Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
Like Tree1Likes

Wątek: Strzelec

 1. #1
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie Strzelec

  STRZELEC (21 lub 22 listopada do 20 lub 21 grudnia, w zależności od roku)

  Dziewiąty znak zodiaku, zmienny, męski, ostatni znak jesieni, odpowiada porze roku, kiedy ziarno zaczyna kiełkować.

  Jowiszowa natura Strzelca sprawia, że najczęściej ce****e go śmiałość, szczerość, optymizm, a nawet pewien idealizm. Mówi się też o dobroduszności i rozwiniętym poczuciu sprawiedliwości. Odwrotną stronę medalu tworzą: brak taktu i wyczucia, nieostrożność, plotkarstwo i skłonność do przesady. Problem polega więc na umiejętnym zastosowaniu zasady umiaru i złotego środka. Właśnie od tego zależy powodzenie wszelkich przedsięwzięć podejmowanych przez przedstawicieli tej fazy zodiaku. Zaleca się im również ostrożność w planowaniu wydatków i dochodów, a także przy wyborze życiowego partnera. W tej fazie dość częste są rozwody. Z podejmowaniem decyzji matrymonialnej w żadnym wypadku nie należy się więc spieszyć, podobnie zresztą jak z podejmowaniem decyzji o rozwodzie. Będąc Strzelcem, nie warto też polegać jedynie na instynkcie, przeczuciu czy też informacji, która nie została sprawdzona i potwierdzona. Bardzo łatwo tu o błąd wynikający z nieuzasadnionego pośpiechu i ulegania potrzebom chwili. Natomiast chyba nikt nie może Strzelcowi zarzucić, że życie z nim jest nudne. Życzenie "obyś żył w ciekawych czasach" z powodzeniem zamienić można na inne: "obyś żył ze Strzelcem."

  ŻYWIOŁ: ogień
  ZNAKI SPRZYJAJĄCE: Baran, Bliźnięta, Waga, Wodnik.
  ZNAKI NIESPRZYJAJĄCE: Byk, Rak, Ryby, Koziorożec.
  CIAŁO NIEBIESKIE: Jowisz
  SZCZĘŚLIWE KAMIENIE: turkus, diament, ametyst.
  KAMIENIE NIEZALECANE: bursztyn, kryształ górski, malachit.
  SPRZYJAJĄCE KOLORY: seledynowy, indygo, bordowy.
  NIESPRZYJAJĄCE KOLORY: pomarańczowy, turkusowy, zielony.
  ZALECANE DZIEDZINY ŻYCIA ZAWODOWEGO: szkolnictwo, wymiar sprawiedliwości, technika i wynalazczość, administracja, wojskowość, sport, handel, kultura, dziennikarstwo, komunikacja.
  NIEZALECANE DZIEDZINY ŻYCIA ZAWODOWEGO: nauka, służba zdrowia, rolnictwo i ogrodnictwo.
  POŻĄDANE CECHY U PARTNERA LUB PARTNERKI: ciekawość świata, towarzyskość, opiekuńczość, opanowanie, pomysłowość, bystrość, wiedza, namiętność.
  NIEPOŻĄDANE CECHY U PARTNERA LUB PARTNERKI: nieszczerość, pamiętliwość, małostkowość, brak kultury, materializm, pedanteria.  Pora roku: Koniec jesieni.
  Żywioł: ogień.
  Kolor: Kobaltowy lub turkusowy błękit, blada żółć płomieni i biel błyskawicy.
  Znak przeciwny i dopełniający: Bliźnięta
  Skojarzenia Anatomiczne: Biodra, uda i pośladki.
  Miejsca geograficzne: Kraje: Arabia Saudyjska, Australia, Hiszpania, Węgry, Madagaskar.
  Regiony geograficzne: Kampania, Kolorado, Finistere, Prowansja, Pu-de-Dome.
  Miasta: Avinion, Budapeszt, Kolonia, Neapol, Narbonne, Stuttgart, Toledo.

