle im się rewanżują w przyszłości. O towarzystwo trzeba dbać. 9. Użytkownicy którzy podziękowali arabika za ten post:

  Poczatkujaca84 (14-11-2011)

 10. #7
  Zbanowany
  Dołączył
  15-02-2009
  Posty
  1,461
  Podziękował/a
  474
  Podziękowano 38 razy
  Siła reputacji
  0

  Domyślnie

  Jakie brwi mają Ascendentalne Bliźnięta i jak wyglądają?

 11. #8
  Wiem, że nic nie wiem... Awatar werona
  Dołączył
  11-12-2008
  Przegląda
  sam środek ;))
  Posty
  6,139
  Podziękował/a
  1,639
  Podziękowano 2,122 razy
  Siła reputacji
  107374192

  Domyślnie

  BLIŹNIĘTA I MIŁOŚĆ

  Element – Powietrze
  Cecha – mobilny
  Planeta – Merkury
  Długość zodiakalna – od 60 do 90 stopni
  Dom zodiakalny – trzeci
  Kolor – szary
  Dzień – środa
  Kamień – szmaragd
  Metal – platyna
  Kwiat – mimoza
  Drzewo – leszczyna
  Zapach - kamelia

  Ona
  Pani Bliźniak posiada ogromną moc uwodzenia i doskonale potrafi z niej korzystać. Ma mnóstwo energii, wdzięku, życzliwości; jest figlarna i nieprzewidywalna. Ma lotny umysł, doskonałe maniery i jak jej męski odpowiednik, zachowuje wieczną młodość. Niczym się zbytnio nie pasjonuje, nie jest zbyt sentymentalna, do miłości podchodzi raczej w sposób racjonalny. Aby się jej spodobać, mężczyzna musi zaimponować jej walorami bardziej intelektualnymi niż wyglądem fizycznym. Pani Bliźniak nie stroni od miłosnych przygód – jest ciekawa życia i lubi eksperymentować, zwłaszcza we wczesnej młodości. Te przygody zwykle nie trwają długo, bo Pani Bliźniak bardzo lubi flirtować. Zazwyczaj nie wychodzi zbyt młodo za mąż, panicznie boi się więzów, a jeśli już zdecyduje się na trwały związek, musi zachować dla siebie strefę wolności, która pozwoli jej „oddychać” pełną piersią.
  Kiedy się już naprawdę zakocha, potrafi stworzyć solidny, trwały związek, w którym oboje partnerzy darzą się przyjaźnią i całkowitym zaufaniem, razem uprawiają sporty lub inne aktywności, mają podobne zainteresowania. Jeśli zdarzy się jej partner dość „ograniczony”, lubiący rutynę – bardzo szybko się odkocha. Często jest dosyć mało zazdrosna, dlatego ma sporo tolerancji dla ewentualnej zdrady, która nie ma dla niej rozmiaru katastrofy. Ważniejsze są dla niej przyjacielskie relacje z ukochaną osobą i dzielenie z nią wspólnych zainteresowań.

  On
  Często jest niestały i gadatliwy, czasem zaś introwertyczny i bardzo poważny [w zależności od ascendentu]. Na ogół te dwie opozycyjne cechy doskonale się równoważą, choć proces ten trwa zazwyczaj dość długo. Kiedy to nastąpi Pan Bliźniak staje się osobą zauważalną, pełną dobrej energii. Jest ekspertem w sztuce przyciągania uwagi płci przeciwnej, potrafi błyskawicznie wyczuć oczekiwania kobiety, uwodzi ją błyskotliwymi żarcikami intelektualnymi. Jednym słowem – prawdziwy kameleon.
  Ma na swym koncie wiele miłosnych podbojów, zwykle posiada całą masę przyjaciół. Kiedy zmienia partnerkę, zwykle robi to z ogromnym wyczuciem i dyplomacją. Często miewa kilka partnerek w tym samym czasie, potrafi zręcznie lawirować pomiędzy nimi. Zazwyczaj udaje mu się zachować dobre stosunki ze swoimi „ex”. Lotny umysł pozwala mu na liczne eksperymenty w różnych dziedzinach, uwielbia wszystkiego próbować, więc nie można go nazwać wzorem wierności. To nie walory fizyczne są podstawą jego niewierności, to raczej uczucie ciągłej ciekawości i chęć przeżycia czegoś nowego. Aby zatrzymać go przy sobie, kobieta powinna posiadać lotny umysł, duży temperament i eklektyczność, co pozwoli Panu Bliźniakowi odkrywać oraz nowe aspekty osobowości swojej partnerki. Będzie miał wrażenie, że kobieta u jego boku to istota zmienna i ciągle zaskakująca.

  UWODZENIE, ZWIĄZEK, ROZSTANIE
  Bliźnięta to znaki eklektyczne, tak więc uwodzenie, zaloty są dla nich naprawdę fascynującą grą. Uwodzą przede wszystkim słowem, którego używają z prawdziwą maestrią. Potrafią skupić na sobie uwagę szerokiego audytorium. Bliźnięta są dumne, lubią być doceniane, pragną być w centrum uwagi. Mają duże zdolności w sztuce uwodzenia – jeśli zarzucą przynętę, „ofiara” prędzej czy później znajdzie się w ich sieci, bo są po prostu zniewalające i nie sposób się im oprzeć. I to nie tylko dlatego, że Ona emanuje prawdziwą kobiecością, a On to stuprocentowy mężczyzna. Bliźnięta posiadają lotny umysł i błyskotliwą inteligencję; żeby zwrócić na siebie ich uwagę trzeba znaleźć się na ich poziomie, mieć bogatą osobowość i solidny bagaż kulturowy. Bliźniak będzie zachwycony takim partnerem, czekają go interesujące rozmowy w lekkim, sympatycznym klimacie.
  Bliźnięta nie są zbytnio zafascynowane seksem, nie mają natury posiadacza, a ich intymne relacje ce****e duże poczucie moralności. Seks jest dla nich jedynie częścią całości stosunków z partnerem, radosnym „dodatkiem”, dającym poczucie całkowitego spełnienia.
  Niech nikt nie próbuje związać ze sobą Bliźniaka scenami zazdrości czy innymi „sztuczkami” natury sentymentalnej. Bliźniak zawsze zachowuje odpowiedni dystans i pewną dawkę ironii, dlatego nie daje się złapać w taką pułapkę. Nawet jeśli się wzrusza, to na krótko. Niełatwo wywołać u niego poczucie winy, a drobne szantaże nie robią na nim żadnego wrażenia. Pani i Pan Bliźniak szybko dojrzewają do miłości, ale jednocześnie są wiecznymi nastolatkami co sprawia, że wręcz alergicznie reagują na hasło „odpowiedzialność”. Będą dokładać starań by nie zaangażować się do końca, całkowicie. Nawet jeśli są bardzo zakochani, będą zwlekać najdłużej jak to możliwe z ostateczną deklaracją. Marzy im się rola „wiecznego narzeczonego [narzeczonej]”.Tak więc decyzja o spędzeniu reszty życia z tym jedynym [jedyną] jest dla nich ogromnym wyzwaniem. Szybko dopada ich rutyna i związane z nią uczucie nudy i zniechęcenia. Jeśli chcemy Bliźniaka zatrzymać przy sobie, musimy zapewnić mu klimat i nastrój pierwszych randek i uniesień na wszystkich płaszczyznach, a zwłaszcza starać się o realizowanie wspólnych interesów i innych przedsięwzięć, zawsze we dwoje.
  Życie z Bliźniakiem jest zabawne, pełne barw i pełne miłych niespodzianek, ale także trudne i męczące. Zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie spokój, pragną poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa. Ten podwójny znak – co także jest oznaką wiecznej niefrasobliwości i młodzieńczości – szuka bowiem kogoś, kto zapewni mu komfort psychiczny, ciepło i całkowitą ochronę. Jeśli to was zmęczy ten układ, nie będziecie mieli trudności z zakończeniem tego związku. Wystarczy tylko nie słuchać tego co ma do powiedzenia, nie robić niczego razem, „zaniedbać się” intelektualnie, stać się zazdrosnym, sztucznym, kontrolować każdy gest. Bliźniak nie wytrzyma długo takiej sytuacji...
  W żywym ogniu niełatwych pytań topimy plany i sami nie wiemy po co chcemy przeczytać cały scenariusz, szukamy błędów, przewidujemy najgorsze, że nie dojdziemy do happy endu... a to dopiero początek, tyle przed nami, po co się pytać na starcie co będzie z nami... i nawet jeśli to życie zna już odpowiedź będzie dużo ciekawiej, gdy teraz nic nam nie powie...
  Nie odpowiadam na prośby o interpretację rozkładów ani na prośby o wróżbę umieszczane na forum, w moim profilu oraz wysyłane na priv.