 2. The Following 2 Users Say Thank You to arabika For This Useful Post:

  addiction (26-01-2011), aewek (29-04-2011)

 3. #2
  astrozagadka :-) Awatar arabika
  Dołączył
  14-12-2008
  Posty
  2,457
  Podziękował/a
  390
  Podziękowano 1,622 razy
  Siła reputacji
  292155

  Domyślnie

  Strzelec różnorako obdarza swych wybrańców zaletami i wadami. Osoby urodzone pod jego znakiem są praktyczne, przedsiębiorcze, odważne, pracowite oraz konsekwentnie postępowe. Nic co nowe nie jest im obce, a wszystkie innowacje zawsze chętnie stosują w życiu. Są osobami o dużych horyzontach myślowych, bystre w podejmowaniu decyzji, staranne w wykonywaniu zlecanych i własnych zadań - cenią porządek i oszczędność. I choć oszczędność jest pierwszym krokiem do skąpstwa, to oni nie popadają w ten nałóg. Jeżeli chodzi o wady osób spod znaku Strzelca, to są nimi: gniew, wybuchowość i zbyt częste zrażanie się do ludzi uczciwych, dobrych i przyjaznych. Zbyt szybko dają się wyprowadzić z równowagi. Ich zalety to: prawdomówność, szczerość, uczciwość i otwartość. Kobiety natomiast nie legitymują się tymi wszystkimi zaletami, ani też nie posiadają wyżej opisanych wad. Są co prawda zarozumiałe, nie czule na dole drugich, ale równocześnie czule dla rodziny i bliskich, nawet bardzo szlachetne w prostolinijnym postępowaniu. Na co dzień są do przesady ruchliwe i energiczne. W małżeństwie są dobrymi towarzyszkami mężów, dorównują im w rozwijaniu zainteresowań, a w domu są dobrymi gospodyniami. Niezwykle troszczą się o wychowanie potomstwa. Mężczyźni spod Strzelca bywają trudni w pożyciu małżeńskim, albowiem zbyt wiele czasu i energii poświęcają na sprawy społeczne. wykazują oni duża pracowitość; dbają o dotrzymanie warunków przyjaźni i znajomości, w życiu ujawniają duży temperament. Fizycznie są bardzo sprawni, zwinni, ale psychicznie rozklekotani, lekkomyślni, to też nieraz przeżywają trudności, oddają się rożnym hazardom. Nie dbają o swój majątek i dorobek życia. Jeżeli chodzi o związek małżeński, to Strzelec najlepiej zgadza się z Koziorożcem.
  Porady dla urodzonych pod znakiem Strzelca:
  Ludzi spod tego znaku czekają rożne niepowodzenia i nieporozumienia małżeńskie, dlatego muszą wykazywać we współżyciu wiele cierpliwości, opanowania, wyrozumiałości dla słabostek drugiej osoby. Jeżeli nie będą tak postępować, to małżeństwu grozi szybki kryzys, aż do rozpadu włącznie. W takiej sytuacji musi nad nerwami wziąć górę rozsadek. Osoby spod Strzelca są zdolne osiągać powodzenie w zawodzie, dlatego powinny śmiało podejmować ryzyko. Mogą także odnosić sukcesy handlowe i dyplomatyczne. Pisane im jest spędzanie wiele czasu poza domem i ojczyzna, bowiem w handlu czy też polityce mogą odnosić poważne sukcesy. Do trybu ich życia podróże są wpisane na stałe. Znaczone im są wysokie stanowiska, bowiem mogą się legitymować niezwykłymi zdolnościami.

 4. #3
  Zbanowany
  Dołączył
  15-02-2009
  Posty
  1,461
  Podziękował/a
  474
  Podziękowano 38 razy
  Siła reputacji
  0

  Domyślnie

  Cechy Strzelców: celowo mówią wprost innym, co o nich myślą, nie potrafią stroju dobrać do okoliczności, kobiety Strzelce to chłopczyce i nie lubią innych dziewczyn, wolą towarzystwo mężczyzn.