 12. The Following 3 Users Say Thank You to werona For This Useful Post:

  Poczatkujaca84 (20-06-2011), valla (02-10-2011)

 13. #9
  marzycielka Awatar Natka2
  Dołączył
  30-09-2011
  Przegląda
  magiczny zakątek...
  Wiek
  63
  Posty
  635
  Wpisów
  18
  Podziękował/a
  29
  Podziękowano 28 razy
  Siła reputacji
  789905

  Domyślnie

  BLIŹNIĘTA (22 V - 20 VI)

  Cechą wiodącą u ludzi urodzonych w znaku Bliźniąt jest dualizm psychiczny. Wyraża się on zmiennością nastrojów, łatwością zmiany poglądów na każdy temat, bardzo szerokim wachlarzem zainteresowań. Prowadzeniem wielu rzeczy na raz, studiowaniem i opanowywaniem wielu dziedzin, ale nigdy dogłębnie i do końca. Ze znakiem tym związana jest pomysłowość i powierzchowność, przekorność i wdzięk, zapał i chwiejność, ale nade wszystko nieustanna pogoń za czymś nowym. To ciągłe poszukiwanie inicjuje konieczność stałego dokonywania wyborów. Wybory dokonywane przez Bliźnięta bardzo rzadko oparte są na wnikliwej analizie faktów, więc są pozornie łatwe. Ponieważ jednak najczęściej dokonują ich ludzie o wysokiej inteligencji i dużej intuicji, więc podejmowane decyzje często są trafne. Bliźnięta pragną mieć barwne i urozmaicone życie, natomiast do pieniędzy nie przywiązują należytej wagi. W życiu erotycznym bardziej kierują się ciekawością niż popędem, a decyzję o wejściu w trwały związek najczęściej podejmuje i przeprowadza ich partner. Bliźnięta jak ognia boją się nudy, a związek małżeński może się dla nich silnie kojarzyć z ograniczeniem wolności, permanentnymi obowiązkami, a co za tym idzie z nudą.

  PANI BLIŹNIAK

  Jest zawsze inna, ciekawa i inteligentna. Potrafi rozruszać każde towarzystwo. Zna mnóstwo ciekawych historyjek, pikantnych dowcipów, potrafi się znaleźć w każdym towarzystwie, mówić na każdy temat, ale dokładnie nie zgłębi żadnego. Seks jest dla niej ważną sprawą. Najczęściej wolna od drobnomieszczańskich zahamowań, nie musi się zakochać, żeby się kochać. W życiu ciągle szuka i tęskni do tego jednego, jedynego, wymarzonego, ale zanim takiego znajdzie, jeżeli w ogóle go znajdzie, dozna częstych porażek i zmieni wielu partnerów. Urokowi Bliźniaczki nie sposób się oprzeć. Niemal każdego mężczyznę zafascynuje jej styl bycia, komplementy, jakimi go obsypie i wreszcie wyszukana i pełna wdzięku gra miłosna. Żadnemu panu wówczas nawet na myśl nie przyjdzie, że w takiej sytuacji jak on może być, w tym samym czasie, jeszcze ktoś inny, a w poczynaniach Bliźniaczki dominuje ciekawość. Nie przypuszcza też, że zaraz po upojnym spotkaniu Bliźniaczka pobiegnie do przyjaciółki, żeby jej zaraz ze szczegółami opowiedzieć o przeżytych wrażeniach, ubarwiając je jeszcze swoją wspaniałą fantazją.