 5. #4
  Awatar chao
  Dołączył
  13-04-2011
  Posty
  426
  Podziękował/a
  149
  Podziękowano 182 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  tak to prawda ja strzelec i mowie wprost i to przysparza mi wiele probklemow,a co do stroju to sie niezgodze bo przykladam duzo wage do wyboru odpowiedniego i mam sporo kolezanek i napewno niejestem chlopczyca

 6. The Following 2 Users Say Thank You to chao For This Useful Post:

  aewek (20-06-2011), aniusia206 (02-06-2011)

 7. #5

  Dołączył
  24-04-2011
  Przegląda
  USA
  Posty
  17
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Strzelec przyciąga do siebie ludzi ze znaku Wagi, Barana i Lwa

 8. #6
  Awatar chao
  Dołączył
  13-04-2011
  Posty
  426
  Podziękował/a
  149
  Podziękowano 182 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  no zgadza sie mialam dwie milosci spod lwa i skarzdym lwem sie dogadam mimo ich egocentryzmu

 9. #7

  Dołączył
  24-04-2011
  Przegląda
  USA
  Posty
  17
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  Dokładnie. Strzelec, waga, baran to praktycznie takie same znaki.Można z nimi rozmawiać cały dzień i nigdy sie nie ma dosyć. W sumie to baran i waga wychaczają strzelca z tłumu.Zwyczajnie zagadują a potem to juz istny szał.Widzisz je rano np. w pracy, rozmawiasz a one i tak zadzwonia do ciebie i beda gadac raz jeszcze o tym samym.Strzelce tak jak i wagi oraz barany lubia pomagac, zawsze znajda czas..
  Ostatnio edytowane przez neit ; 29-04-2011 o 20:24

 10. #8
  Awatar chao
  Dołączył
  13-04-2011
  Posty
  426
  Podziękował/a
  149
  Podziękowano 182 razy
  Siła reputacji
  2

  Domyślnie

  oki baran i lew zgdodze sie ale waga????? Ja zawsze myslalam ze jak cos ma powiedziec to to najpierw przemysli,spokojnie wolno. Jakos niepasuje do wymienionej grupy znakow.

 11. #9

  Dołączył
  23-06-2011
  Posty
  17
  Podziękował/a
  0
  Podziękowano 0 razy
  Siła reputacji
  1

  Domyślnie

  W wiekszosci wszytsko zgadza sie jesli chodzi o moja osobę :)

 12. #10
  marzycielka Awatar Natka2
  Dołączył
  30-09-2011
  Przegląda
  magiczny zakątek...
  Wiek
  63
  Posty
  635
  Wpisów
  18
  Podziękował/a
  29
  Podziękowano 28 razy
  Siła reputacji
  789905

  Domyślnie

  STRZELEC (22 XI - 21 XII)

  Strzelcem rządzi Jowisz, który swoim podopiecznym daje wszystko w obfitości. Dużo znajomych i przyjaciół. Dużo kłopotów i niespodzianek w życiu, wydarzeń dobrych lub złych, ale zawsze trudnych do przewidzenia. Dużą szlachetność i statystycznie "największe w Zodiaku" poczucie uczciwości, co zazwyczaj przeszkadza w robieniu kariery. Otwartość na rzeczy nowe, duże szczęście do podróży, a także duży, choć czasami ukryty pociąg do hazardu i do nałogów. Bóg Bogów dał im także wielki temperament erotyczny i duże szczęście, które mu sprzyja podczas niezliczonych romansów. Mają też często szczęście do ożenków bogatych, lub niosących inne wymierne korzyści Wybrańcy Strzelca są najczęściej pracowici, odważni i praktyczni, często ce****e ich duża przedsiębiorczość, mają doskonały kontakt z ludźmi. Strzelec wspaniale się czuje w zgranym kolektywie, jest lubiany i często odnosi sukcesy zawodowe. Na ogół szybko awansuje. Ma szczęście do różnorakich protekcji. Większe pieniądze jednak rzadko dostają się w ręce ludzi z pod tego znaku. Na przeszkodzie stoi brak talentu dyplomatycznego, wrodzona prostolinijność, a nade wszystko brak szacunku dla pieniądza. Strzelec potrafi być rozrzutnym, aż do granic ekstrawagancji. Nie znosi zależności i stagnacji. On pragnie ciągle nowych wrażeń, przygód, partnerów. Obce mu jest ciułanie w trosce o tak zwaną "spokojną starość". Strzelcem rządzą namiętności. Tu tkwią przyczyny tarapatów rodzinnych i zawodowych. Strzelcy na ogół mają kolejno kilka żon. Wśród ludzi z tego znaku jest statystycznie najwięcej bankrutów, którzy przez nierozważne, lub zbyt ryzykowne posunięcia, dużo potracili . Jednak z drugiej strony niemal zawsze są optymistami, łatwo znoszą porażki i bardzo cieszą ich sukcesy, otoczeni wesołym towarzystwem z reguły dożywają sędziwego wieku.