  PAN BLIŹNIAK

  To mężczyzna powszechnie lubiany. Miły, uwodzicielski, lotny i inteligentny, z trudem sobie radzi z codziennymi obowiązkami w pracy, a zwłaszcza tymi, które wymagają systematyczności. Jeżeli ma talent to jest przed nim otwarta kariera lubianego literata, aktora, twórcy. Lubi nieobowiązujące flirty, nie boi się erotycznych skandali. Uwielbia wszystko, co może się wiązać z nowym przeżyciem, czymś niespodziewanym, bądź nietypowym, o czym można będzie porozmawiać z ciekawymi przyjaciółmi. Nie zależnie od tego czy jest żonaty, czy rozwiedziony, zawsze marzy o wielkiej miłości, a przynajmniej o niespotykanych przygodach seksualnych. Zdarza się czasami, że marzenie o wielkiej miłości zostaje spełnione. Wówczas Bliźniak zmienia się. O zdradach nawet nie myśli. Silna żona przywiązuje go do życia rodzinnego, zarabia pieniądze, opiekuje się dziećmi, a seks dla niego wówczas to 5 minut przed zaśnięciem, przy czym każda reakcja żony go satysfakcjonuje. Po latach, w ciepłych bamboszach, ukradkiem przed żoną, będzie oglądać niesamowite pozycje na pornosach w telewizji.

 14. Użytkownicy którzy podziękowali Natka2 za ten post:

  Poczatkujaca84 (14-11-2011)

 15. #10
  Ekspert: astrologia
  Dołączył
  27-08-2011
  Przegląda
  Szczecin
  Wiek
  39
  Posty
  520
  Wpisów
  7
  Podziękował/a
  20
  Podziękowano 198 razy
  Siła reputacji
  40894788

  Domyślnie

  Trochę Wam urozmaicę każdy znak, mam nadzieję, że Arabika się ucieszy.

  BLIŹNIĘTA:
  Miejsce szczególnej godności - Merkury (rządzi znakiem, tym razem nie egzaltuje). Dlaczego? Ano - szkoła, nauka, edukacja, piersi znajomi, sąsiedzi, etc.
  Miejsce szczególnego osłabienia - Jowisz. Dlaczego? Zapewne trochę z tego punktu widzenia, że Jowisz to nauczyciele (jednak).

  Bliźnięta kojarzone są z dwiema gwiazdami stałymi: Castorem i Polluksem. Teraz, z powodu zjawiska precesji znajdują się one w konstelacji Raka. Po śmierci Kastora (śmiertelnik) Zeus umieścił go wraz z nieśmiertelnym Polluksem na niebie. Stąd Bliźnięta.

  Obecnie w Bliźniętach najistotniejszą gwiazdą jest Aldebaran. To tzw Oko Byka, Gwiazda Królewska. Ma naturę Marsa, dynamizuje, dodaje zapału, inicjatywy. Jest w około 10 stopniu, czyli działa na urodzonych w 10 - 12 dniu znaku (będzie to około przełomu maja i czerwca). Pozostałe trzy gwiazdy królewskie posadowione są w Lwie-Pannie (Regulus - serce Lwa), Skorpionie (Antares, Anty-Ares, serce Skorpiona), oraz Fomalhaut (Usta Ryby, w Rybach). Często wyróżniają się w znaczących, ważnych horoskopach, ale są przez "śmiertelników" często ignorowane ;-)

  Pozdrowienia!
  exquisite likes this.
  Więcej o astrologii: http://astrologia-horoskop.pl/

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

 1. Ona -bliźnięta On-rak
  Przez tomiko1432 w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 3
  Ostatni post / autor: 07-01-2012, 12:04
 2. Bliźnięta
  Przez akszeinga1985 w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 17-03-2011, 12:19
 3. bliźnięta
  Przez Nikki w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 20-03-2010, 18:50
 4. Ciąża (bliźnięta?)
  Przez moniszka0 w dziale Archiwum snów
  Odpowiedzi: 4
  Ostatni post / autor: 29-08-2009, 21:22
 5. ona- bliźnięta, on- rak
  Przez soprano w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 3
  Ostatni post / autor: 08-03-2009, 13:04

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265