  PANI STRZELEC

  Z powiedzenia że "ktoś stracił dla niej głowę" najpewniej można wnioskować, że była to pani Strzelec. W każdych warunkach będzie fascynować swoją osobowością, bowiem emanują z niej niewyczerpane pokłady namiętności i wyobraźnia erotyczna. Lubi sex ostry, dynamiczny, potrzebne jej są zmiany i urozmaicenie. Robi zawsze to, na co ma ochotę. Urocza w stosunkach towarzyskich, dowcipna, miła, koleżeńska, rzadko kiedy jest zazdrosna. W kontaktach z mężczyznami jest bezpośrednia i zawsze podniecająca. Do późnych lat będzie przyciągać mężczyzn swoim sposobem bycia. Mężczyźnie, który akurat jest z nią potrafi przekazać swój optymizm, pobudzić do działania, ukazać nowe doznania. Niestety wierność nie jest jej najmocniejszą stroną. Zakochana będzie wierna temu jedynemu tak długo, dopóki on nie zacznie zawężać jej wolności, zamiłowania do podróży, wesołego i kosztownego towarzystwa, słowem ograniczać jej przestrzeni życiowej. Wówczas może mieć jeszcze trzech innych panów jednocześnie, przy czym żaden nie będzie nic wiedział o istnieniu pozostałych.

  PAN STRZELEC

  To wspaniały kochanek i nie najlepszy mąż. Za to świetny kompan i wyjątkowo gościnny gospodarz. Stabilność uczuć jest dla niego sprawą bardzo trudną do zrozumienia. Działa pod wpływem impulsów, ale za to jest bardzo romantyczny, uwodzicielski i otwarty. Uczuciowo potrafi się angażować w kilka związków jednocześnie i być zarazem przekonanym o swoich szczerych i prawdziwych intencjach. Strzelec jest nieustannie zakochany - od przedszkola do późnej starości Zawsze elegancki, pachnący, z wielkim wdziękiem, lekkością i finezją potrafi uwodzić co piękniejszą dziewczynę i to w taki sposób, że ona sama nawet nie będzie wiedziała jak to się stało, że znalazła się w jego łóżku. Strzelec ma ogromne potrzeby erotyczne i nieodmienną ochotę na zmiany. Jako dyrektor na pewno często będzie wymieniał sekretarki, jako profesor będzie oceniać studentki nie tylko pod kątem ich wiedzy, jako pilot wycieczki na pewno nie przepuści żadnej ładniejszej turystce. Podczas wyjazdu służbowego Strzelec z dużym prawdopodobieństwem skorzysta z usług panienek przy szosie, a później ginekolog kiwając głową będzie podejrzewał jego żonę o Bóg wie jakie bezeceństwa. W tym wszystkim jest jednak aspekt pocieszający. Strzelec na ogół boi się straty domu i rodziny.
  Ostatnio edytowane przez Natka2 ; 07-10-2011 o 19:22

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

 1. ja rak on strzelec
  Przez flo078 w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 13-01-2010, 11:31
 2. Ona strzelec on lew
  Przez ewelas08 w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 20-07-2009, 20:35
 3. Pani strzelec i pan też strzelec
  Przez talka8 w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 13-05-2009, 20:53
 4. ja lew on strzelec
  Przez UlaHarat w dziale Archiwum astrologii
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 12-05-2009, 13:11

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265